W ciągu mej dwudziestoletniej pracy z ludźmi, zmienił się system mojej pracy – analiza przeszła już przez wiele kręgów rozwoju, zmieniała się na każdym etapie. Poza tym, pojawiło się wiele ciekawych tematów, które można było rozważyć za pomocą matematyki i znaleźć odpowiedzi na pytania, które stawia nam życie. Naprawdę kocham swoją pracę! Samodzielnie opracowałam model matematyczny, który pomaga zrozumieć, jakie historie stoją za człowiekiem, za jego działaniami i emocjami. Znając parametry i granice psychiki, możemy obliczyć prawdopodobieństwa jej przejawów.
Tworzenie analizy zarówno podświadomości, jak i rodowej, wymaga czasu i żmudnej pracy. Czasami klienci narzekają, że czas oczekiwania na analizę jest zbyt długi, że opóźnia się, albo pytają dlaczego muszą czekać kilka tygodni? Jest tego kilka ważnych powodów, o których należy wiedzieć. A mianowicie, klient trafia po złożeniu zamówienia na listę oczekujących, a na niej z reguły jest już spora liczba osób, które wcześniej zamówiły usługę. Co najważniejsze, o czym klient powinien wiedzieć, że nie jestem numerologiem, który pracuje na zasadzie „kopiuj-wklej”, który ma gotowe szablony, pod które podstawia datę urodzenia! Tak nie działam! Ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawiło, że KAŻDA analiza jest inna, różni się od pozostałych. Jest to praca, która pomaga maksymalnie eksplorować poszczególne punkty osobowości. Nie ma uogólnień, ogólnych zaleceń dla każdego, przepisanych stron z książek innych ludzi.

Tworzenie każdej analizy jest procesem twórczym i zajmuje często kilka tygodni matematycznych obliczeń.Jeśli elektron może być falą i cząstką, to my także możemy być falą i cząstką. Jako cząsteczki jesteśmy materialni, dostrzegalni, cieleśni, a Dusza pełni funkcję fali. Fala o małej nucie to pojęcie matematyczne, które przenosi ładunek funkcji (wykonania).. Po zebraniu wszystkich liczb, konieczne jest przeniesienie ich do trybu psychologii, a to oznacza, że należy zrozumieć, jakie obrazy stoją za tymi liczbami. Nie da się tego zrobić w dwie lub trzy godziny, bo czasami jest to po prostu fizycznie niemożliwe.
Zatem Analiza Podświadomości jest Boskim aktem tworzenia, wydobywającym na powierzchnię urazy, które ukształtowały Duszę. Wskazuje punkty, tworzące skrzepy energetyczne, których można dotknąć lub które najlepiej pozostawić w spokoju.

Nie jest to więc biznes w wąskim tego słowa znaczeniu! Jak można nazwać tę pracę biznesem, jeśli konsultacja terapeutyczna, którą klient otrzymuje po stworzeniu analizy, jest bonusem?! Jest to jedynie chęć pomocy klientowi w lepszym zrozumieniu jego wewnętrznych traum i ich werbalizacji! To możliwość ujrzenia siebie w przyczynowym (kazualnym) zwierciadle. Jaki psycholog zbuduje taki biznes?!

Chciałam też dodać, że dotykanie Duszy to nie biznes, to kreatywność, to penetracja innego, irracjonalnego świata. Klient składa zamówienie, a ja wykonuję matematyczną, ciężką i żmudną pracę. Następnie przekazuję ją tłumaczowi (nie piszę po polsku) i redaktorowi, a wszystko to w cenie 253 zł. Zatem konsultacja połączona z terapią to tylko moja dobra wola i chęć pokazania klientowi, w jaki sposób działa jego trauma lub urazy. Terapia po analizie to akt twórczy, który pomaga przekształcić uzdrowioną, nagą wiedzę.
Często też słyszę, jak klient sprzeciwia się zainstalowaniu Skype, który potrzebny jest do przeprowadzenia konsultacji i terapii. Tłumaczenia są różne, np: „Nie mam Skype, nie przyjdę na konsultację” lub „Nie pojawię się przed kamerą, nie potrzebuję terapii”, „Mogę przyjść na terapię za pół roku„, „Nie potrafię używać Skype„.  Klient tak naprawdę wykazuje opór przed zdobyciem wiedzy, przed nauczeniem się technik pracy nad sobą. Ogranicza się lenistwem, strachem i własnym uporem. Ten upór wynika z tego, że nie chce niczego zmieniać, nie chce poznać siebie.
Rzecz jasna, jest gro klientów, którzy pracują nad sobą, współpracują ze mną na terapiach i konsultacjach. Moje serce napełnia się radością, że ci klienci odważnie akceptują swoje obrazy (jakie by one nie były), akceptują pracę i pracują z sukcesem. Zarażają się kreatywnością i niosą ten ogień dalej. To jest wspaniałe!

Po otrzymaniu analizy (jakiejkolwiek) bardzo potrzebna jest terapia lub spotkanie, by móc głębiej zajrzeć w siebie, odnaleźć swoje zasoby, zrozumieć swoje emocje. Analiza nie polega na ocenie, a na umiejętności rozwiązania węzłów, które kiedyś zostały zawiązane. Zawiera wiele wyborów, ważnych elementów, do których Dusza może nie podłączyć się od razu, a zrobi to później. Niewątpliwie jednakże odczuje swoje Przeznaczenie.Czekając na analizę drogi Kliencie, zastosuj pojęcia takie, jak: kreatywność, artysta, poszerzenie świadomości, wolność, Dusza – tego dotyczy moja praca.

Drogi Kliencie, możesz zastrzec sobie prawo do niełączenia się ze mną na Skype lub do zniecierpliwienia, że zbyt długo czekasz na analizę. Jednak nie korzystając z możliwości przejścia konsultacji, tracisz szansę ponownego spojrzenia w swoje lustro przyczynowe. Tracisz szansę głębszego wglądu w swą duszę. Tracisz bonus, jakim jest konsultacja. Mam także nadzieję, że ten artykuł będzie odpowiedzią na Twe zniecierpliwienie, a czasami nawet agresję skierowaną w moją stronę.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny