Zapraszamy na terapie, maratony, szkolenia, warsztaty psychologiczne.

Rozwijamy się, nie stoimy w miejscu. Istnieje wiele myśli, które pomagają terapeucie  przybliżyć człowieka do jego duszy, aby zrozumiał swoje zachowanie. Gry przez Skype, kontakt głosowy lub kontakt wideo pomagają zrozumieć siebie, spojrzeć na potencjał własnej siły, zagłębić się w wiedzę o sobie, określić kierunek ruchu w świecie wewnętrznym. Gra transformacyjna pomaga złagodzić wewnętrzny stres, usłyszeć głos Duszy. Pomaga w ekologicznej transformacji obrony i blokad. Można dowiedzieć się o sobie czegoś nowego, dostać możliwość strategicznego podejścia do opracowania swoich planów.
Gra transformacyjna jest okazją do zrozumienia, obiektywnej oceny rozwoju. Pomaga wydostać się z mentalnego impasu. Gdy znajdujemy się w kręgu kultywacji jednej myśli, wpadamy w niezrozumiałe mechanizmy, ta gra pomaga zrozumieć, jakie kroki należy podjąć, by przepracować obawy, dlaczego pojawia się opór.Portfolio 
Kalendarz Biodynamiczny
kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum facebook

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata