Oto następny opis analizy, którą stworzyłam. Jest to opis analizy 11 Mężczyzn w  Mojej Duszy. W ofercie jest jeszcze analiza 11 Kobiet w Mojej Duszy. Analizy mogą robić i kobiety, i mężczyźni. Jedna z moich klientek podzieliła się analizą, którą zrobiła u mnie, ponieważ klientka ma problemy w partnerstwie.

Chciała dowiedzieć się:
>> Jaki typ mężczyzny siedzi w jej podświadomości?
>> Dlaczego przyciągają ją mężczyźni kontrowersyjni?
>> Dlaczego jest w ciągłym poszukiwaniu miłości, choć nie jest samotna?
>> Jaki typ mężczyzny niesie w podświadomości, a jaki przyciąga jej świadomość?
>>  Z kim ułoży sobie życie, w jakim kierunku powinna iść, na jakiego mężczyznę otworzyć się, itd.

Ta analiza odpowiada na wiele pytań. Być może dla wielu będzie niezrozumiała, ale każda analiza ma w pakiecie godzinną konsultację połączoną z terapią. Na konsultacji każda klientka/klient poznaje mechanizmy występujące w analizie, dzięki którym wszystko staje się zrozumiałe. Jest to ogromna paleta możliwości i informacji na własny temat, dzięki której przestajemy błądzić, zaczynamy rozumieć siebie i własne życie. Przede wszystkim przestajemy walczyć z życiem, z partnerem, ze sobą. Kierujemy się w odpowiednie drzwi, za którymi czeka odpowiedni mężczyzna – ten właściwy mężczyzna.Analiza 11 Kobiet w Mojej Duszy dla kobiet jest drogowskazem;
>> czego od siebie wymagać, na co mogę liczyć dzięki własnym zabiegom, jaka jestem naprawdę, dlaczego nie mogę znaleźć partnera, albo ciągle spotykam tych niewłaściwych, itd.

Tę analizę mogą robić także mężczyźni, jeśli chcą odkryć, jaką kobietę niosą w swej podświadomości.
Mogą zrobić także analizę 11 Mężczyzn w Mej Duszy, aby poznać siebie.

Jeśli zainteresowała Cię praca, to możesz ją zamówić pisząc: kontakt@emma-lange.pl lub dzwoniąc  502562629

koszt analizy303 zł.

11 Mężczyzn w Mojej Duszy – analiza Dagmary

 

Ja, Mężczyzna Losu

Dagmaro, mężczyzna nie jest ci dany od losu. Aby ten kanał był uzdrawiający i bardziej otwarty, to musisz nad nim pracować. Na razie możesz przyciągać mężczyzn według rodu lub po prostu według okoliczności, jak ułożą się. Jest tu praca z kanałem. Trzeba połączyć się z polem informacyjnym. Nie chcesz łączyć się z kimś Dagmaro, nie chcesz utożsamiać się z kimś i wybierać mężczyznę tylko dlatego, aby był. Jest tu program: „Jeśli pojawi się w moim życiu mężczyzna, to nie mogę się z nim połączyć w jedno, ponieważ chcę być wolna. Gdy nie będę wolna, to zginę. Chcę być silna”.
Mężczyzna w Twej podświadomości kojarzy Ci się z trucizną: „Nie daję ci życia. Dzisiaj jestem z tobą, jutro mogę być z kimś innym”.
Jest w Tobie silny kompleks Amazonki – przedstawiasz archetyp Amazonki Dagmaro: „Nie muszę z nikim łączyć się. Wybrałam ciebie mężczyzno, więc powinieneś cieszyć się z tego”.

Ja, Mężczyzna Kochanek

Czyli co daje ci mężczyzna w miłości? Jeśli mężczyzna w Tobie zakochuje się, to odczuwasz to, jako przepływ energii, a wtedy dokonuje się ruch naprzód. Dopiero wtedy czujesz, że jesteś dobra. Ważne, aby mężczyzna o Ciebie zabiegał i pokazywał nowe przestrzenie. Mężczyznę możesz poznać w podróży, poprzez rozmowę, może pojawić się tylko na chwilę. Może to być mężczyzna, który przemieszcza się.
Dajesz sprzeczne informacje – możesz być w związku z mężczyzną żonatym, ale chcesz być tę jedyną dla niego, tę najważniejszą. „Mężczyzna kochanek jest czymś wspaniałym, jest to magiczny wiatr dla mnie. Daje mi przestrzeń! Mężczyzna, który uczy mnie podążać za energią, daje mi natchnienie. Mężczyzna, który jest moją muzą. Chcę mu ufać”.

Ja, Mężczyzna, który Zmienia Los

Mężczyzna, który daje możliwości. Jest to archetyp „mężczyzny malarza”, czyli mężczyzny, który sam układał własną przestrzeń. Mężczyzny, który jest przewodnikiem informacji miłosnej. Mężczyzny po traumach, który chce chronić się przed pomyłkami, który nie chce łączyć się z kobietą całkowicie. Nie oznacza to, że nie spotkasz takiego mężczyzny, a ważne, gdzie go spotkasz!
Mężczyzna ten nie będzie chciał być zbyt blisko Ciebie, ponieważ będzie po traumach i będzie bał się wypuścić własną energię. Będzie bał się, że trafi w pułapkę: „Nie mogę być zbyt delikatny, bo kobieta nie wyśmieje. Boję się kobiet i nie chcę utożsamiać się z kobietami. Wolę być w wolnym związku, bez zobowiązań”.
Możesz znaleźć mężczyznę w kraju o gorącym klimacie, i nie musi to być jeden mężczyzna.Ja, Mężczyzna Ojciec

Ten kanał jest zamknięty. Jest tu mężczyzna, który uczestniczył w związku patriarchalnym. Jest to mężczyzna, który będzie na Ciebie naciskał, będzie transformował, będzie działał przez dzieci. Ten kanał jest zamknięty, jak już wspomniałam.
Niektóre kobiety zakochują się w swoich mężach czy partnerach, dopiero po porodzie. Następuje duży wyrzut oksytocyny i kobieta utożsamia się z ojcem swoich dzieci. U Ciebie nie ma tego aspektu – nie zakochasz się w mężczyźnie, który bawi się z Twoimi dziećmi. Gdybyś miała drugiego męża, to nie zależałoby Ci na tym, aby miał dobry kontakt z dziećmi, które posiadasz. Szukasz mężczyzny dla siebie, a nie dla dzieci.

Ja, Mężczyzna Miłość

Jak bardzo możesz połączyć się z mężczyzną? Ten archetyp mężczyzny znajduje się w znacznej odległości, nie mieszka z Tobą w domu, przychodzi falowo. Gdzieś jest, ale jest zbytnio wyidealizowany: „Wiem, że jest miłość, że miłość istnieje. Kłaniam się przed miłością. Wiem, że jestem warta miłości”.
Ten mężczyzna jest Twoim celem – zawsze będziesz poszukiwała takiego mężczyzny, który będzie Twoją gwiazdą, który da natchnienie, dla którego będziesz muzą, przy którym odnajdziesz swoją mądrość. Dagmaro, żyje w tobie nadzieja, że taki człowiek pojawi się.
Skąd ten program w podświadomości?
W jednym z wcieleń widziałaś mężczyznę, który nie był Twój. Wyidealizowałaś go. Był to bogaty człowiek, który stawał przed ludźmi niczym Słońce – prawdopodobnie był władcą, był królem. Marzyłaś o tym mężczyźnie, chciałaś z nim być – stało się to Twoim celem. Możesz osiągnąć taki sukces za pomocą nowej wiedzy. Możesz zainteresować mężczyznę nową wiedzą. To Słońce może znajdować się w jakimś nauczycielu, w coachu. Nie od razu ten mężczyzna rzuci Ci się w ramiona, a musisz go czymś zachęcić.

Ja, Mężczyzna Domu

Mężczyzna, który ma dom, który będzie chciał zachować rodzinę. Ten mężczyzna może być żonaty, będzie miał rodzinę i będzie chciał do niej wracać. Ten mężczyzna musi mieć w sobie siłę i charyzmę. Musi być wodzem w domu. Musi być silnym przewodnikiem boskich sił. Ludzie o tym mężczyźnie muszą mówić, że jest dobry, muszą zachwycać się nim. Nie może być w nim lęku: „Mężczyzna, który boi się, który ma w sobie dużo lęków, nie jest dla mnie, nie szanuję takiego mężczyzny”.
Będzie to mężczyzna czy jest to mężczyzna, który posługuje się innym językiem – nie będzie to Polak. Jest to mężczyzna, który przeżył już jakieś doświadczenia, który odpowiada za swój los i którego życie jest poukładane. Mężczyzna odważny, z inicjatywą, który chce zmieniać się i transformować. Mężczyzna, który chce być z kobietą tylko przez jakiś czas.

Ja, Mężczyzna Wiedza

Ten kanał jest zamknięty. To raczej ty Dagmaro musisz dawać mężczyźnie wiedzę, zarażać go oryginalnością i czymś nowym. Nie będzie to mężczyzna, który zacznie Cię pouczać, nie będzie agresywny. Nie będzie to mężczyzna wokół którego kręci się cały świat, czyli pępek świata. To Ty możesz zarazić tego mężczyznę wiedzą – możecie zacząć rozmawiać. Mężczyzna, który będzie Cię pouczał, doprowadzi do zniszczenia Twojej siły życiowej. Nie ułożysz sobie życia przy boku takiego mężczyzny.Ja, Mężczyzna Zakaz

Mężczyzna, który postawił przed sobą granicę – „nie mogę być z jedną kobietą przez całe życie”, czyli mężczyzna nielojalny. Mężczyzna, który jest pozbawiony zazdrości i nie potrafi budować z kobietą jednej przestrzeni. Jest to mężczyzna absolutnie wolny.

 Ja, Mężczyzna Wojownik

Kanał ten jest zamknięty. Mężczyzna nie będzie bił się o Ciebie, nie będzie wojował.
Byłaś niewolnicą w jednym z wcieleń. Stałaś na złej pozycji – musiałaś ciężko pracować, a Twoja wolność była zaciśnięta, wola złamana. Przeżyłaś dużo bólu. Twoje życie zależało od czynników zewnętrznych, ale nagle pojawiła się możliwość ucieczki. Wzięłaś do ręki broń i w momencie, kiedy ją wzięłaś do ręki, przestałaś szanować mężczyznę: „Jesteś słaby mężczyzno”.
Mężczyzna zabił Cię, umarłaś z programem, że mężczyzna jest agresorem, że jest słaby, że jest wojownikiem: „Mężczyzna, który mnie posiadł, nie jest dla mnie. On zabrał mi wolność. A mężczyzna, który zabiera mi wolność, nie zasłużył na moją miłość. Nienawidzę takiego mężczyzny”.

 Ja, Mężczyzna Mądrość

Król może mieć każdą kobietę, może flirtować z każdą kobietą, dlatego Twojej podświadomości mężczyzna mądrość kojarzy się emocjami: „chcę kobiety atrakcyjnej i młodej”.
Taki mężczyzna jest dla Ciebie rezerwuarem siły, czyli – mężczyzna, który potrafi flirtować, pośmiać się, który stwarza wokół siebie aurę radości, który nie narzeka na życie. Mężczyzna, który nie boi się podróżować, zmieniać miejsca zamieszkania, który nie dba o rozwój duchowy. Mężczyzna, który lubi cieszyć się życiem.

 Ja, Mężczyzna Iskra Wszechświata

To mężczyzna, który nada Twojemu życiu sens, który da Ci możliwości życiowe. To mężczyzna samotnik, który nie dba o to, by połączyć się z kimś. To mężczyzna ogień i siła: „dzisiaj jestem z tobą, jutro z kimś innym”.
Mężczyzna, który jest mądry i nie ma przemyśleń, który może posługiwać się intuicją, kontrolować siebie. Mężczyzna, który potrafi utrzymać siebie finansowo, ale nie skąpy. Mężczyzna taki musi być sukcesywny w społeczeństwie. Takich mężczyzn bardzo lubisz Dagmaro. Mężczyzn, którzy żyją nie zawracając sobie głowy czyimiś emocjami.

 

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny