ITINERARIUM mojej Pracy cz.14/Podświadomość cz.1/ Objawione i Nieobjawione
ITINERARIUM mojej Pracy cz.16/Podświadomość cz.2/ Objawione i Nieobjawione

Gdy cierpi dusza, to znak, że daje o sobie znać, ujawnia się, ponieważ jest niewidzialna. Każdą duszę należy uzdrawiać indywidualnie, bo nie ma jednej recepty na wyleczenie wszystkich dusz.
Studiowałam zarówno psychologię rozwojową, jak i psychologię pozytywną, które zmuszają na wiele rzeczy patrzeć pod różnymi kątami. Studiowałam także psychologię Wschodu i psychologię Kreatywną. Szukałam sposobu, aby dotrzeć do Duszy, pomóc jej wzrastać, by uwierzyła w siebie. Chciałam, aby nauczyła się uwalniać niezbędną energię, aby uwierzyła w to, że nie powinna nieustannie chować się za reakcjami obronnymi.
A potem na ratunek przyszła Numerologia, a raczej matematyka, która zawiera w sobie wszystko to, co niezbędne. Wibracje numerologiczne pomagają zrozumieć wewnętrzny potencjał człowieka. Pomagają zrozumieć te obrazy, które spowodowały jego ruch.

Dusza jest nieśmiertelna, co oznacza, że ​​znajduje się poza czasem liniowym. Potrafi grać różne role. Moja Analiza Podświadomości, która wskazuje powiązania karmiczne, również ewoluuje. Ciągle szukam nowych form, które pomogą duszy zrzucić stare kajdany.
Dusza ma własną ewolucję, wybiera własną ścieżkę rozwoju. Jest niema – może pokazać, co ją boli, ale robi to bez pomocy słów. Napisałam, że wszystkie nasze emocje są zaszyfrowane w obrazach, a Analiza Podświadomości pomaga wydobyć emocje z obrazów zamrożonych w Duszy. W analizie opisywane są urazy i traumy, wszelkie powiązania. Wszystko to, podobnie jak posągi, stoi w korytarzu przeszłości, więc warto znaleźć psychologiczny mechanizm, który te posągi ożywi. Dzięki temu przekształci się życie człowieka.Aby przeprowadzić terapię, terapeuta musi być kreatywny. Koniecznie, na bok musi odłożyć swoje wewnętrzne postawy i wartości, aby mógł zrozumieć emocje klienta.
Pracując tylko w trybie indywidualnym, zaczynasz rozumieć, że nie można stosować tych samych metod psychoterapeutycznych do każdego klienta. Kiedy prowadzę terapię, czuję się reżyserem, a kiedy rozpisuję analizę, to staję się badaczem, więc nie ma jednej uniwersalnej recepty – recepty dla każdego.

Analiza Podświadomości lub Analiza Rodowa, i wszelkie inne, które polegają na obliczeniach, są zawsze wewnętrznym poszukiwaniem. To są obliczenia matematyczne – dobrze ponad 120/130 pozycji liczbowych, a także, oczywiście, intuicyjny odbiór. Każda analiza jest procesem czasochłonnym, na który składają się umiejętności, wiedza i mój wydatek siły.

Czasami, gdy natrafiam na wewnętrzne programy danej osoby, chcę interweniować chirurgicznie, odcinać to, co niepotrzebne, ale niestety, tak się nie da, bo Dusza musi zrobić to sama. Nikt nie może wziąć na siebie odpowiedzialności za karmę drugiej osoby, nie może pracować za kogoś, ponieważ karma jest naszą indywidualną, duchową ścieżką, indywidualną ewolucją, osobistymi granicami. Jest to indywidualny labirynt, wzdłuż którego stoją posągi zbudowane z zamrożonych emocji z przeszłości. Tylko Ty sam możesz je ożywić, zacząć z nimi pracować, zrozumieć ich obawy! Tylko Ty sam możesz zrozumieć te konflikty, trudności i wybory.

Terapia – konsultacja jest zawsze indywidualna. Klient otrzymuje informacje na temat swych wewnętrznych scenariuszy. Otrzymuje je na konsultacji, a także w formie opisu (plik PDF). Forma pisana jest ważna, ponieważ klient w ciszy, bez pośpiechu może dotknąć tego, co głęboko w nim siedzi. Podczas czytania, może przeanalizować tę informację, może do niej wracać, kilkakrotnie. Podczas terapii, otrzymuje informację o tym, w jaki sposób i dlaczego mógł dokonać danego wyboru. Zmieniają się jego emocje, co oznacza, że ​​zmienia się fizjologia ciała. Im głębiej człowiek pracuje ze swoimi obrazami, tym lżejsze staje się jego ciało. Im mniej przeszkód i trudności napotyka na swojej drodze, tym bardziej świadome stają się jego wybory.

Bywa, że ktoś zgadza się ze swoim losem i akceptuje fakt, że ma pecha w życiu, że choroba staje się jego drugą jaźnią. Niestety, wtedy takie aspekty nie są już wrogiem, a stają się schronieniem. Czasami ktoś przyzwyczaja się do myśli, że jest po prostu pechowcem, że nie dane mu czuć szczęścia, że ​​Bóg o nim zapomniał. Ale są i tacy ludzie, którzy zaczynają łączyć się ze swą duszą – budzą się, podnoszą głowę, napełniają się energią i zaczynają działać. Niektórym udaje się zmienić, przejść do pola działania, odkryć w sobie niewykorzystane rezerwy. Dzięki temu rozpoczyna się ich regeneracja. Ciało samo zaczyna kompensować funkcje, które były całkowicie niepotrzebne, na przykład: uzupełnia się niski poziom żółci, bo wątroba sama zaczyna regenerować się, albo słaby wzrok zaczyna być kompensowany dobrym słuchem.Duch, dusza są niewidzialne, ale to one regulują pracę naszego ciała. Trzydzieści lat badań Ezrasa Asratyana, rosyjskiego neurofizjologa,  pokazało, że najbardziej zaawansowane mechanizmy naprawcze i ochronne są związane z pracą kory mózgowej, rozwojem nowych odruchów warunkowych i gromadzeniem nowej wiedzy. Analiza Podświadomości i Analiza Rodowa pomagają zrozumieć siebie, wypełnić się nową wiedzą na swój temat, znaleźć drogę do siebie i rozwinąć nowe nawyki, nowe odruchy. Pomaga to całkowicie zmienić konfigurację swoich neuronów, jeśli oczywiście pracuje się z nimi.

Konsultacja jest terapią, która pomaga odkryć wszystkie zawiłości scenariuszy duchowych, otwiera drogę do pracy nad sobą. Nie każdy osiąga cel, nie każdy chce czerpać szczęście z Losu – ktoś z tego rezygnuje i zapada w mgłę swoich iluzji lub kręci się w kole materialnego świata. Nie każdy może wspiąć się na szczyt, ale wielu próbuje, a to oznacza dotknięcie Ognia wewnętrznych energii. Dusza chce obudzić się, ale niektórzy potrzebują na to więcej czasu.
Interesujące jest zrozumienie siebie, jeszcze bardziej interesujące jest zaakceptowanie siebie takim, jakim się jest – wyjątkowym i jedynym.

Ciągle szukam ekologicznych metod docierania do Duszy, które nadadzą jej nowe znaczenie. Dlatego terapie zmieniają się, stają się doskonalsze, inne, bardziej interesujące. Staram się, aby mój klient zawsze był zadowolony, staram się poświęcać mu odpowiednią ilość czasu. Opisuję prace, które klient wykonuje w domu, czytam wszystkie notatki, itd. Rozmawiam z moimi klientami, spotkam na Skype,  nikogo nie odrzucam. Wszystkie spotkania odbywają się online – z metaforą, rysunkami i dyskusjami.

Podczas konsultacji  otrzymasz dodatkowe metody pracy nad sobą. Otrzymasz opis, który pomoże ci zrozumieć znaczenie nowych obrazów i zaakceptować je w sobie.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata