Kochankowie, to wybór, którego dokonuje się nie głową, ale sercem, to romantyczna postawa. Jest to wybór pomiędzy pójściem na łatwiznę, a zaakceptowaniem złożoności życia, i dążeniem do niego. Kochankowie to zazwyczaj kamień na rozstaju dróg, który ostrzega i wskazuje dokąd najlepiej się udać. Często ten arkan to marzenia i abstrakcyjne myślenie, które mogą prowadzić do czegoś poza chmurami, z czego trzeba będzie się wydostać za pomocą ziemskich środków. Kochankowie podpowiadają, aby się zastanowić, nad swoim wewnętrznym stanem:

Czy chcesz zbudować relację?

Czy zamierzasz prowadzić działalność gospodarczą?

Czy planujesz mieć dzieci?

Czy wybierasz się do nowej pracy?

Co czuje Twoja Dusza, kiedy to robisz?

Jaki jest Twój stan umysłu i nastawienie do swojego celu?

Co podpowiada Ci intuicja?

Arkan mówi, że teraz masz możliwość wyboru stanu, którego pragniesz. Nikt nie będzie Ci tego narzucał.

Przykłady

Jeśli masz wybór pomiędzy poślubieniem Andrzeja lub Piotra, to wyobraź sobie, jak będziesz żyła u boku pierwszego, a jak u boku drugiego wybranka?

Jeśli chcesz założyć własną firmę, to wyobraź sobie, jak będziesz czuł/a się w tym biznesie.?

Myśl abstrakcyjnie i zaprzęgnij wyobraźnię, starając się ogarnąć zarówno negatywne, jak i pozytywne aspekty.W miłości, ta karta związana jest z Twoim wewnętrznym stanem, z wyborem tego stanu, z kontaktem z ciałem i doznaniami cielesnymi. I kiedy dotykasz własnych, wewnętrznych uczuć, to uzdrawiasz swoją Drogę. Napełniasz się energią, a wtedy uzyskujesz świadomość tego, co robić, co Cię czeka. Wszystko będzie zależało od Twojej wewnętrznej szczerości w kwestii uczuć. Ta wewnętrzna szczerość pomoże uświadomić sobie poprawność Twojego kierunku i pomoże powrócić do siebie, do swej Duszy, czyli do Twoich pragnień, do wewnętrznych, spokojnych miejsc Mocy.

Arkan Kochankowie jest jak parking dla Duszy; jeśli prawidłowo usłyszysz swoją Duszę, możesz;

stworzyć swój biznes,

zaakceptować i zrozumieć swoje związki,

zrozumieć, dlaczego takie problemy pojawiają się na twojej drodze,

zrozumieć, w jaki sposób siebie transformować, aby móc się zrestartować i dostać to, czego pragniesz.

Karty Tarota wykorzystuję w swojej praktyce analitycznej, w grach psychologicznych! Poza tym posługuję się nie tylko Tarotem, ale również Runami. Jestem autorką Meta – Kart (talia celtycka), która jest połączeniem ze światem podświadomości.

Symbole zawsze zanurzają nas w niewidzialnym świecie, łącząc te strumienie energii, wydobywając je na powierzchnię, by móc nam pokazać, co naprawdę dzieje się w naszym życiu, jakie ustalić priorytety. Zwracam się też do astrologii, ponieważ rozumiem, że są tam Kosmiczne Symbole, które łączą naszą wewnętrzną, Boską Część Duszy z Kosmiczną Mocą. Z tej przyczyny stworzyłam kurs Księżyc i Archetypy. Jest to kurs o podświadomości i o tym, co ludzka Dusza utraciła, kiedy przeszła przez unieważnienie, przez śmierć, i jak może to w sobie przywrócić.
O tej tematyce, na podstawie tego kursu zostanie wydana książka, która pogłębi koncepcje, które studenci poznają w trakcie kursu.

Poprzez symbole możesz zrozumieć swoją obecność w danym temacie, jak związki lub biznes. Możesz zobaczyć na ile to rozumiesz, co robisz i dokąd zmierzasz. Symbol ten może nas połączyć z Linią Czasu, a wtedy jesteśmy w stanie zrozumieć własną transformację – co nas zmieni, a co pomoże naszej ekspansji. Symbole są małymi miejscami Mocy, które wskazują na Wyzwanie Przeznaczenia i na Nasze Decyzje, które możemy podjąć na podstawie swojego stanu zasobów i wewnętrznego kompleksu.

Możesz przyjść do nas, aby popracować symbolami. Dzięki temu możesz też korzystać z zasobów Classroom, uczestniczyć w darmowych spotkaniach (każdy piątek), korzystać z materiałów, które publikuję. Możesz pogłębiać swoją wiedzę i płynąć przez życie jej nurtem.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *