Rozwijamy się, nie stoimy w miejscu. Istnieje wiele myśli, które pomagają terapeucie  przybliżyć człowieka do jego duszy, aby zrozumiał swoje zachowanie. Gry przez Skype, kontakt głosowy lub kontakt wideo pomagają zrozumieć siebie, spojrzeć na potencjał własnej siły, zagłębić się w wiedzę o sobie, określić kierunek ruchu w świecie wewnętrznym.
W grę transformacyjną może zagrać ten, kto otrzymał Analizę Podświadomości, Analizę Rodową lub Analizę Partnerską. Gra transformacyjna pomaga złagodzić wewnętrzny stres, usłyszeć głos Duszy. Pomaga w ekologicznej transformacji obrony i blokad. Można dowiedzieć się o sobie czegoś nowego, dostać możliwość strategicznego podejścia do opracowania swoich planów.
Gra transformacyjna jest okazją do zrozumienia, obiektywnej oceny rozwoju. Pomaga wydostać się z mentalnego impasu. Gdy znajdujemy się w kręgu kultywacji jednej myśli, wpadamy w niezrozumiałe mechanizmy, ta gra pomaga zrozumieć, jakie kroki należy podjąć, by przepracować obawy, dlaczego pojawia się opór.

Emma Lange kurs, portfolio

Uwielbiam gry i twórcze działania, ponieważ wtedy można dotknąć Duszy człowieka – nie jej racjonalnej, ani logicznej części, a przepływu energii poprzez inteligencję emocjonalną, akceptację i odczuwanie. W ten sposób dusza usuwa zakazy i granice umysłu. Gra pozwala zrozumieć, które strony należy wzmocnić, a które osłabić. Na czym można polegać, a co dopracować.
Gra pomaga (od razu) pracować na trzech poziomach:
> informacyjnym – kiedy nowa, świeża energia wpływa do nowego strumienia twoich myśli,
> energetycznym – możesz inaczej poczuć sytuację i zrozumieć, gdzie jest problem, z jakimi emocjami zbliżyć się do punktu wyjścia,
> cielesnym (rezultatywnym) – stres zostanie przekształcony, blokada mięśniowa zostanie usunięta, funkcje ciała zostaną przywrócone, będzie już wiadomo, w którą stronę iść, co robić, nad czym pracować.
Gra oferuje innowacyjne rozwiązania, daje bonus! – nową energię dla oczyszczenia sytuacji i celów.
Z jakimi prośbami/pytaniami możesz przystąpić do gry?
– jaki jest mój sukces?
– jaką decyzję powinienem podjąć w danej sytuacji?
– gdzie powinienem szukać okazji i do czego powinienem zwracać się?
– jak mogę wyjść z plątaniny problemów? od czego zacząć?
– co uniemożliwia mi swobodne życie i podejmowanie decyzji?
– co można zmienić w moim życiu?
– jaka sytuacja z przeszłości uniemożliwia mi życie?
– dlaczego boję się przyszłości?
– co uniemożliwia mi drogę do mety – zakańczanie?
– porady od Wszechświata, czyli – jak żyć?
– mój potencjał i jak z nim pracować?
Te i inne kwestie, które można rozważyć „tu i teraz”, gra transformacyjna pomoże rozszyfrować. Pomoże znaleźć rozwiązanie i ścieżkę do wdrożenia.
Jeśli masz zamiar zagrać w grę transformacyjną, to oznacza, że chcesz podnieść jakość swojego życia, coś w nim zmienić i zrozumieć, zaakceptować, spojrzeć na coś inaczej. Twoja dusza jest gotowa do uwolnienia się, zniesienia ograniczeń. Jest gotowa na naukę budowania nowego świata. 

kontakt@emma-lange.pl

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata