Analiza Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy

To świetna analiza, która pozwala na ujawnienie osobistej równowagi i na pokazanie, kim jesteś, jako kobieta, nad czym powinnaś popracować.
Równowaga jest wtedy, gdy w każdej części, na każdym poziomie jest energia. Kiedy zabieramy energię z jakiejś części, wtedy natrafiamy na ślepą uliczkę, w której nie ma żadnych umiejętności, ani możliwości. Wyobraźmy sobie, że mamy kilka zawodów: lekarza, prawnika, nauczyciela, jednak psuje się nam samochód, a my nie potrafimy go naprawić, bo nie mamy umiejętności mechanika. Tak samo dzieje się w życiu!
Przejmujemy od swoich rodziców doskonałą umiejętność bycia rodzicem? Potrafimy świetnie prowadzić gospodarstwo domowe. Jesteśmy wspaniałym archetypem matki, ale brakuje nam innych umiejętności i zdolności. Inne archetypy są zamknięte. Nie potrafimy być kobietą kochanką czy wojowniczką.
Analiza Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy pokazuje, w którym miejscu są ubytki energetyczne, w którym są blokady. Pokazuje, jaki aspekt sprawia, że nie ma w nas równowagi.
Trzeba zaakceptować to, kim się jest, a samoakceptacja przechodzi głębokie zmiany transformacyjne. Aby te zmiany mogły osiągnąć nowy poziom, konieczne jest uczynienie ze swoich mocnych stron, punktu podparcia.
A jeśli nie znamy swoich mocnych stron? To co wtedy? Wtedy trudno jest znaleźć niezbędny fundament. Wtedy potrzebujemy jeszcze więcej energii, odpowiedzialności, poczucia teraźniejszości, kontroli nad tym, co dzieje się wokół.
Kiedy budujemy swój świat na tym, czego jesteśmy pewni, co nas wspiera, na punkcie podparcia, w którym gromadzą się nasze pozytywne strony, to budujemy go bardziej świadomie. Świadomość to zdolność bycia w teraźniejszości i wyraźnego zrozumienia mechanizmów, które rozwijają się wokół nas. Dzięki temu stajemy się obserwatorami, a nie ofiarami. Możemy później zmienić to, co zaobserwujemy, zbadać to pod różnymi kątami. Polegając na swoich mocnych stronach, możemy bez stresu zmienić siebie. Kiedy zrozumiemy, jakie archetypy mamy w swoim polu energetycznym, to zrozumiemy, dokąd kierowane będą nasze emocje. Będziemy w stanie zrozumieć, które warunki życia są dla nas odpowiednie, a które nie.Wiele osób przychodzi na konsultacje z pytaniem:

>> Kim jestem?
>> Jakie miejsce zajmuję na Ziemi?
>> Dlaczego moje życie przebiega w ten, a nie inny sposób?
>> Dlaczego nie mogę niczego w moim życiu zmienić, a jak już coś zmieniam, to nie tak, jakbym chciał/a?

Kiedy otrzymują portret swoich archetypów, zaczynają rozumieć;

>> Dlaczego ich relacje budowane są w konkretny sposób,
>> Jakie systemy wartości będą wiązać partnerów,
>> Co można zmienić w partnerstwie,
>> Jaki partner do mnie pasuje, jaki mnie uszczęśliwi
>> Jakiego partnera nie powinnam wybierać, itd.

Gdy przychodzi ta wiedza i zrozumienie, to nie mamy już konieczności, czy chęci, naciskania na partnera, dopasowywania go do siebie. Zaczyna panować równowaga i włączanie proponowanych warunków psychiki do życia. Dzięki temu partnerzy mogą płynnie poruszać się przez życie, nie naruszając swoich granic.

Analiza Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy – dla kobiet to zrozumienie siebie, kim jestem i jaką przestrzeń zajmuję, co mogę zrobić dla związku.

To produkt nie tylko dla kobiet, ale również mężczyźni mogą zamówić dla siebie taką archetypową konsultację, aby zrozumieć;

>> Jaki jest mój ideał kobiety?
>> Z którą kobietą będzie mi łatwiej zbudować związek?
>> Gdzie szukać tej jedynej (zakochujemy się prawą półkulą mózgu, a budujemy relacje i wchodzimy do nich lewą półkulą)?
>> W kim mogę zakochać się?
>> Jakiej kobiety powinienem unikać, itd.

 Analiza Jedenastu Mężczyzn w Mojej Duszy

Analiza Jedenastu Mężczyzn w Mojej Duszy – kobiety mogą ją również zamówić, aby dowiedzieć się, jak budować relacje ze swoim ideałem mężczyzny.
O czym jest ten produkt?
Ten produkt to nie tylko działania i praca nad sobą, wręcz przeciwnie, chodzi o;

>> Zatrzymanie się, aby zrozumieć siebie,
>> O zrównoważenie niezbędnych energii w sobie,
>> Zrozumienie siebie,
>> Zrozumienie relacji, którą budujesz z partnerem lub pracownikami.

Bardzo ważne jest, abyś znalazł/a swoje miejsce, uziemił/a się, rozejrzał/a się wokół siebie, aby zobaczyć, w  jaki sposób odbijasz się w innej osobie. Możesz zrozumieć swoją osobowość, która przejawia się w pewnych procesach. I tylko dzięki zrozumieniu siebie, możesz stać się zasobem dla kogoś innego. A jeśli próbujesz stale reedukować coś, co nie nadaje się do treningu, to będzie to trudne.
Ucz się! Dbanie o siebie to proces refleksyjny, nie za szybki. Jest to również okazja, aby czasami zatrzymać się i pomyśleć o tym, kim jestem i z kim najłatwiej mi być? Proces zatrzymywania się i myślenia, to także rozwój. Kiedy zrozumiesz, kim jesteś, to zrozumiesz, jak wygląda świat z okna, przez które patrzysz.Bardzo często życie prowadzi nas do zmian, zmienia się świat. Każdy ma okazję zrozumieć siebie i usłyszeć, co jest dla niego ważne. W bezpiecznej przestrzeni, podczas terapii zastanowisz się nad swoimi wewnętrznymi zmianami, nad pomysłami.
Kiedy człowiek nie zna siebie, wtedy zaczyna próbować zmieniać świat, wtedy równowaga „bierz – dawaj” zostaje zakłócona/wymiana energii zostaje zakłócona. To powoduje utratę energii. Jeśli swoimi działaniami możesz złamać mechanizm interakcji, możesz również poprawić ten mechanizm. Wtedy jest mniej nieuzasadnionych oczekiwań i rozczarowań, że ktoś komuś czegoś nie daje. Potem możesz zbudować indywidualną strategię relacji. Ważna i wartościowa strategia powstaje tylko wtedy, gdy są ma na nią zasoby, a klient ponosi odpowiedzialność za pracę nad sobą. Wówczas klient staje się najbardziej efektywnym, przyjaznym dla środowiska i pasującym do swojej przestrzeni.
Produkt zawiera archetypy, jest stworzony z wykorzystaniem analizy i modelowania matematycznego (numerologicznego), oraz psychologii.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata