ITINERARIUM mojej pracy cz.10/Lilith w Baranie w gabinecie psychologa

21 października Lilith opuści znak Barana i przejdzie do znaku Byka, który jest spokojniejszy i mniej aktywny. Uruchomi się cień Byka, czyli tego, co było ukryte i co wszyscy musimy zrozumieć. Jeśli spojrzymy na karmę przez pryzmat mechaniki kwantowej i chemii (jestem chemikiem, poznałam zagadnienia chemii kwantowej, byłam też wolnym słuchaczem profesora Senokosowa), to możemy powiedzieć, że karma jest przejściem do nowej właściwości.
Karma to nie jedyna zależność typu: „Zrobiłem coś złego i do mnie to wróci„. Nie!

Karma to zależność typu: ” Ile energii wziąłem, tyle muszę zwrócić”.  Oznacza to, że jeśli ograniczyłeś się do stanu jakiegoś punktu, to teraz zostaniesz naprostowany i zmuszony do rozwoju, co oczywiście może stać się dla ciebie niewygodne, związane z konfliktami i wezwaniem do dokonywania wyczynów. KARMA to poszukiwanie nowego PRZEZNACZENIA.

O tym wszystkim piszę w książkach,  nauczam na kursach, ujawniam podczas osobistych terapii.

Lilith nazywam PLANETĄ KWANTOWĄ, ponieważ jest fikcyjna, można ją zdefiniować matematycznie, a jednocześnie ma swój wyraźny wpływ na ogólne tło. Kiedy Lilith była w znaku Barana (pisałam o tym w artykule) przychodzili do mnie ludzie, którzy prowadzili w swoim wnętrzu wojnę z kimś lub z czymś. Był to ciągły pokaz siły, oporu i konfrontacji. Wielu z nich kończyło swoje programy, które zawiązały się w czasie wojny. Było tam wiele niezakończonych wątków, np: niezakończona miłość, którą przerwała wojna, jak żyć i jak sobie radzić z lękami? Fabuła i scenariusze były bardzo jasne.
Lilith w Baranie to chęć dokończenia czegoś, uwolnienia się od napięć, jakie towarzyszą wojnie. Cała ta wewnętrzna walka została oczywiście przeniesiona na organizm, czyli trzeba było leczyć i diagnozować różnego rodzaju wewnętrzne stany zapalne, które wywołane były programami agresji skierowanymi na siebie.
W świecie zewnętrznym wszyscy doświadczyliśmy walki z niewidzialnym wrogiem – nowym wirusem, i oczywiście z konsekwencjami, jakie przyniósł, czyli od ataków paniki, po całkowite lekceważenie niebezpieczeństwa. Pojawiło się wielu ludzi, którzy chcieli zdobyć uznanie dzięki swoim pomysłom i przemyśleniom. W psychoterapii pojawiły się bardzo ciekawe i błyskotliwe prace – jasne i zapadające w pamięć.W październiku Lilith przeprowadzi się do znaku Byka, a wtedy zaczną się problemy z kanałami sukcesu, z Polem Materii. Trudno będzie nam uzyskać wymierne rezultaty z naszych pomysłów. Zabraknie nam plastyczności, aby ujrzeć zło w dobrym, i na odwrót. Bardzo trudno będzie uwzględnić zrozumienie i wyobraźnię. Wyobraźnia jest kluczem do innych informacji, do nowego pola informacyjnego (będzie można o tym przeczytać w książce Indywidualna Analiza Podświadomości, która ukaże się w tym roku). Trudno nam będzie podążać określonymi ścieżkami, a nawet poczuć się szczęśliwymi.
Osoby kreatywne napotkają trudności, bo świat będzie wymagał prawdziwych, konkretnych form materialnych. Charakterystyczna będzie apatia i wampiryzm. Wielu z nas będzie widziało w drugim człowieku jakąś korzyść. Musimy być na to gotowi i nie krytykować społeczeństwa. Ta fala właśnie nadeszła!
Nieznacznie spadnie również niezawodność ludzi – jest to norma tego czasu. Poziom witalności spadnie. Pieniądze to także energia i trzeba będzie nimi mądrze rozporządzać. Starajmy się wydawać ich energię tylko na to, czego naprawdę potrzebujemy, co jest dla nas ważne. Wyznaczmy sobie właściwe cele, nie zwlekajmy zbyt długo z decyzjami.
Ten czas to także pozytywne chwile!

Nie mogłeś uciec z jakiegoś karmicznego, toksycznego związku, to teraz masz szansę to uczynić.

Nie wiedziałeś wcześniej, komu lub czemu zaufać, a teraz będziesz miał szansę wyznaczyć osobiste granice.

Zaczniesz wyznaczać granice swym wewnętrznym lękom, gdy przepracujesz wewnętrzny opór.

Teraz najważniejsze, abyśmy zachowali to, co osiągnęliśmy w 2019 roku. Ważne będą nasze decyzje, wewnętrzne nastawienie i ponowne rozważenie sytuacji. Nie możemy poddać się pokusie powrotu do starych nawyków.

Wiedza będzie odgrywać ważną rolę. Ignorancja nie pozwala na rozwój, a tylko na ciemne i zgniłe procesy. Brak właściwej wiedzy lub brak aspiracji zawsze prowadzi do choroby.

Może to być choroba psychiczna, mogą pojawić się problemy natury cielesnej, mogą pojawić się choroby i nierównowaga energetyczna w relacjach z celem, z bliskimi, przy realizacji planów. Uczmy się więc, otrzymujmy nowe informacje, które mogą przynieść nam uzdrowienie.

W tym roku było dużo reorganizacji, szliśmy z duchem czasu. Pojawiły się kreatywne terapie i algorytmy, które pomagają naładować się energią.Jeśli czujesz, że brak ci energii, to przyjdź na terapię,

Jeśli chcesz podjąć decyzję, to przyjdź na terapię, a wspólnie zastanowimy się, co można naprawić.

Jeśli chcesz decydować o celach życiowych, to podpowiem, co powinieneś zmienić, nad czym musisz popracować.

W tym okresie ważne będzie, aby obserwować energię.

Moje plany na najbliższą przyszłość.

Książki i Kursy, które pomogą Ci zdobyć praktyczną wiedzę, które będą przydatne w pracy z innymi. Program kursów będzie miał wyłącznie charakter praktyczny.

Zbliżający się czas  może pomóc Ci napełnić się energią i motywacją.

Cztery ważne analizy. Przeszłam je z tymi, którzy byli na nie gotowi. Jednakże teraz te analizy przybrały niezbędną formę:

Analiza Twojego Wieku, czyli Twój rozwój według skali wieku.

YGGDRASIL – wewnętrzna analiza egzystencjalna, z której pobieramy energię, z jakiego świata ją pobieramy. To dogłębna analiza Twojego stanu energetycznego, która pomoże Ci wybrać niezbędny kierunek w pracy nad sobą.

Analiza Twojego Zdrowia – wiele osób zna mnie bardzo dobrze, jako homeopatę i naturopatę. Dokonuję analizy zdrowia – analizy na poziomie informacyjnym i emocjonalnym, związane z wewnętrzną restrukturyzacją. Homeopatię dobieram indywidualnie. Analiza ta zawiera test, który pokazuje mi wewnętrzną konfigurację i aktywne pola ciała.

INTENCJA to produkt, który pozwala przepracować własny opór i poprawnie sformułować cel.

Konsultacje te można otrzymać tylko u mnie, w analitycznym centrum BRAIN-ART. Staram się nadążać za duchem czasu, nie opierając się temu, co daje nam Kosmos. Więź z Wszechświatem zawsze ma sens.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata