Jeśli potrzebujesz jasnych i konkretnych wskazówek, w jaki sposób pracować ze stresem, który pomoże ci zmienić stosunek do świata, to ten KURS jest dla CIEBIE.

Dzięki kursowi Modelowanie Swoich Pragnień zrozumiesz, w jaki sposób kontynuować pracę nad sobą, jak pozbyć się skomplikowanych obronnych mechanizmów psychiki. Dzięki wiedzy, którą zdobędziesz na kursie, nauczysz się uwalniać swoją wewnętrzną energię, która pomoże ci odnaleźć stabilny stan wewnętrzny. Dzięki kursowi zmienisz swą świadomość, nauczysz się podejmować prawidłowe decyzje, ujrzysz świat z innej strony.

Kurs Zawiera Trzy Części.

1 część, to część praktyczna/terapeutyczna, dzięki której nauczysz się uwalniać energię.

2 część kursu, to zapoznanie się z grami transformacyjnymi:
>> gra transformacyjna Moje Lęki,
>> gra transformacyjna Odpracowanie Moich Lęków,
>> gra transformacyjna Ja i Mój Lęk,
>> gra transformacyjna Zwycięstwo Nad Lękami,
>> gra transformacyjna Lęk Przed Sobą i Własnymi Granicami.

3 część zawiera praktyki z numerologii.
Jest to wiedza na temat znaczenia wibracji energii. Ta liczba pokaże, w jaki sposób możesz pracować ze swoją energią i dokąd ta energia może cię zaprowadzić, do czego dąży.

Co jeszcze znajdziesz w moim kursie? O czym dowiesz się?
Przede wszystkim będziesz wiedział drogi kliencie, jakie masz możliwości. Zrozumiesz trudności z jakimi borykasz się. Zrozumiesz, dlaczego podejmowałeś takie, a nie inne decyzje. Zdobędziesz dużo dodatkowych informacji na temat własnych problemów. Jako terapeuta i psycholog pomogę ci dowiedzieć się, co możesz zrobić ze swoimi możliwościami, z problemami.

Drogi Kliencie! Pakiet Kursu do wykupienia to zajęcia online, indywidualne.
Koszt ku pakietu – 700 zł.
Ilość godzin spędzonych z klientem – indywidualna, ale nie mniej niż 15.

Pakiet ten zawiera:
– teorię w pliku PDF,
– gry psychologiczne, transformacyjne,
– praca z wewnętrznymi fobiami.
Kontakt bezpośredni z klientem z wykorzystaniem kamerki internetowej.

Pakiet jest bardzo osobistym produktem. Klient otrzymuje ode mnie materiały, widzi techniki mej pracy terapeutycznej, zatem mój wkład w terapię jest szeroki, wraz z prawami autorskimi terapii. Jest to moja autorska praca, moja autorska terapia, której nie spotkacie w żadnym gabinecie psychologicznym, u żadnego terapeuty. Poza tym każdemu klientowi, który zamówił pakiet drugi, poświęcam więcej czasu.

Modelowanie Swoich Pragnień kurs Emma Lange

Drogi Kliencie, dowiesz się, jak wygląda twoje WEWNĘTRZNE SŁOŃCE, jak je rozpalić za pomocą linii bionicznych i technik bionicznych. Jest to przepracowanie wewnętrznej charyzmy. Otworzysz swój potencjał dzięki temu, że dowiesz się, co cię tak naprawdę ogranicza.

Każdy klient/kursant, który uczestniczył do tej pory w seminarium, był bardzo zadowolony z efektów terapii i pracy nad sobą. Celem kursu jest praca z własną energią, nauka pracy z własną energią. Zdobywasz wiedzę, w jaki sposób chronić się przed wampirami energetycznymi i manipulantami, czyli wszystkimi tymi ludźmi, którzy blokują twój rozwój. Możesz wybrać wygodną formę kursu – w grupie lub indywidualnie! Czekam na ciebie, nie zwlekaj! Im szybciej zaczniesz pracować nad sobą, tym szybciej zrozumiesz swoje powołanie, swoją misję, samego siebie. Staniesz się szczęśliwszy, spełnione życiowo. Kurs jest naprawdę bardzo ciekawy, a przede wszystkim nowatorski.

Pragnę, abyś ukończył terapię z poczuciem spełnienia, szczęścia i radości…A stanie się tak dlatego, że przebudujesz swój mózg w pozytywny sposób.

O kursie Modelowanie Swoich Pragnień pisałam już w tym artykule.

Mam też bardzo dobrą pozycję książkową, która pomoże w pracy terapeutycznej nad sobą – Meta Karty

W sprawie uczestnictwa w kursie piszcie na adres:  kontakt@emma-lange.pl 

Zapraszam! Emma Lange

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Opinie

  1. Anna pisze:

    Kiedy cierpi ciało czujemy i widzimy co nam dolega. Gdy cierpi dusza czasem długo szukamy leku, który mógłby nam pomóc. Dla mnie takim lekiem okazał się Kurs Modelowania Swoich Pragnień, odkryłam nowy wymiar pracy z samą sobą, rozmowę ze swoimi uczuciami, nawet z własnym ciałem, bo przecież ciało nie istnieje bez duszy, a dusza bez ciała. Zupełnie zaskakującą korzyścią tego kursu było pobudzenie kreatywności, powrót do korzeni poprzez proste rysowanie, dobór kolorów, oddanie się im. Polecam gorąco ten kurs i prowadzącą go panią Emmę, światło, które Cię poprowadzi ku własnemu światłu.

  2. Anna Barbara Sławińska pisze:

    Zanim poznałam Panią Emmę zrobiłam Analizę Podświadomości i Misji. Analiza mojej matki i Analiza Rodowa całkowicie zmieniła moje spostrzeganie świata. Pojawił się bunt i złość na cały świat.Pani Emma powywracała moje życie do góry nogami. Pojawiło się uczucie braku zaufania i skrępowania. Moje życie stanęło na chwilę w miejscu. Wyszły na zewnątrz moje programy wyniesione z dzieciństwa. Dużo kłamstwa i braku zaufania. Pani Emma nie opuszczała mnie. Była ze mną w tych momentach gdy czułam ból w sobie. Czasem miałam wrażenie że mi nie pomaga. Myliłam się jednak. Pomagała nawet wtedy gdy nie pisała. Znała moje programy i z czy powinnam pracować. Modelowanie pragnień był jak strzał w dziesiątkę. Praca z emocjami z dzieciństwa. To było to. Wiele wylanych łez bólu i żalu. Po kazdym procesie zachodziła transformacja i radość. Otóż emocje blokowały mnie i nie wierzyłam w siebie. Podczas pracy przepracowałam moje dziecko wewnętrzne. Otworzyłam się na cel. A szczególnie na ludzi. Dziękuję Pani Emmo. Cieszę się ze mogłam w końcu zaufać i chętnie będę dalej współpracować.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *