Lubię pracować z Duszą, i nie tylko na oficjalnym polu zadaję pytanie, a potem otrzymuję odpowiedź, ale uwielbiam też gry terapeutyczne, dzięki którym można się zrelaksować, uzyskać odpowiedź na swoje pytanie. Można wyznaczyć sobie cel i sprawdzić, co stoi na przeszkodzie, aby ten cel osiągnąć, w czym są zawarte środki, aby móc rozwijać cel. Zrobienie z terapii kreatywnej gry, jest zabawne i interesujące.

Już w piątek 7 maja spotkamy się na grze Baba Jaga i Zaczarowany Las. Można zagrać wraz z grupą, a można przejść tę grę indywidualnie.  Wcześniej przeszliśmy grę Trzy Orzeszki dla Kopciuszka, a teraz spotkamy się z naszą wewnętrzną Mądrością.

Gdy w naszym umyśle rodzi się jakiś cel, wtedy na chwilę wszyscy stajemy się bohaterami, którzy muszą uruchomić swoją Wolę – musimy działać, zawalczyć o coś, zgodzić się z czymś, czemuś służyć i coś odrzucić. Gra staje się rodzajem strategii, która może pomóc zrozumieć siebie i zaangażować się w kanał swojego celu.

Jeśli w Twoim umyśle pojawi się jedynie chęć, a poza tym nie ma działania, to nie wiadomo, co stoi za tą chęcią…A może to tylko impuls, który wyszedł z projekcji i dojrzał? Może to iskra, która szybko zgaśnie? Być może ród dobija się do Twojej indywidualności i każe Ci działać, ale Twoja indywidualność nie zgadza się z tym. Nie zgadza się z tym, że ktoś ją kontroluje – nawet jeśli jest niewidzialny, to wywiera presję. Nie wiesz czy poddać się tej presji, czy odpuścić? Może po prostu nadszedł odpowiedni czas na to, aby móc coś zrealizować, stworzyć lub udowodnić coś sobie? A może jest to inicjacja, która prowadzi do czegoś ważniejszego? Być może nabyłeś jakąś umiejętność i nadszedł czas zrobić z tej umiejętności coś wielkiego. Gra Transformacyjna pomaga zrozumieć, co teraz staje się znaczące a co jest drugorzędne. Pomaga zrozumieć, dlaczego w Twoim życiu pojawił się dany scenariusz.Wyobraź sobie, drogi Czytelniku, że wsiadłeś na konia i ruszyłeś w Drogę. Koń Cię niesie poprzez łąki i poprzez pola, i oto dotarłeś do wielkiego pola. Na tym polu leży wielki kamień, a na kamieniu widnieją trzy wskazówki:

> Jeśli skręcisz na prawo, stracisz konia, a zachowasz portfel.

W przełożeniu na to, co Ci oferuję pomyślisz: „Po co mi ta wiedza? Czy nie byłoby lepiej pójść na grilla lub do domu przyjaciela, aby po prostu porozmawiać? A może to jeszcze nie czas, żebym zajmował/a się samorozwojem?
Pamiętając o tym, musisz sobie radzić z tym, co masz. Trzymasz sakiewkę, ale nie znasz drogi (tracisz konia).
Nie poznałeś swojej Drogi, nie rozpocząłeś pracy nad swoim JA, ale zostają przy Tobie twoje decyzje, za które musiałeś oddać konia. Oznacza to, że nie dowiesz się, gdzie leży Twoja Moc, co może dać Ci impuls do transformacji. Jest to droga bohatera, który nie poślubi księżniczki, który nie zdobędzie królestwa.

> Jeśli skręcisz w lewo, zatrzymasz konia, ale pożegnasz się z pieniędzmi.

W zasadzie chcesz coś zmienić w konkretnej sytuacji, ale możesz to odkładać na później, bo obawy, żeby coś zmienić w swoim życiu, biorą górę. Myślisz, że rozwijasz się, bo przecież czytasz książki, chodzisz na jogę, a nawet jesteś członkiem jakichś wartościowych grup! Jednakże Twoje życie wydaje się stać w miejscu. Wydaje Ci się, że chcesz coś ze sobą zrobić, coś zmienić, wyznaczyć przed sobą cel, ale wszystko zostaje na pozycji myśli, a nie działania. Potem może przyjść impuls, jakaś myśl, że wszystko może się zmienić, że dojdzie do jakiegoś spotkania, ale żeby wejść w przyszłość, trzeba dołożyć wielu starań! Trzeba zagłuszyć ten chór głosów, który należy do twoich krewnych, do koleżanek i do Twoich własnych i wątpliwości.
Zazwyczaj taki kierunek wybierają ludzie, którzy niby chcą dowiedzieć się o sobie więcej, nawet zrozumieć siebie i określić swoją misję, ale przyszłość dla nich pozostaje gdzieś poza horyzontem. Niby doskakują do niej, ale ta przyszłość nie pokazuje się.

> Jeśli pójdziesz prosto, to stracić życie.

To jest droga, po której idąc, tracisz wewnętrzne schematy. Kiedy odnowisz swój wizerunek, kiedy zrozumiesz, że nadszedł czas na odnowienie siebie swojego Przeznaczenia. W tym zawiera się tzw. Mała Śmierć, która pomaga wszystko zmienić i odbudować. Najważniejsze jest zrozumienie, czego Dusza wymaga w danej chwili, na co jest gotowa i nad czym pracuje. To właśnie ten kierunek czyni człowieka ZASOBEM, wysyła go do nowego zrozumienia i pogłębienia siebie. Wybierając tę drogę idziesz do wewnętrznej ekspansji, bierzesz krytyka, którego masz w sobie i robisz z niego Mądrego Doradcę. Zaczynasz dostrzegać, że Twój wewnętrzny Marzyciel przestał unosić się w chmurach i zaczął planować to, o czym marzył wcześniej. Twój Realista przelicza plusy i minusy tego, co Ci pomoże, a co przeszkodzi w osiągnięciu celu. Tylko idąc w tym kierunku, otworzysz dostęp do swoich wewnętrznych zasobów.
Tylko wtedy będziesz mógł przejść inicjację wraz z Babą Jagą, pozbierać swoją wewnętrzną Mądrość, przełożyć ją na Życie – wzbogacić swoje Życie o nowe!

A teraz spójrz jeszcze raz na kamień ze wskazówkami…W którą stronę pójdziesz?
Poczuj, że droga, którą wybierzesz, jest Twoja! Połącz się z tym, czego właśnie TERAZ potrzebujesz. Czy jesteś gotowy, aby włączyć swoją transcendentną Moc, twórczą zapalniczkę, która całkowicie odmieni Twoje życie? Usłysz, czego chce Twoja Dusza! Znajdź nowe sposoby na likwidację przeszkód. Dowiedz się, co możesz rozwiązać już dziś, a z czym od dawna zwlekasz?! Dowiesz się, jak brzmi Twój wewnętrzny dylemat.Baba Jaga jest wewnętrzną transformacją, czyli pokazuje:

 > co chcesz zmienić,
> z czym chcesz zostać,
> jakie sakralne myśli schowane są w Twoim uporze,
> jakie kroki musisz podjąć, aby rozstać się z tym, co już jest przestarzałe.

Często stare systemy przekroczyły już swój okres użytkowania i jeśli nie nastąpi odnowienie, to wszystko umrze. Stajemy się starzy i bezpłodni. Gra Transformacyjna Baba jaga i Zaczarowany Las pomoże Wam odnowić się, odmłodzić, poczuć się lepiej, uzdrowić jakąś ważną część Waszej Duszy.

Jeśli zdecydowałeś się drogi Czytelniku wziąć udział w grze, to czekam na Ciebie w chatce Baby Jagi – w grupie lub indywidualnie.

Cena Gry – 450 zł

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *