Wielu twierdzi, że Lilith jest tym, co ciemne i niedobre dla Duszy, a Selena przeciwnie – tym, co jasne i dobre. Nie sądzę, że tak jest, ponieważ Lilith pokazuje, co trzeba w sobie zwalczyć, aby przekroczyć próg i zasłużyć na dary losu od Seleny. A jeśli prześledzisz drogę tych dwóch punktów, zawsze zdasz sobie sprawę, że pomiędzy nimi znajduje się słowo JEŚLI, to znaczy, że jeśli coś zrobisz, to coś dostaniesz lub nie dostaniesz.

Lilith była w Bliźniętach, a Selena w Wodniku, więc jeśli nie będziesz:

– plotkował,
– przeklinał,
– osądzał innych,
– wymyślał „fejków”,
– tworzył propagandy i angażował się w niepotrzebne i brudne strumienie informacji,
– obracał się przeciwko ludziom, których nie znasz i których możesz ocenić tylko na podstawie własnych błędnych przewidywań,
– wysyłał niesprawdzonych informacji, widział i zgadzał się tylko z jedną stroną,
– poszukiwał tylko tych informacji, które są korzystne dla ciebie, a będziesz odrzucał niewygodne i prawdziwe informacje,

to nie otrzymasz:

– możliwości nawiązania dobrych znajomości,
– ludzi, wśród których czułbyś się dobrze,
– nie będziesz mieć szansy na zaangażowanie się w rozwój swojej społeczności lub sprawy,
– nie znajdziesz człowieczeństwa w ludziach,
– nie zostaniesz zrozumiany ani zaakceptowany, ponieważ trudno będzie znaleźć przyjaciół,
– nie zostaniesz podłączony pod nowe energie kosmiczne, nie wejdziesz do nowego świata, co nie da błogosławieństw od losu,
– nie będziesz w stanie stworzyć równowagi energetycznej w sobie,
– nie będziesz w stanie zrównoważyć swojej psychiki, co oznacza, że nie będziesz w stanie prawidłowo przeżywać swojej rzeczywistości.Tak właśnie działa oś Lilith – Selena! Zawsze będzie istniało JEŚLI.

Teraz Lilith zmienia swój znak na Raka, a co za tym idzie, nasze JEŚLI zmienia się,

i gdy będziesz:

– zdradzał bliskiego człowieka lub coś, co uważałeś za bliskie,
– popełniał przestępstwa rodowe, np. porzucisz dziecko w tym okresie,
– obrażał rodziców, szukał toksyczności,
– pasożytował na tych, którzy z tobą sympatyzują, rozumieją cię, akceptują cię,
– wbijał komuś nóż w plecy (nieformalnie), np. plotkował na temat kogoś, kto uważa cię za przyjaciela,
– nie doceniał swojej przeszłości i ludzi, którzy pomogli ci w przeszłości, okazywał niewdzięczność,
– budował mur między bliskimi a sobą,
– nie zechcesz się zmienić, nie zechcesz pracować nad sobą, rozwijać się i doskonalić na poziomie swojej duszy i psychiki,

to:

– trudno ci będzie udźwignąć ciężar wszystkich emocji, które na ciebie spadną,
– będziesz miał trudności z wyjściem do ludzi, ponieważ będziesz postrzegał wszystkich jako wrogów,
– będziesz miał trudności ze zrozumieniem innych ludzi i będziesz miał trudności ze zrozumieniem własnych motywów,
– zostaniesz zdradzony przez najbliższe ci osoby,
– będziesz miał trudności z realizacją tego, co chcesz robić, ponieważ twoja dusza będzie zamknięta w swoim świecie,
– będziesz stale spotykać upartych ludzi,
– będzie ogromną przepaść między twoją przeszłością a przyszłością.

Czasami warto podnieść głowę, aby zobaczyć drogę energii. Energia ta jest niesiona jak latarnia morska, która prowadzi nasze Dusze. Na Niebie znajduje się wiele symboli, które wskazują, jak będzie zmieniał się świat i na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby zrozumieć, czego Centrum Informacji od nas oczekuje. Niebo przemawia do nas poprzez symbole, które możemy odczytywać z różnych punktów widzenia. Jest to czas informacji, a ci, którzy właściwie dysponują informacjami, będą lepiej i szybciej znajdować to, czego potrzebują i pragną, będą szybciej znajdować właściwych ludzi i możliwości samorealizacji. Informacja jest naszym zasobem; nadeszła Nowa Era Informacji. Szukaj więc ciekawych informacji w kreatywny sposób!

Kurs Lęk Przed Bliskością

Data urodzenia – przykład I

7 + 10 + 1963 = 17 + 19 = 36

36 – 14 = 22 = 4

А) 10 + 1963 = 29 (10 + 19)

В) 7 + 4 = 11

29 – 11 = 18 = 9

Data urodzenia – przykład II

02 + 02 + 2000 = 6

6 – 4 = 2

А) 2 + 2 = 4

  1. B) 2 + 2 = 4

4 – 4 = 0 (nowa karma)

„(…) Liczba, którą uzyskujemy z wyżej podanych obliczeń wyraża całkowitą energię, jaką dana osoba może zgromadzić, przechodząc z reinkarnacji w reinkarnację. Ta fundamentalna liczba jest w rzeczy samej Bramą do Partnerstwa.Zero pokazuje to, do czego „przyklei” się nasza energia. Jedynka to energia, która będzie wymagała dyscypliny, i to są właśnie zranione emocje, niezrozumiane przez partnera, które będą powodowały ból.
Jedynka powinna skłonić do zastanowienia się swojego właściciela do zastanowienia się, co jest ze mną nie tak, nad czym muszę popracować, aby być szczęśliwym w partnerstwie? Musi wiedzieć, że partner będzie znacząco od niej różnił się.
Dwójka pokazuje na silne wstrząsy emocjonalne, wzloty i upadki, które będą karmicznymi punktami Duszy. Tutaj trzeba nawzajem wspierać się, bo tylko w ten sposób można będzie przepracować trudne aspekty swojej Duszy„.

To fragment kursu, który stworzyłam dla tych wszystkich, którzy chcą wybrać się w podróż drogami swojej duszy, i nie tylko swojej. Ten kurs składa się aż z DZIEWIĘCIU części. Można skorzystać z jednej części, ale można przejść wszystkie, według uznania.
Zawiera metody pracy, których tylko ja używam, które są mojego autorstwa. Wplecione są w niego aspekty matematyczne, psychologiczne, symboliczne, metaforyczne, itd.
Kurs LĘK PRZED BLISKOŚCIĄ/ZWIĄZKAMI to praktyka i teoria, to prognozowanie matematyczne, metafora, karty metaforyczne (także mojego autorstwa). Ci z Was, którzy posiadają karty metaforyczne Błękitny Ptak, będą mogli poszerzyć swoją wiedze na ich temat dzięki temu kursowi. Poza tym zapoznam Was z obliczeniami. Na początku podałam dwie przykładowe daty, które w wyniku obliczeń dają konkretne pozycje. Jakie? Wszystkiego dowiecie się na kursie.

Kurs to trzy zajęcia online (plik video), opisy w pliku pdf, praktyka. – ok. 250 minut
Koszt – 379 zł.
Początek – 21 kwietnia, godzina 18.00
26 i 28 kwietnia dwa kolejne spotkania online na naszej platformie. Każdy kto zgłosi chęć uczestnictwa, otrzyma link dostępu, pliki pdf z opisami poszczególnych liczb i nagranie video z praktyką i objaśnieniami materiału.

Serdecznie zapraszam!
kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *