Jest to przykład analizy partnerskiej między siostrą a bratem, u których relacje są bardzo ciężkie. Analizę możemy tworzyć dla różnych rodzajów relacji (rodzic- dziecko, mąż-żona, między przyjaciółmi, rodzeństwem, pracownikami, itd).

♦♦♦

Matryca pokazała, że u Olgi w podświadomości cały czas rozgrywa się tragedia odtrącenia przez ojca. Można by napisać, że przez odtrącenie straciła władzę. Najbardziej wyraźne w matrycy jest wcielenie tureckie, w którym miała brata. Brat stał się ulubieńcem ojca i to sprawiło, iż straciła możliwość zawładnięcia tronem po jego śmierci. Gdy ojciec leżał na łożu śmierci, dopuścił do siebie tylko syna – umierając, trzymał syna za rękę. Natomiast córkę, czyli Olgę, odepchnął – nie pozwolił jej stać przy łożu i nie pożegnał się z nią. Siedzi w niej ogromna trauma, ponieważ nie rozumie do dzisiaj, dlaczego ojciec ją odtrącił?! A odtrącił ją tylko dlatego, że była kobietą.
Jaką była osobą w tamtym wcieleniu? Była jak mężczyzna, a na dodatek nieustannie knuła intrygi, kłamała a nawet zabijała dla swoich korzyści. Dzisiaj jesteście rodzeństwem – stanęła twarzą w twarz z Tobą, bo jest to projekcja, nie ma między Wami aspektu karmicznego. Sam posiadasz w swoim polu aspekt władzy, sam zniszczyłeś ojca, by zasiąść na tronie. Zniszczyłeś swoich braci, więc tutaj jest jakby jeden kanał. Jednakże ona żywi nieustanną urazę i nienawiść do swojego ojca i brata, i jednocześnie będzie tymi cechami obdarzała Ciebie i młodszego brata, choć z nim ma zapewne nieco inne relacje energetyczne. Jej mózg nienawidzi mężczyzn.
Tylko dlatego, że nie jesteś hetero, macie jako takie relacje, inaczej nie byłaby możliwa jakakolwiek komunikacja między Wami. Robiłaby wszystko, żeby Cię zniszczyć (jak młodszego brata). Jest w niej głęboka nienawiść! Jeśli brat ożeni się, to zniszczy jego małżeństwo, nie da im spokoju.Dzisiaj Twój ojciec zmuszał ją do katorżniczych treningów, by była najlepsza we wszystkim, ponieważ „energetycznie” mówił do niej;
>> zobacz, chciałaś władzy, to udowodnij że jesteś godna tej władzy!
>> udowodnij, że jesteś najlepsza!

Ojciec Twój wyczuwał podświadomie tę energię, która w niej siedzi. Ona ma w podświadomości obraz ojca tyrana i zdrajcy, więc do takiego się przyciągnęła w tym wcieleniu.

Nadmienię, że to tureckie wcielenie miało miejsce nie tak dawno, bo pokazał się 17/18 wiek, krótko przed wojną turecką.

Tobie Tomaszu zależało na władzy we wcieleniu z Kartaginy – zabrałeś ojcu tron, a ona nie dostała tronu, bo zabrał jej go brat, więc dzisiaj obydwoje walczycie między sobą o władzę. Z tym, że Ty przerobiłeś w zasadzie tamtą karmę, a ona nie. Siostra cały czas niesie w sobie nienawiść – nienawiść do ojca i do brata. Podświadomie cały czas walczy o względy ojca, chce pokazać i udowodnić, że jest lepsza.
Drugi aspekt u niej, który jest bardzo ważny, to nienawiść do samej siebie – do żeńskiej strony, którą niesie w sobie. Wręcz nienawidzi swojej żeńskiej strony, nie chce być podświadomie kobietą, bo będąc kobietą w Turcji, nie mogła zasiąść na tronie, a bardzo pragnęła władzy. Marzyła o tej władzy, śniła o niej. Podejrzewam, że siostra ma problemy hormonalne, ale też problemy psychiczne. Mechanizm jest taki, że jeśli ktoś ma tak silny aspekt władzy i nic z tym nie robi, do tego niesie w sobie przez wcielenia ogromny bagaż nienawiści, to przychodzi w końcu wcielenie, w którym psychika odmawia posłuszeństwa. Poza tym w niej jest ogromna nerwica – nerwica dotyczy archetypów. Jest w niej mnóstwo archetypów, a każdy z nich krzyczy innym głosem. Jeśli zachodzi takie zjawisko, to u człowieka wypracowuje się neuroza. Archetypy, które krzyczą w niej, chcą wyjść na zewnątrz, ale niestety nie mogą, dlatego u nosiciela takiej informacji DNA, zaczyna przejawiać się choroba psychiczna.

Ponadto Tomaszu los postawił na twej drodze ową siostrę, abyś zrozumiał, że gdybyś nie poszedł w stronę duchową, nie zaczął nad sobą pracować, to byłbyś taki, jak ona. Urodziłbyś się z chorobą psychiczną.

We wcieleniu tureckim siostra nie miała dobrego kontaktu z matką, ponieważ matka nie miała nic do powiedzenia, nikt się z nią nie liczył. Ojciec wysłał ją do jakiegoś zakonu, żeby się jej pozbyć, na co siostra przystała z wielką radością. Nie broniła matki, a była zadowolona, że następna osoba z rodziny zniknęła z jej pola widzenia. Można napisać, że nie szanowała matki, nie kochała jej. Gdyby matka została z nią, to siostra by ją zniszczyła. Zatem dzisiaj to, że Twoja matka jest pokorna, jest cicha i mało odzywa się, jest dla niej bardzo dobre.
Musisz zdać sobie sprawę, że jest to bardzo niebezpieczny człowiek. Ona jest w stanie, w sytuacji podbramkowej, zniszczyć człowieka.

Na początku chciała z matką współpracować, jednak potem uznała, że matka jest zbyt słaba. Chciała od niej pieniądze, matka nie była w stanie ich dać, gdyż sama ich nie miała. Gdy chciała, by matka z nią spiskowała przeciwko ludziom, ta odmawiała i nie podzielała jej poglądów.
Zatem energetycznie Twoja matka, tak, jak matka turecka, nadal siedzi w zakonie i nie ma możliwości uczestniczenia w życiu rodziny, bo nikt się z nią nie liczy. Twoja siostra od kilkuset lat rozgrywa ten sam scenariusz w swojej podświadomości! Nadal żyje we wcieleniu tureckim, nadal żyje nienawiścią i wspomnieniami, że mogła mieć władzę!Teraz trzeba zadać sobie pytanie – dlaczego tak bardzo pragnęła władzy?
Z natury była bardzo zawistna i zazdrosna. Ciągle zadawała sobie pytanie – „dlaczego to nie ja jestem przy władzy?” Ojciec próbował wydać ją za mąż za bardzo bogatego człowieka, jednak nie zgodziła się i uciekła. Symulowała chorobę. Chciała dopuścić się nawet tego, by oszpecić się – oszpecić sobie twarz, by już jej nikt nie chciał. Jeszcze raz należy dodać, że jest to tak zwana neuroza, nerwica archetypów i w zasadzie siostra nie może przejawiać siebie, ponieważ cały czas naciskają na nią archetypy. Jej dusza jest jeszcze młoda, chce się bawić, nie chce znać problemów. Nie jest w stanie utrzymać w sobie harmonii! Chce by wszystko było tak, jak ona tego pragnie, aby wszyscy jej przytakiwali.
Akceptuje tylko następujące słowa;
>> tak, jesteś najlepsza, robisz wszystko najlepiej!
>> jesteś mądra, a ja nie umiałbym tak zrobić!
>> jaka ty jesteś silna?!

Może to będzie dla Ciebie pocieszeniem, że w jej podświadomości jesteś od niej lepszy, dominujesz nad nią. Ona oczywiście nie dopuszcza do siebie tej myśli, ale nieświadomie to odczuwa.
Jednakże  Olga nigdy nie przyjmie Twojej strategii działania, nigdy nie przyjmie od Ciebie żadnej porady. Gdy będziesz do niej wyciągał rękę, będziesz chciał ją przeprosić, przytulić, to NIGDY nie odwzajemni tego. Zawsze Cię odrzuci, bo nienawidzi Cię. Jeśli przejawiasz do niej jakieś ludzkie uczucia, przejawiasz do niej ciepło, to w Oldze budzi się obraz z tamtego, tureckiego wcielenia, gdy musiała być podporządkowana ojcu i bratu. Ojciec gdy umierał, kazał bratu opiekować się nią, a że odrzuciła swoją kobiecość, nie chciała być kobietą, więc uznała to za słabość – to tak, jakby ojciec powiedział;
>> opiekuj się siostrą, bo jesteś silniejszy! ona jest kobietą!
Zatem jeśli wychodzisz do niej z „ludzkimi” uczuciami, to tak, jakbyś do niej mówił;
>> jesteś słaba i muszę się tobą zaopiekować.
A ona nie chce być słaba, ona chce być mężczyzną, chce być władcą!

Nigdy nie podporządkuje się mężczyźnie, dlatego jej mąż jest słaby, bo gdyby miała silnego mężczyznę, to pozabijaliby się. Nie wyrzucaj sobie, że odtrąca Twoją dłoń, że nie możesz się z nią porozumieć, bo w jej podświadomości jest chęć władzy, chęć władania całym państwem. To ona jest głową rodziny w swoim mniemaniu! Do tego jest cyniczna, złośliwa, ma w sobie ogromny zasób nienawiści i zazdrości, a to są dwa elementy, które bardzo ciężko przepracować. Taki ogon karmiczny ciągnie się za duszą bardzo długo.

Gdyby została władcą w Turcji, nie byłaby dobra dla ludzi. Miała bardzo zły obraz władania państwem. Wydawało jej się, że wystarczy usiąść na tronie i wskazywać tylko palcem, samej niczego nie robić. Było w niej bardzo dużo infantylizmu, a nie ma nic gorszego, jak infantylny władca.

Jak powinieneś do niej podchodzić? Jak z nią rozmawiać? W zasadzie chłodno i neutralnie. Nie powinieneś wtrącać się do niczego, nie komentować, nie wchodzić w ogóle w jej życie. Wasze relacje można by porównać do relacji dwóch sąsiadów, z których jeden mieszka na jednym osiedlu, a drugi na drugim i spotykają się od czasu do czasu na ulicy, wymieniają się pozdrowieniami, ukłonami i idą dalej, do swoich domów.Reasumując, spotkaliście się tylko dlatego, że macie podobny kierunek energetyczny.

A jakie wcielenie pokazało się u ciebie Tomaszu? Pokazało się wcielenie, w którym byłeś bardzo blisko Bohdana Chmielnickiego, hetmana zaporoskiego. Człowiek ten tworzył na nowo Ukrainę. Traktowałeś to jako przygodę, byłeś zafascynowany sytuacją jaka działa się w Twoim kraju, że możesz w tym uczestniczyć i być blisko takiego człowieka. Jednak długo nie pożyłeś – zmarłeś, gdy miałeś 40 lat. Zginąłeś od strzału w plecy.
Historia pokazuje, że Turcy swoje ofiary zabijali ciosem w plecy, więc ta energia także Was do siebie przyciągnęła. Twoja siostra w Turcji w ten sposób kazała zabijać ludzi. Często też truła ludzi – robiła biżuterię, którą nasączała trucizną. Najpierw zbliżała się do ofiary, zyskiwała jej zaufanie, mówiła ofierze, że jest jej przyjacielem, a potem obdarowywała zatrutym naszyjnikiem. W ten sposób pozbyła się wiele osób.  Nieustannie zmieniała służbę – pozbywała się świadków.

Olga jest twoim cieniem Tomaszu, pokazuje Twój cień – byłeś podobny do niej, ale los pokazał Ci, że jesteś na innej pozycji – stoisz od niej wyżej w rozwoju. Los pokazuje Ci jakim człowiekiem być nie należy. Twa dusza przepracowała już dużo, ale siostra pokazuje jak postępowałeś sam. W Twojej duszy umacniają się przekonania, że nie chcesz już taki być, nie chcesz już tego robić. W tym aspekcie jesteś od niej lepszy i ona to czuje, i nie może się na to zgodzić!

Wznosisz się ewolucyjnie wyżej, a ona zostaje na swoim miejscu. Przeszedłeś wcielenia, w których zabijano Cię, odbierano władzę, cierpiałeś, więc wiele przepracowałeś. Siostra natomiast stoi w miejscu.
Gdy byłeś u boku Bohdana Chmielnickiego, to zabito Cię ciosem w plecy. Nie spodziewałeś się śmierci, bo często byłeś pijany. Dzisiaj alkohol jest dla Ciebie niewskazany, ponieważ odbiera Ci poczucie rozsądku. Tracisz równowagę energetyczną i transformujesz się w złą stronę.

Człowiek, jakim jest twoja siostra Tomaszu, tak naprawdę pozbawia się ludzkiej natury. Twoja siostra nie ma jeszcze empatii w sobie, nie potrafi jej czuć. Nie ma w sobie żadnej wrażliwości. Góra pozbawiła ją umysłu, nie ma w niej aspektów przyjacielskich – ona nie potrafi być dla nikogo przyjacielem, nie jest dzieckiem Wszechświata.
W Turcji wszystkich, którzy byli blisko niej, próbowała ograniczać we wszystkim. Bardzo chciała, żeby dostrzegli jej autorytet i mądrość, że zna się na wszystkim, że to nie mężczyźni są tacy wspaniali i mądrzy, tylko ona – kobieta! Znała kilka języków, czytała dużo książek. Na początku ojciec był dla niej ideałem. Pamiętała, jak ojciec w dzieciństwie brał ją na kolana, a gdy się z nią bawił, to często pytała ojca, czy jest dla niego najlepsza. Ojciec wtedy odpowiadał, że jest najlepsza, że jest jego dumą.
Potem, gdy ją odtrącił, a stało się to w zasadzie nagle, nie mogła się z tym pogodzić. Odczuła to jako zdradę! Nie dość, że zabrał jej tron, to nie pozwolił nawet stanąć przy łożu śmierci i nie dotknął jej ręki. Przeżyła okropny, wewnętrzny ból i w tym momencie zamieniła się w kata. Nie była w stanie zharmonizować skrajności, które w niej narodziły się. Dzisiaj też nie jest w stanie tego zrobić!  Nie jest w stanie znaleźć jakiejś konstruktywnej decyzji. Jest w niej bardzo dużo wewnętrznych urazów, duchowych zmartwień.
Przeciwko bratu nieustannie snuła intrygi. Mówiła, że go kocha, przymilała się, a z drugiej strony buntowała ludzi przeciwko niemu. Chciała go nawet zabić! Buntowała wszystkie kobiety w haremie przeciwko niemu. Problemem jeszcze jest to, że nigdy nie dowiedziano się, że to ona mąci w rodzinie. Działała bezkarnie i dzisiaj wydaje się jej, że może to samo robić, że jest nietykalna.

Na twojej siostrze Tomaszu leży całe morze ludzkich łez i cierpienia. Jej mózg nie jest w stanie tego udźwignąć – udźwignąć energetycznie, więc stąd ta neuroza, czyli całe mnóstwo archetypów, które krzyczą jeden przez drugiego. Nigdy Tomaszu nie stworzysz z siostrą poufnych relacji, bo zawsze będzie między tobą a nią walka o władzę, ale z jej strony. Ona zawsze będzie projektowała turecką karmę.

Ciągle będzie projektowała konflikty, snuła intrygi. W jej podświadomości jest program;
>> żaden mężczyzna nie jest mnie w stanie ochronić i nigdy nie znajdę w żadnym mężczyźnie oparcia!
Każdy mężczyzna, który będzie obok niej, a tym bardziej bracia, zawsze spotka się z jej emocjonalnym ciśnieniem. Zawsze będą to sytuacje nadmiernie wybuchowe, niestosowne energetycznie. Człowiek ten jest wielkim wulkanem nieporozumień i niekonstruktywnych decyzji. Nieustannie będzie dążyła do swoich egocentryczny celów, nigdy nie będzie liczyła się z drugim człowiekiem, bo nikt i z nią się nie liczył w Turcji. Ona do tej pory tego nie wybaczyła!
Gdyby siostra urodziła syna, to by go zniszczyła.  Na córkę będzie przekładała swoją turecką karmę – to, kim sama nie mogła być. Będzie ją popychała do działania, do tego, by była ciągle najlepsza. Nie da córce możliwości na to, by córka wykazywała słabość.

Góra Tomasz mówi do ciebie;
>> spójrz na nią! to jest nieszczęśliwy człowiek! nie wchodź w jej przestrzeń, zostaw ją w spokoju! bądź z nią neutralny.
>> popatrz, to jest twoje alter ego, gdybyś nad sobą nie pracował!

Siostra w następnym wcieleniu nie będzie miała łatwo, bo wisi nad nią ogromna energia gwałtów, biedy, nędzy. Zapracowała sobie na bardzo ciężki los, ale musi wszystko odpracować. Siostra lubi tylko tych ludzi, którzy uczestniczą w jej interesach, którzy są jej przydatni, którzy spełniają jej cele. Z tym, że z czasem ci ludzie stają się jej marionetkami, zaczyna nimi manipulować, albo pozbywać się ich. Pamiętaj Tomaszu, aby nie wciągać się w jej energię. Trzeba do niej podchodzić neutralnie, jak najmniej interesować się jej losem, nie dyskutować z nią. Ona jest człowiekiem, którego niczym nie da się zadowolić. Prawdopodobnie nawet seksualnie nie jest w stanie żaden mężczyzna ją zadowolić. Jest nieszczęśliwym człowiekiem, który całe życie walczy z fantomami. Bardzo zależy jej na bogactwie materialnym, ale też przede wszystkim na uznaniu. Siedzi w niej ogromna megalomania. Niesie w sobie ogromny bagaż energii, która jest niebezpieczna, bo ten człowiek może nawet dopuścić się pobicia. Jej energia powoduje, że tam, gdzie siostra pojawi się, ludzie mogą się kłócić, a nawet pobić – siedzi w niej energia władzy i agresji, a nie ma harmonii.
Nie można zrobić na nią nacisku, ponieważ natychmiast wyślizguje się z rąk, jak wąż.

Tomaszu, siostra przychodząc do tej rodziny, jako najstarsza, energetycznie oczyściła dla siebie przedpole. Jesteś homoseksualistą, a brat jest słaby psychicznie, a ona tylko takich mężczyzn jest w stanie zaakceptować. Zagarnęła dla siebie całą przestrzeń i dla Was nie ma miejsca w tej rodzinie, więc Ty wyjechałeś, a teraz wypycha z rodziny Twojego brata. Powinieneś pozwolić mu odejść i najlepiej będzie, gdy jak najrzadziej będzie się z nią kontaktował.

Inne wcielenie, które pokazało się u niej, to wcielenie z Hiszpanii. Była piękną dziewczyną, najmłodszą z córek, a wychodziła za mąż jako pierwsza. Padła na nią zazdrość starszych sióstr. Zrobiły wszystko, żeby nie wyszła pierwsza za mąż – uknuły spisek, by ją oszpecić. Pobiły ją, a jej twarz pokiereszowały za pomocą jakiegoś gorącego metalu (było to przed wcieleniem tureckim). Do ołtarza szła z zasłoniętą twarzą, jednak przyszły mąż, gdy ją zobaczył, odrzucił ją – uciekł  sprzed ołtarza. Olga przeklęła wszystkich, całą rodzinę i tego mężczyznę.
To wcielenie pokazuje, że siedzi w niej bardzo mocno element zemsty. Ona nie jest w stanie zaakceptować żadnego rodzeństwa koło siebie! Nienawidzi rodzeństwa, ale trzeba napisać, że były to dla niej ogromne traumy.

Dlaczego hiszpańska karma Twojej siostry pojawiła się na bazie Waszej wspólnej analizy?
Pojawiła się po to, żeby wzbudzić w Tobie litość… Jeśli przeczytasz tą analizę, to dowiesz się, dlaczego ona taka jest, skąd biorą się jej traumy i jej obecne zachowanie. Pojawi się w Tobie zrozumienie i litość do siostry, i wtedy odpadnie od Ciebie bardzo duży, energetyczny ogon karmiczny. Jeśli wczujesz się w jej położenie we wcieleniu z Hiszpanii, jeśli poczujesz jej cierpienie, to zrozumiesz jej postępowanie. Przecież została pobita przez rodzeństwo, przypalano jej twarz jakimś gorącym przedmiotem. Kochała mężczyznę, który ją potem odrzucił i została sama. Była młoda, niedoświadczona, a rodzina ją zdradziła – rodzeństwo ją zdradziło, chłopak ją odrzucił, straciła urodę, straciła swoją młodość.

Ta wiedza sprawi, że dostaniesz od losu bonus i jeszcze bardziej wzniesiesz się energetycznie. Zamówiłeś tą analizą tylko po to, aby dowiedzieć się, jak działają mechanizmy, że zawsze jest przyczyna i skutek.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny