This post is also available in: English (angielski)

ITINERARIUM mojej Pracy cz.11/Analiza Podświadomości cz.1

Indywidualna Analiza Podświadomości, która opiera się na matematyce, to nie tylko poznawanie swojej karmy. Oczywiście to bardzo dobrze, że uczymy się siebie, czyli kim byliśmy, w jaki sposób myśleliśmy. Być może byliście wyjątkowi, posiadaliście tytuł władcy, królowej, alchemika czy księcia…Jednakże w moich analizach nie o to chodzi, aby skupiać się tylko na tych aspektach. W moich analizach podświadomości najważniejsze jest m.in:

> To, co leży poza naszą świadomością,

> Jakie programy przeszkadzają lub pomagają w życiu?

> Co możemy zrobić, by wydobyć swoją energię?

> Gdzie i w jaki sposób wydobyć energię z przeżytych traum i doświadczeń z przeszłości?

To nie tak, że jedynie wierzę w teorię reinkarnacji! Ja nią żyję, ponieważ zjawiska, z którymi ludzie przychodzą, tego dowodzą. Cała filozofia Wschodu jest na to dowodem, pokazuje zjawisko reinkarnacji. Fizyka także pokazuje fenomen reinkarnacji – dowodzą tego prawa Newtona! Nie ma znaczenia czy w nią wierzymy, czy nie, bo reinkarnacja i tak istnieje.
Matematyka pomaga mi określić programy podświadomości, które opisuję w analizie. Analiza ujawnia te sytuacje, które wywołały wiele reakcji obronnych, urazów, niezamierzonych śmierci, masek, kompleksów i wiele, wiele innych, trudnych sytuacji, które zachowały swoją energię i dzisiaj nie pozwalają żyć. Nie pozwalają rozwijać się tak, jakby człowiek tego pragnął. Nie pozwalają tworzyć szczęścia we własnej przestrzeni. I uwierz mi, nie ma znaczenia czy byłeś królem, czy biedakiem, bo:> liczy się myśl, która spowodowała te działania,

> liczy się motywacja, dlaczego to zrobiłeś?

Jest to energia, którą przeciągasz z życia do życia.  Przeciągasz programy z przeszłości, które pasują do określonych scenariuszy. Jeśli przepracujesz w sobie te scenariusze, to możesz w swoim życiu wiele zmienić; można zmienić swoją energię, tylko trzeba to robić cały czas, świadomie. Indywidualna Analiza Podświadomości jest bramą do twojej przeszłości, więc albo wchodzisz w nią i oświetlasz sobie drogę, przeżywasz tamten czas i zbierasz swoją energię, albo ignorujesz to i machając ręką mówisz, że być może tak było….Postanawiasz jednak przejść tę bramę, dowiadujesz się, że niesiesz w przeszłości możliwości, ale i tak nic z nimi nie robisz.
Jest jednak typ ludzi, których szanuję i podziwiam, którzy dostając dostęp do swoich wewnętrznych programów, zagłębiają się w siebie, przedzierają się przez cierniste krzewy, idąc prosto do gwiazd! Cierpią, męczą się, ale wynurzają się na powierzchnię tego, co było ukryte. Piszą do mnie wiadomości, w których opisują pracę nad sobą. Opisują przeżywane odczucia, pojawiające się obrazy niezakończonych emocji. Po czasie ich życie zmienia się, a oni stają się ludźmi spełnionymi, odczuwają siebie, jako całość.

Pewnego razu byłam w Rydze na wystawie. Podeszła do mnie kobieta z Estonii, płacząc, że nie może zajść w ciążę. Robiła wszelkie badania, które niczego nie wniosły.  Zrobiłam jej analizę podświadomości oraz diagnostykę zdrowia. Pracowała programami, które ją blokowały, a które pochodziły z poprzednich wcieleń. Jeszcze raz przeżyła emocje, które były z nimi związane, zrozumiała je, przepracowała i puściła. Po 4 latach napisała, że wszystkie jej problemy zniknęły, że czuje, jakby narodziła się na nowo, a po upływie sześciu miesięcy zaszła w ciążę.  Obie bardzo cieszyłyśmy się, byłam szczęśliwa wraz z nią, bo dokonał się cud.
To jest właśnie świadomość, to jest światło, które wypędziło wewnętrzne demony. Zdarza się tak bardzo często; o to w tym wszystkim chodzi!

Analiza Podświadomości jest twoim osobistym narzędziem do zrozumienia tego, kim jesteś. Ciągle powtarzam: „ucz się o samym sobie”.  Nie jestem medium, a analiza to matematyka przełożona na język psychologii. Interesuje mnie praca z wewnętrznymi wibracjami człowieka. Interesują mnie połączenia  z przeszłością, wydobywanie na powierzchnię wszystkich cennych rzeczy, które zawierają wiele ergonomii, które mogą być wykorzystane w rozwoju przyszłości.

A tak przy okazji…
Świadomie wyłączyłam na blogu możliwość komentowania. Pragnę, aby panowała tutaj atmosfera intymności i atmosfera ciepła. Komentarze bywają różne, bo i różni ludzie je piszą. Ważne jest to, co pozostaje w sercu człowieka, który czyta artykuły, z czym odchodzi i co będzie pamiętał.

KAŻDEJ analizie podświadomości towarzyszą konsultacje, grafiki, metafory, metody psychologiczne, które mogą powiedzieć jeszcze więcej o tym, co należy zmienić i do czego dążyć. Wszystko zawiera się w cenie analizy. Zamawiający otrzymuje szeroki pakiet usług w cenie analizy!

Cieszę się z każdego czytelnika, którego ciekawi moja praca, który czyta moje artykuły, który zadaje pytania, który chce nad sobą pracować, bo to oznacza, że świat będzie coraz lepszy.Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat kursu, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny