Drodzy Czytelnicy!
Bardzo wielu z moich czytelników zamawia produkty, które oferuję. Zamawiają, ponieważ chcą poznać siebie, studiować siebie. Są pełni odwagi, by zmierzyć się z własnym wizerunkiem. Jeśli za pomocą matematyki można przewidzieć zachowanie się leków, za pomocą matematyki założyć zachowanie się żywej istoty, więc i za pomocą matematyki możliwa jest praca z psychiką. Obecnie studiuję online chemię kwantową na Uniwersytecie Moskiewskim. Istnieje nie tylko linearne zachowanie żywej istoty, ale istnieje jeszcze inny rodzaj zachowań. Psychika również jest czująca, więc może przejawiać możliwości, czyli być i linearna, i prosta, i codzienna, i może okazać się możliwością kwantową, a to oznacza nieprzewidywalne zachowania. Skłaniam się bardziej ku kwantowej naturze psychiki, ku stwierdzeniu, że czas nie jest dla niej linearny.
Za pomocą matematyki udało mi się stworzyć kilka interesujących produktów, które możecie znaleźć w ofertach u dołu artykułu. Zastanawiałam się jednak, w jaki sposób znaleźć drogę do motywacyjnych struktur psychiki, by potrząsnąć nimi tak, aby Dusza opuściła sferę komfortu i rozpoczęła pracę nad sobą. Uciekłam się do terapii kreatywnych, które są bardzo interesujące. Ci klienci, którzy uczestniczyli w moich maratonach wiedzą i dają temu świadectwo, że naprawdę wiele można odblokować i przeprogramować za pomocą kreatywności.
Jednak moja niespokojna dusza nie poprzestała na tym i kontynuowała poszukiwania…
Rozwój energii Duszy wymaga dynamiki, ruchu i wprowadzenia nowych informacji. Najpierw należy zdiagnozować własny archetyp, a następnie wprowadzić go w tryb informacyjny, czyli akceptację. Jeśli człowiek potrafi zrozumieć i zaakceptować znaczenie nowego obrazu, będzie mógł szybko rozpocząć dalszą restrukturyzację.
Gdy pracuję z klientem, proponuję przepracowanie programów, a wtedy często spotykam się z twierdzeniem klienta: „Przerobiłem wszystko w mojej głowie, więc przepracowałem karmę!”. Nie! To błędne myślenie! Klient tylko POMYŚLAŁ, a niczego nie przepracował. To tak, jakby ujrzeć swoje odbicie w lustrze i przejść dalej. Oczywiście, klient zdał sobie sprawę, że ujrzał siebie, ale nic z tym nie zrobił. Kiedy klient zamawia konsultację, otrzymuje ją w formie pisemnej, w pliku PDF (należy wziąć pod uwagę to, że nie piszę po polsku tak poprawnie, jak w swoim ojczystym języku, to niestety nie nauka poprzez połknięcie cudownej pigułki, dlatego jest to praca z redaktorem, który opracowuje ją pisemnie). Następnie spotykam się z klientem na konsultacji, która pomaga poszerzyć obraz, zrozumieć jego zasoby, określić własne miejsce w duszy, uzyskać wskazówki dla transformowania programów. Potem przychodzi praca samego klienta, czyli zrozumienie, zmiana scenariusza – cały proces jest bardzo medytacyjny i głęboki.
Nasza planeta posiada pole grawitacyjne, które jest w stanie przyciągnąć to, czego potrzebuje, a zatem człowiek także posiada pole grawitacyjne. Tym polem są nasze emocje. Kiedy zaczynasz pracować z obrazem, który otrzymałeś w analizie, musisz go wypełnić uczuciami, połączyć się z nim emocjonalnie, poczuć jego emocje. W chwili, gdy zaakceptowałeś go, to zrozumiałeś wcześniejsze działania, swoje zachowanie – zmieniłeś programy/stary scenariusz.
Z własnymi obrazami pracuję od ponad 20 lat. Poznałam własne archetypy,  archetypy mojej rodziny. Dzięki temu rozumiem, jaką rolę inni mogą odegrać w moim życiu i  kiedy któryś z tych archetypów może ujawnić się. Jest to bardzo interesujące, a nawet, na bazie jednego z moich karmicznych obrazów, piszę prozę.
Wszyscy powinni zdawać sobie sprawę z tego, że badanie karmy zawsze oznacza wyjście z Koła Sansary (to oznacza, że należy wypaść z tego, co znane). Zawsze oznacza nowy początek, nowe myśli, nowe kierunki! Musi to przejawić się w produktywnym świecie, np: wcześniej prowadziła cię karma i wszystkiego bałeś się, ale po przepracowaniu jej, po wyrwaniu się z Koła Sansary, zacząłeś przemawiać publicznie, poruszać trudne tematy, przestałeś bać się i np. otworzyłeś szkołę dla utalentowanych dzieci. Kiedy uwolnisz się z Koła Sansary, automatycznie przeskoczysz na nowy poziom, jak elektron, a wynik tego będzie bardzo oczywisty. Ci, którzy pracują nad swoim wizerunkiem, zawsze do mnie wracają i opowiadają o swojej pracy, o jej wynikach. Jest to bardzo interesujące… Kliencie, którzy byli pełni obaw, narzekali na swoje życie, ale przystąpili do pracy nad sobą, po upływie kilku lat stają sukcesywni, niezależni. Na dodatek sami zaczynają pomagać innym. Wyniki pracy nad sobą są naprawdę widoczne i trwałe.Wszystkie moje produkty są diagnostyczne, czyli stworzyłam matrycę matematyczną, wykonałam obliczenia matematyczne, postawiłam diagnozę. Klient zatem może nad sobą pracować, może zrozumieć siebie, zaakceptować swoją rolę, zmienić karmiczny scenariusz.
Dzisiaj pragnę dać ci nowy produkt pt. Dwanaście Dokonań Heraklesa. Jest to dynamiczny produkt, który może ci pomóc zrozumieć, czego jeszcze nie ukończyłeś. Co więcej, konsultacje również nazywają się Dwanaście Dokonań Heraklesa, a są to Gry Transformacyjne, które mogą pokazać dynamikę twojej Duszy, czyli w którym miejscu Dusza zatrzymała się, w którym potknęła się, kiedy nie wykazała odwagi, co nagromadziła?!Do kogo skierowany jest ten produkt?

> Do tych, którzy naprawdę pracują nad sobą,  nie wpatrując się w jeden punkt, a poprzez przeprogramowanie swojej świadomości. Dzięki temu mogą zmienić przeznaczenie, uzdrowić się, nauczyć się odgrywać rolę w życiu planety.
> Do tych, którzy chcieliby wiedzieć, w co jeszcze zaangażować się, aby móc poszukać jeszcze więcej właściwości swojej duszy.
> Do tych, którzy próbują pogodzić się ze sobą i ze światem, aby móc powiedzieć sobie: „tak, nad tym muszę jeszcze popracować, jeszcze coś zakończyć, pobyć sam na sam z danym uczuciem„.
> Do tych, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie, stworzyć lepsze relacje i oczyścić się z przeszłości.

W pisemnych konsultacjach stosuję grę transformacyjną, która pomaga oczyścić się, nadać życiu nową formę, i nie kłócić się z życiem.

Czego możesz dowiedzieć się podczas konsultacji?

> Z jakim „kontraktem” przybyliście na Ziemię, odrywając się od boskości.
> Na czym mogłeś polegać, kiedy twoja Dusza schodziła na Ziemię, manifestując się, jako wynik boskiej informacji? Teraz możesz zrozumieć swoje wewnętrzne, głębokie pragnienia.
> Próby, które należy przejść i zrozumieć ich wartość. Zrozumienie wartości lekcji zawsze uwalnia energię, która pomaga szybciej osiągnąć cel.
> Twój nieśmiertelny aspekt, twoje nieśmiertelne „złoto” – zasoby, który został ci dane podczas narodzin, a których możesz go po prostu nie zauważyć. Tutaj twa Wiara będzie naga, co może połączyć cię z tym, czego potrzebujesz lub na jej miejscu może pojawić się OPÓR, który nie pozwoli ci korzystać z własnego „złota”.

Analiza zawiera 12 punktów – jest to święty krąg energii zewnętrznych i wewnętrznych. To są lekcje, których należy nauczyć się. Jest to dynamiczny produkt, który pomaga skontaktować się z wewnętrznymi energiami i wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Rozumiem, że nie jest dla wszystkich, a tylko dla najbardziej odważny, którzy są gotowi dokonać na sobie wyczynu – największym wyczynem Ery Wodnika jest umiejętność uwolnienia się od złudzeń!
Osiągnięciem Epoki Ryb w przeszłości był monastycyzm, odejście od świata, odważne odrzucenie pustego życia, powrót do życia w ograniczeniu, poświęcenie. Era Wodnika nagrodzi innych bohaterów, którzy wiedzą, jak odważnie uwolnić się od złudzeń, którzy potrafią uwierzyć, nazywać rzeczy po imieniu. Największym wyzwoleniem będzie wypuszczenie twórczych energii, które pomagają poprowadzić świadomość do ekspansji.
Nie bez powodu ten produkt narodził się w znaku Koziorożca, ponieważ to właśnie jego energie mogą pracować z głęboką formą, podnosząc warstwy tego, co leżało i kurzyło się, co pozostało nietknięte przez długi czas. Jowisz jest w Koziorożcu, co oznacza szczęście w zderzeniu z rzeczywistością – widać rzeczywistość taką, jaka jest. To umiejętność jej rozpoznania, aby następnym krokiem było przedstawienie pomysłów na jej rozwój.Koszt Gry Dwanaście Dokonań Heraklesa – 425zł.

 

Jeśli chcesz  zamówić, pisz na adres: kontakt@emma-lange.pl

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny