Maratony Terapeutyczne

W marcu nastąpi przesilenie wiosenne, a jest to czas, w którym należy naładować się nową energią – nie tylko energią ciała, słońca czy energią duszy, a energią, która potrzebna jest nam po to, abyśmy mogli zbudować przed sobą dobry los.
Nie musicie wyruszać w drogę, opłacać środków lokomocji, opłacać hoteli, a wystarczy usiąść przed komputerem i włączyć Skype. Terapie, którą Wam proponuję, to terapie indywidualna. Nie łączę klientów w grupy. Terapie od wielu miesięcy z sukcesem przeprowadzam w centrum Brain-Neuro Art. Cieszą się one naprawdę ogromnym powodzeniem.  Moi klienci spędzają ten czas twórczo, w miłym gronie, a co najważniejsze – wychodzą zadowoleni. Często kierują do nas swoich bliskich, przyjaciół, znajomych. Moim głównym fundamentem pracy psychologa i terapeuty jest psychologia, nie ezoteryka. Ezoteryka jest dodatkiem, który umiejętnie połączony z nauką, naprawdę działa cuda. Przede wszystkim skraca czas leczenia. Na ogół terapie u psychologów to nie mniej niż piętnaście sesji. Jedna sesja to koszt, mniej więcej, 150 zł.
U mnie Drogi Kliencie oszczędzasz i pieniądze, i czas!

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Jestem psychologiem z wykształcenia, jestem terapeutą. Od lat pracuję z energią podświadomości, łącze psychologię z symboliką, ponieważ symbole działają na naszą podświadomość. Z tej przyczyny łączę naukę z psychologią i symbolami. RUNY to symbole, a jako że pracuję z podświadomością, więc nieobce jest mi zagadnienie karmy – nie można jej oddzielić od terapii. Dlaczego? Często programy, które blokują, zapisane są na bardzo głębokich poziomach naszej podświadomości, jak na twardym dysku. Dusza wypracowała je na przestrzeni wcieleń – nie ma w tym niczego dziwnego i magicznego, a jest to element nauki. Traktuję to, jak naukę.
Z zamiłowania, a przede wszystkim z wykształcenia, jestem naukowcem, dlatego wszelkie terapie psychologiczne, które przechodzą ze mną moi klienci, są poparte solidnymi podstawami naukowymi. Terapie, które wykorzystuję w pracy z klientem, wypracowałam sama, są to moje nowatorskie metody. Wiem, że pomagają moim klientom, ponieważ uderzają w najbardziej schowane aspekty. Dzięki temu, każdy klient, który nad sobą pracuje, który angażuje się w terapię, zmienia swoje życie, zmienia siebie i przepracowuje, to, co nie dawało mu żyć.

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata