Bardzo długo zastanawiałem się, w jaki sposób stworzyć grę i jakie symbole w niej wykorzystać?! Z czasem gra stała się nie tylko terapeutyczną, ale nawet do pewnego stopnia oczyszczającą. Klient może zostać oczyszczony z wyzwalaczy (haczyków psychiki, które mogą być wyzwalaczem, prowadzącym do eksplozji energii, do zmiany zachowania, do nieadekwatności). Dzięki tej grze możesz oczyścić to, co od dawna stanowiło obciążenie dla duszy.
Gra wyróżnia się tym, że zawiera w sobie elementy oczyszczające. W czasie gry możesz odnaleźć równowagę i punkt oparcia.

W przypadku prawidłowego ujawnienia informacji, będziesz mógł żyć, przyglądając się wszystkiemu z boku, nie uczestnicząc w tym. Dzięki grze, będziesz mógł odnaleźć Siłę, której ci brakowało. Ludzie zawsze chcą iść w pewnym kierunku, chcą być bogaci i szczęśliwi, ale brakuje im woli. Gra pozwala zobaczyć, skąd można czerpać wolę. Możesz przeżyć więc ważną część swojego życia. Jeśli przeżywasz zmiany w swoim życiu, to będziesz pewny, jaką energię ci przyniosą.

W tę grę grają kobiety, które przeżyły rozwód, ale też młodzi ludzie, którzy dopiero zaczynają swoją drogę. Gra pokazuje, czego szukać, a nawet to, jakie okresy życia będą ważne w przyszłości. W tę grę grają ci, którzy rozpoczynają swoją podróż po wstrząsach – ma ona bardzo oczyszczający charakter, pomaga zdobyć siłę, nagrodę i pomaga pokierować ścieżką życiową.
Gra pomaga zmienić sposób myślenia w miejsce, w którym można znaleźć punkty swojej siły. Ta moc nie jest widoczna, nie można jej pokazać, ani o niej mówić! Ona po prostu JEST i można po nią sięgnąć. Oczywiście najbardziej interesująca jest GRA z tymi, którzy znają swoją Analizę Podświadomości, ponieważ ludzie wyraźnie łączą i widzą dokładniej zachowanie swoich archetypów. Ta gra wpływa na głębokie warstwy podświadomości, ale ich nie przekształca, a dodaje jej nowej energii.
Jestem bardzo zaciekawiona, gdy słyszę u klienta okrzyk: „Ten symbol przypomina mi mój pierwszy obraz z analizy, więc przeczytam ją ponownie, aby lepiej zrozumieć siebie” lub „zgadza się, bo to jest ta sama historia, która wydarzyła się w moim żeńskim wcieleniu” , albo – „teraz rozumiem, dlaczego tak trudno pracować  mi ze swoją kobiecością, jeśli ciągle żywy jest archetyp mojego karmicznego ”. Jest to interesujące, ponieważ ludzie widzą połączenia, które wciąż w nich żyją. Zaczynają rozumieć strukturę swojego zachowania. Dowiadują się gdzie i w jaki sposób mogą włączyć kontrolę i wyłączyć wewnętrznego krytyka.Gra pomaga zdobywać nowe emocje. Sukces przyjdzie, gdy klient zacznie zmieniać się i przestanie stać w jednym miejscu, skupiając się na jednym punkcie emocjonalnym. W pewnym momencie GRY granice między skrajnościami i biegunami znikają, a brakujące punkty łączą się.
Niektórzy klienci opisywali pojawiające się wewnętrzne odczucia i obrazy, które dały możliwość zmiany decyzji. Ta gra koncentruje się na różnych programach, wśród których odbywa się synteza. Po przejściu drugiego etapu gry, zaczyna tworzyć magię, i tworzy się cud! Człowiek rozumie, dlaczego życie (lub konkretna prośba) może się zmienić. Jeśli ktoś nie pracował nad swoim życiem, nie może poczuć subtelności, które rzuca mu życie. Gra może pokazać, na czym należy skupić się, w którym miejscu przepracować emocje, przywrócić porządek, aby w duszy nastała harmonia. Gracz może określić bariery, które przeszkadzają mu w życiu osobistym, w pracy, w realizacji myśli.

Po trzecim etapie, kiedy klient zaczyna rozumieć, czym jest cud, wzrasta Wewnętrzna Siła. Trzeci etap pokazuje, twą doskonałość. Nie należy gwałtownie podchodzić do niektórych ważnych procesów, a trzeba puść wolno. Po tym etapie mądrość przychodzi, jako zrozumienie znaczenia wszystkich swoich wysiłków.

Gra rozpoczyna się konsultacją, która inicjuje. Na podstawie otrzymanych materiałów, opracowywany jest tekst w pliku PDF, jako instrukcja. Następnie, odbywa się kolejna konsultacja, która jest odpowiedzią na wszystkie pozostałe pytania.

Pragniesz stać się silny i wykazać swą wolę? Zatem zapraszam! Przyjdź, zapisz się na Grę Transformacyjną „Weź Swoją Siłę”.

adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Gra zawiera – Dwa spotkania, czyli dwie konsultacje terapeutyczne, opis w pliku PDF.
Czas trwania Gry – 120 minut
Koszt – 320 zł

Portolio

Kalendarz Biodynamiczny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *