Wiele osób, które otrzymały analizę podświadomości pyta: „i co dalej?” Chciałabym odpowiedzieć, co dalej, co należy zrobić po otrzymaniu analizy.

Analiza to kilka historii, które możesz poczuć w swej duszy od razu, ale też możesz nie od razu je rozpoznać, ponieważ to odczucie zależy od tego, jak bardzo Twój archetyp chce zintegrować się z Twoją psychiką, jak głęboko tkwi w Twoich psychicznych sferach. Bardzo ważne jest, na ile Twoje archetypy (części psychiki, które łączą Cię z energią i emocjami z jakimś polem) są gotowe do wyjścia na powierzchnię. Może są tak obezwładnione reakcjami obronnymi, że trudno je zaakceptować?! Dlatego stworzyłam terapie, które pomagają budować dialog z duszą.

Rozwój archetypów może i powinien trwać około 3-4 lat, w tym czasie programy podświadomości aktualizują się. A jeśli aktywnie z nimi pracujesz, możesz zrozumieć, w jaki sposób zmieniają się, możesz nauczyć się z nimi żyć.

Pierwszą sesję terapeutyczną po otrzymaniu analizy podświadomości postanowiłam dołączyć w formie bonusu. Pomaga ona przyzwyczaić się do archetypów i zrozumieć teatry karmiczne. Jeśli zaczynamy wyciągać nasze archetypy, rozumieć je i akceptować, wtedy dajemy im miejsce w naszym życiu.Po tym, jak dasz im czas, przeżyjesz z nimi część swojego życia, na przykład trzy miesiące, możesz zapisać się na kolejną terapię, drugą sesję terapeutyczną, która pomaga zrobić kolejny krok w rozwoju świadomości. Sam możesz zostać ekspertem i mistrzem, nauczyć się rozpoznawać głos swoich archetypów, ponieważ po przejściu pierwszego etapu, tworzy się polaryzacja. Wyobraź sobie rodzica, który od dawna nie widział swojego dziecka, a po 30 latach nagle, na progu domu staje jego dorosły syn, oznajmiający mu „jesteś moim ojcem”, albo „jesteś moją matką”… Jakież byłoby zdziwienie i jednocześnie zwątpienie tego rodzica?! To samo dzieje się z twoją psychiką! Dzieci marnotrawne (wyparte archetypy) wracają do domu! I teraz, wynikającą z tego biegunowość, należy wypracować, omówić i poczuć.
Ta terapia polega na akceptacji.

Kiedy psychika przyzwyczai się do akceptacji, po chwili musisz nauczyć swoje archetypy życia w nowy sposób. Muszą wejść do nowego domu z własnymi zasadami, ale mogą zacząć uczyć się nowych praw. Tutaj, w trzeciej sesji terapeutycznej, należy przepracować nałogi, wstyd i egzystencjalne pustki, które są już bardzo widoczne. Muszą one zostać zamknięte.

Czwarta sesja, która jest także bardzo ważna, bo wiąże się z walką, jest objawieniem się potężnego impuls do rozwoju świadomości. Cała psychika zaczyna poruszać się i od tej pory zaczyna się restrukturyzacja psychiki, znikają blokady z ciała, otwierają się zakamarki, zaczyna narastać nowe myślenie i wymazywane są stare błędy. To, co było wcześniej tłumione, staje się ważne.

Piąta sesja terapeutyczna, to tutaj cała walka z arche – personą przechodzi w arche – cień. Wszystko, co wcześniej zostało podzielone, zaczyna formować się w jedną całość. Tutaj uczysz się mechanizmów połączeń wszystkich wzorców, kompleksów i relacji. Tutaj, na tej sesji, generowane są wskazówki, które pomagają Duszy wydostać się z jej własnych kompleksów, i należy to przeżyć prawidłowo.

Szósta sesja terapeutyczna to rozwój wiary i świadomości. Następuje przebudzenie świadomości i jest wybór wiary, czyli dopiero teraz Dusza jest tak silnie wzmocniona, że ​​jest gotowa do pokonywania konfliktów, nawet na bardzo głębokim poziomie hierarchii archetypów. Łączy i syntetyzuje nowe jakości, wydobywa coś nowego. Dopiero na szóstej sesji włącza się kreatywność. Działa tu siła jednocząca. Wszystkie wewnętrzne polaryzacje zaczynają zanikać.

Siódma sesja terapeutyczna to nowa jakość, która narodziła się na sesji szóstej, która to jakość staje się silniejsza, znajduje nowe znaczenia, nowe pomysły na rozwój. Wtedy zaczyna się poprawna ocena wewnętrznej rzeczywistości i bez bólu rozgrywane są scenariusze związane z ojcem czy matką.

Ósma sesja terapeutyczna – powstają nowe, psychicznie przystosowane modele pracy. Następuje bezbolesne odrzucenie wcześniejszych identyfikacji, psychika już łączy się z nową narracją. Znika wewnętrzna iluzja widzenia siebie i świata. Zniszczenie cofa się przed człowiekiem.

Dziewiąta sesja terapeutyczna, ostatnia sesja, to wejście do duchowości, budowanie nowego scenariusza i wprowadzenie go w indywidualne życie. Wyznaczenie markerów równowagi między przeszłością a przyszłością, między duchowością a urzeczywistnianiem.

Zatem mój drogi Czytelniku, jeśli nie przeszedłeś przez wszystkie te etapy, nie otworzyłeś się na nie, nie żyłeś w nowy sposób, to nie powinieneś mówić o przepracowaniu swojego „JA”, swoich programów, bo nie zżyłeś się z niczym nowym.
Tylko ci, którzy przeżywają te etapy, nie poprzestają na tym, co zrobili, mogą zacząć żyć inaczej. Jeśli po pierwszej sesji machniesz ręką i pomyślisz: „już wszystko wiem”, to niestety jest to błędne myślenie. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, co jeszcze może kryć przed Tobą twoja Psyche. Jeśli wydaje Ci się, że wszystko, co przeczytałeś, zrozumiałeś, że to wystarczy, aby odbudować życie i zacząć żyć tak, jak chcesz, to także mylisz się! Mylisz się, bo w głębi Twojej Duszy nadal istnieją wewnętrzne konflikty, które uniemożliwiają zjednoczenie wszystkich części psychiki. Nigdy nie jest za późno, aby wrócić do analizy i przeżyć ją ponownie, szczególnie dzięki sesjom terapeutycznym. Daj sobie czas i miejsce temu, co jest w Tobie. Wnieś wszystkie swoje archetypy do własnej duszy i posadź je przy okrągłym stole, który symbolizuje równość.
Tylko w ten sposób możesz przejść trening i nie zostawiać swojej psychiki sam na sam z przeczytaną analizą podświadomości. Nie zatrzymuj się na schodach, idź dalej, dokąd wzywa Cię Dusza! Może zobaczysz nowe pokoje, w których czeka na Ciebie szczęście.Zapraszamy na Planetarne Terapie – Przepracowanie Wewnętrznego Słońca.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *