Celem terapii jest nauczenie się odczuwać emocje, żyć uczuciami – ponownie je rozpatrzyć i zrozumieć.

Dlaczego jest to ważne? Ważne, ponieważ uczucia to plątanina energii psychicznej, która nie znalazła wyjścia, która pozostała i może zacząć żyć na własny rachunek. Będzie nieustannie domagała się uwagi, ale ty nie będziesz chciał wracać do przeszłości.

Zastanawiasz się, dlaczego nie śpisz, dlaczego wciąż myślisz o przeszłości, dlaczego nie możesz uporać się z niektórymi sytuacjami w życiu?

Nagromadzenie uczuć i emocji stanowi przeciwny znak dla życia – życie jest plusem, a takie emocje stanowią minus. Zacierają granice twej przestrzeni, czyli nie zawsze odpowiednio zachowujesz się, ponieważ robisz projekcje i żyjesz w iluzji, która nie karmi, a jedynie tworzy pole nadziei. Nie masz korzyści z nieprzepracowanych emocji, zaczyna formować się mechanizm obronny, a ty okrywasz się zbroją. Zbroja staje się ciepła i dobra, jest niezawodnym schronieniem od złego, ale także i od dobrego.
Pierwotne uczucia mogą rodzić się wraz z narodzinami człowieka.

Trauma może ujawnić się podczas poczęcia lub porodu, możemy przyjąć na siebie programy konfliktów rodzicielskich.O tym, jaką energię trudnych programów rodzicielskich wziąłeś na siebie lub człowiek, z którym pracujesz, dowiedziesz się na kursie MODELOWANIE SWOICH PRAGNIEŃ – 2/PARTNERSTWO.

Człowiek potrzebuje reakcji obronnych, bo one kształtują naszą psychikę, bez nich Dusza może przeżywać traumę przez długi czas. Jeśli Dusza jest silnie „zarośnięta” reakcjami obronnymi, tym trudniej jest jej zaakceptować swój prawdziwy obraz. A jeśli skorupa rozpadnie się podczas terapii, wówczas Dusza może odczuć dużą ilość bólu, złości, wstydu i wstrętu.

 Dusza może powrócić do swojego pierwotnego stanu, ale z nową świadomością.

I tu terapia pomaga ułożyć życie na nowo!

Gdy człowiek żyje swoimi prawdziwymi uczuciami, zaczyna być ich bardziej świadomy, co oznacza większą kontrolę. A wtedy urazy neutralizują się i nie stanowią już zagrożenia. Potem następuje akceptacja rzeczywistości i budowanie prawidłowego kontaktu z życiem.

Psychika zostaje uzdrowiona poprzez ponowne doświadczanie tych uczuć, gdy człowiek czuł się opuszczony, odrzucony, samotny.

Im grubsza jest skorupa i nieożywiona rana, tym trudniej ją nazwać. 

W starożytnych księgach napisano, że jeśli demon zawołasz po imieniu, to traci swą moc. Dokładnie takie same jest zadanie Analizy Podświadomości! Analiza Podświadomości to rozpoznanie własnych demonów, a terapia jest sposobem ich neutralizacji i wyrównania energii psychicznej.
Dzięki temu tandemowi – dzięki analizie i terapii, człowiek zatrzyma się na archaicznych poziomach psychiki i sam utoruje drogę do siebie, czyli do tego, kim jest. Wyrywie się ze szponów urazów, z represji, z zaprzeczania, a wtedy organizm zaczynie lepiej funkcjonować, zdrowie wzmocni się, zmienią się relacje w miłości, w pracy, w rodzinie. Właściwa komunikacja będzie budowana z sukcesem. Człowiek przyobleka się w prawidłowy obraz siebie – żywy obraz. Zrzuca twardą, obcą już sobie, skorupę. A dusza doświadcza radości zmiany.

Analiza i terapia pomogą ci odnaleźć drogę do siebie.

Możesz przejść tylko terapię, która na pewno ci pomoże, ale także możesz wziąć udział w kursach MODELOWANIE SWOICH PRAGNIEŃ, a dzięki temu pomożesz innym modelować rzeczywistość, przepracować stres i niepokój.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata