This post is also available in: Deutsch (niemiecki)

Kocham swoją pracę, chociaż jest bardzo złożona. To nie tylko praca z ludźmi, ale przede wszystkim z ludzkimi duszami. Muszę spotykać się z różnymi świadomościami, różnymi poziomami myślenia, innym zrozumieniem zadań swojej duszy. Nie każda osoba jest w stanie zaakceptować własny obraz, zobaczyć go takim, jaki jest. Czasami trzeba odsłonić „duchowe kulisy” i pokazać człowiekowi, że nie jest wcale taki „zabawny”, że nie jest „magiem”. Prawda zasmuca ludzi, ale nie wiedzą czy bardziej smuci ich ucieczka od idealnego siebie, czy potencjalne poczucie winy?! Czasami człowiek jest zaskoczony i zadaje pytanie: „jak mogę być kreatywny? przecież nie potrafię malować! Należy tutaj wyjaśnić, że kreatywność to nie rysunek, a zdolność perspektywicznego widzenia. To umiejętność ujrzenia piękna tego świata, nawet wtedy, gdy jest szary. Z tej przyczyny trudno jest wędrować w dziczy ludzkiej duszy. Jestem z natury badaczem, nie zatrzymuję się, a cały czas szukam odpowiedzi, szukając sposobów, które otwierają coraz to nowe labirynty.
Ludzkość wyszła z ery Ryb! Era ta utwierdziła w nas m.in.;
>> programy poświęcenia,
>> programy ofiary,
>> programy miłosierdzia.
Pokazała istnienie świadomości i podświadomości (symbole czystej i błotnistej wody)! Obecnie nasze dusze przenoszą się do Ery Wodnika, w której kluczowym słowem jest CZŁOWIEK, a co Wodnik wylewa z dzbana? Przede wszystkim wylewa energię i informację. Człowiek zaczyna poznawać siebie na głębokim poziomie, jak kiedyś, gdy poznawał budowę Atomu lub Kosmosu. Era Wodnika, według wszystkich pism świętych, pozwoli człowiekowi zrozumieć i zrealizować swoje miejsce w Duchowych Hierarchiach. Człowiek rozpoczyna „drogę do siebie”.
Interesujące jest to, że na początku ewolucja przebiegała ścieżką fizjologii, następnie oparła się na intelektualizmie i rozpoczął się wybór. Teraz ewolucja stoi na drodze odpowiedzialności za swe przeznaczenie, zdolności do uwzględniania czasu, cierpliwości wobec manifestacji innych energii.Każda metafizyczno-matematyczna analiza (karmiczna, podświadoma) pokazuje jakiś sens i pomaga znaleźć inną – lepszą drogę do siebie. Analiza Indywidualna na przykład, pomaga zobaczyć niedokończone reakcje emocjonalne między sobą, a  swym losem. Analiza Rodowa jest rozproszoną mozaiką archetypów, które wciąż żyją i wymagają rozpoznania. Ich energia może być różna – może być pomocna oraz niszcząca. Misja natomiast jest bardziej uporządkowana, ponieważ przypomina schody w górę – osiągając szczyt schodów, można dotknąć nieba. Pozostałe analizy pomagają zebrać się w ogólnej integralności i odpowiedzieć na konkretne pytania.

KAŻDA osoba ma szansę zobaczyć głębię swojej duszy i zrozumieć, kim jest. Ma szansę odnaleźć to, czego potrzebuje. To duchowy rozwój, zdolność do odblokowania drogi, wzdłuż której swobodnie porusza się DUCH – leci, czując się, jak iskra, jak dziecko Wszechświata.

cdn.

Emma Lange

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny