Często zadawane jest mi pytanie, co oznacza odwrócona runa Odala. Często to pytanie zadają mi moi studenci.

Runy w Psychologii Transpersonalnej

Do kupienia kurs składający się z 12 lekcji video, każda lekcja to 90 minut.

Jedna lekcja/90 minut – 80 zł

Nie zawsze rozumiemy znaczenie runy Odala, zwłaszcza wtedy, gdy jest odwrócona. A jest to runa czegoś, co jest krystaliczne i stałe, i kiedy ta runa pojawia się w przestrzeni, wzywa nas do stania się obserwatorem rozpadu stałych i jasnych struktur, tradycji, połączeń. Już od zaraz musimy nauczyć się grać inne role lub pogodzić się z inną rolą. Przestrzeń zmusza nas do zmiany jakiegoś ważnego dla nas systemu.

Odwrócona runa sugeruje, że związki przyczynowo – skutkowe są już tak skażone chaosem, że nie jest już możliwe podążanie ścieżką, która była znana wcześniej. Wszystko musi stanąć na swoim miejscu, nastąpi oczyszczenie drogi. Czasami oczyszczanie drogi wymaga tak surowego podejścia, że dusza nie może go zaakceptować. Nowy świat, z pewnością, zacznie się wyłaniać, tylko nie będzie można go od razu zobaczyć ani poczuć.
Bardzo ciekawe jest zobaczyć odwróconą runę Odala na poziomie informacyjnym – zaczynasz widzieć trudne sny, a doznania stają się niepokojące. To tak, jakby zbliżała się śmierć jakiejś ważnej struktury, a jeśli zbiega się to również ze zmianą na Niebie, zmianą pola informacyjnego na Niebie, albo jeśli ktoś przechodzi przez trudny rok karmiczny (Analiza Wieku), to oczywiście oczekiwanie na zmianę staje się w pewnym stopniu traumatyczną torturą. Ale właśnie w ten sposób może nastąpić odnowa i zmiana, poprzez złamanie systemu.
Odwrócona Odala nie działa jak Hagalaz: „uderzę w to, co słabe, aby złamało się„. Nie! Cios spadnie dokładnie tam, gdzie powinien. I nawet, jeśli system jest bardzo twardy, to i tak uda się go złamać, bo na to jest wymierzony cios. Los z pewnością zastosuje odpowiednią siłę, aby pociąć lub złamać to, co trzeba.Odwrócona Odala jest w pewnym stopniu wyzwoleniem, tylko człowiek na początku nie jest w stanie zrozumieć i zaakceptować tej wolności, ponieważ nie nauczył się jeszcze z nią żyć. Również odwrócona Odala to uwolnienie karmicznych więzów lub oczyszczenie partnerstwa, zerwanie trudnych więzi, nawet jeśli te więzi są spętane silnymi informacjami. Zaczyna się nowy świat, ale nie można go jeszcze włączyć do nowej rzeczywistości, więc gdzieś tam jeszcze jest, a my możemy żyć w zawieszeniu – ekscytacja, brak jasnej podstawy i chęć powrotu do starego świata, by złapać coś znajomego.

Odwrócona Odala przynosi odnowę we wszystkich sferach bytu. Jeśli rozbije jedną część, druga musi również przekształcić się, odbudować lub uzupełnić, aby istnieć. Jeśli więc zdecydujesz się na rozwód, jeśli pozwolisz sobie na otwarcie się na możliwości, możesz szybko naprawić coś w swoim życiu osobistym lub znaleźć hobby, które pomoże ci zapomnieć o tym, co było. Jeśli trzymasz się starego, to oczywiście uzdrowienie nie przyjdzie jeszcze długo, więc wybór należy do ciebie. Jednak system już przeżył swoje i nie ma sposobu, aby trzymać się chaosu lub zniszczenia.

Runy można studiować bez końca, a my mamy doskonały kurs, który pomoże wam zrozumieć runy w głębszy sposób, poznać nowe znaczenia run.

Można również zamówić usługę: „Terapia Runiczna Przestrzeni”, czyli jeśli masz jakiś problem, który nie wymaga głębokiego wkładu terapeutycznego, to możemy go zgłębić, na przykład poprzez runy, np:

– Czy muszę się przeprowadzić?
– Czy dobrze sobie poradzę w nowej pracy?
– Z jakimi trudnościami będę musiał się zmierzyć w nowym miejscu?
– Jakie kroki muszę podjąć, aby uzyskać to, czego chcę?
– Czy mogę założyć blog?

Z pomocą run możesz zrozumieć potencjał ukryty w Twojej sytuacji lub okolicznościach oraz to, jaki rodzaj energii znajdzie ujście.

kontakt@emma-lange.pl

 

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *