ITINERARIUM mojej Pracy cz.14/Podświadomość cz.1/ Objawione i NieobjawioneTUTAJ
ITINERARIUM mojej Pracy cz.17/Podświadomość cz.3/ Objawione i Nieobjawione – TUTAJ

Dusza i ciało – Osobisty Obraz

Ponad dwadzieścia lat ogromnej  praktyki z psychologii i homeopatii utwierdziło mnie w tym, że do każdej osoby należy podejść indywidualnie. Każdy z nas potrzebuje innego sposobu leczenia, mimo że możemy chorować na to samo. Widać to także na terapii – widać czego chce umysł, a czego pragnie dusza i ciało. Czasami te trzy części naszej natury po prostu nie mogą dojść do wewnętrznego porozumienia. Często słyszę zwrot: „rozwój duchowy”. Stał się on powszechny i zawiera w sobie zbyt wiele znaczeń, traktowany jest bardzo powierzchownie.

Rozwój oznacza ruch, pojawianie się nowego, zmianę ważnego punktu.

Rozwój to wewnętrzny związek uczuć, chwila działania, umiejętność wkroczenia w czas, ruch zgodny z przeznaczeniem.Rozwój to poczucie przydatności słowa lub działania. Jest dążeniem do integralności, czyli do zjednoczenia potrzeb duchowych, umysłowych i fizycznych.

Rozwój to wyjście z fiksacji z namacalnym rezultatem, to transformacja, nowe rozumienie okoliczności (nowe rozumienie doprowadzi do nowych emocji i nawyków).

Rozwój zawsze prowadzi do zmiany wydarzeń – nawet ludzie wokół ciebie zaczynają zmieniać się, a wydarzenia zaskakują.

Jeżeli zrozumiesz nowe aspekty, wtedy zmieni się twój punkt widzenia, napełnisz się nowymi informacjami. Zaczną tworzyć się nowe nawyki, a to oznacza, że życie da inny rezultat. Mówiąc także o rozwoju, koniecznie trzeba pamiętać, że jak tylko zmienisz swój punkt widzenia (uczucia, działania), to natychmiast zmienią się i inne punkty. Nadejdzie kompleks zmian! Pamiętaj, że wszystko w życiu jest ważne, każda mała rzecz może popchnąć cię do transformacji, do zmiany wizerunku, bo dałeś na to przyzwolenie.

Data urodzenia to dla mnie pole do pracy z liczbami. Czym jest numerologia? To matematyka, która współdziała wraz z psychologią. Otrzymując datę urodzenia, możesz dokonać wielu interesujących odkryć, które pokazują, w jaki sposób rozwija się osobowość, gdzie ukryte są emocje, jakie emocje stwarzają problem. Dążąc do zrozumienia swojego wizerunku, studiując swoje archetypy, możesz stworzyć nową rzeczywistość, skierować energię w nowym kierunku.

Analiza Podświadomości pomaga ujrzeć nową twarz, jednak z powodu powstałych reakcji obronnych, ta twarz wydać się może obca. Ten „obcy” obraz może wywołać w nas pewne emocje. Możemy powtórzyć scenariusze z poprzednich wcieleń, czyli mogą powtórzyć się doświadczenia, emocje, lęki. Często pokazują się trudne do wyjaśnienia sytuacje. Jednakże, jeśli zrozumiemy swój wizerunek, możemy to wszystko zneutralizować i przeprogramować. Możemy zrozumieć życie własne i życie innych. Instynkt ustanowiony przez naturę wymaga od nas odtwarzania materiału, który jest głęboko w nas. Jeśli nie znamy siebie, to nie możemy oprzeć się programom genetycznym. Przychodzimy do rodu, aby zmienić jego potencjał, poszerzyć go. Wszechświat dąży do ekspansji; świadomość szuka ekspansji; dusza szuka wyzwolenia – uwolnienia od przeszłości.

Pierwszy obraz w analizie pokazuje nasze wady. Jeśli pracujemy z tym obrazem poprawnie, jeśli próbujemy go zrozumieć, to możemy rozpoznać swoje potrzeby emocjonalne, zrozumieć ich pochodzenie, a wtedy potrzeby nie stworzą przeszkód w życiu. Jeśli naprawdę chcemy zrozumieć znaczenie okoliczności, musimy zrozumieć naszą przeszłość! Obraz przeszłości, jest obrazem potrzeb. Emocje przemawiają do nas poprzez obrazy. Kiedy emocje zamarzają, zamieniają się w obrazy.
Analiza Podświadomości pomaga zrozumieć ludzką naturę, wewnętrzne programy Ego. Pomaga zrozumieć historię Duszy – historię, która zapisała się w poprzednich wcieleniach.

Jeśli należysz do tych osób, które pragną pracować ze swoimi podświadomymi programami, musisz wiedzieć, że jest to praca, przy której należy wykazać się cierpliwością. Jest to wolny wybór, ale jedyny. Nikt za ciebie tego nie zrobi, po prostu nie może, choćby chciał! Tylko Ty możesz poszerzyć swoją świadomość, przekroczyć granice, które kiedyś wyznaczyłeś. Jest to jedyny sposób na zbudowanie pożądanej przyszłości. Gdy poznasz własny, wewnętrzny wszechświat, nic na tym nie stracisz, a wręcz przeciwnie – odzyskasz siebie.
Jeśli wypracujesz swój obraz, wejdziesz w jego głębokie zrozumienie, zauważysz, jak zmienia się nawet twoje ciało – nastąpi biologiczna interakcja narządów. Zmieniają się myśli, podobnie, jak impulsy elektryczne. Przywracasz to, co zostało utracone. Analiza Podświadomości pomaga przywrócić przepływ świadomości.Od dwudziestu lat pracuję z PSI-Numerologią, która pomagam innym zaakceptować to, co najważniejsze – codzienną rzeczywistość. W codziennej rzeczywistości zawarta jest mądrość. W prawidłowym przeżywaniu codzienności rozumiemy znaczenie rozczarowania i radości.
Pierwszy portret Analizy Podświadomości jest determinowany przez wrażenia i doświadczenia życiowe. Pokazuje, jakich emocji doświadczymy w przyszłości i jakich sytuacji doświadczyliśmy w przeszłości. Pokaże poziom społeczny, na który wzniesie się człowiek.
Spróbujmy ponownie przeżyć swoje programy – żyć nimi, oznacza doświadczenie tych samych sytuacji, aby je jeszcze raz poczuć, a potem przeanalizować. Proces ten może rozciągać się w czasie. Niemożliwe jest skorygowanie karmy w ciągu jednego dnia, ponieważ aby zgromadzić nowe „odczucia”, potrzebny jest na to CZAS.
CZAS jest zasobem, który pomaga zgromadzić nowe cechy. Przemyśl znaczenie słowa CZAS…Czas może być inwestycją, może być wydatkiem.  Czas pomaga nam opracowywać nowe programy, a opracowanie programów wewnętrznych tworzy nową energię.

Zastanów się, jak chcesz spędzać czas? Kultywować stare programy czy tworzyć nowe? Otwieraj się, odkrywaj nowe źródła energii w sobie! Wyjdź na spotkanie siebie.

Podczas konsultacji  otrzymasz dodatkowe metody pracy nad sobą. Otrzymasz opis, który pomoże ci zrozumieć znaczenie nowych obrazów i zaakceptować je w sobie.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata