Kiedy w latach 90 – tych wszyscy rzucili się do studiowania karmy, uważano wtedy, że karma to prawo przyczyny i skutku i z jakiegoś powodu kojarzono to prawo tylko z czymś złym, z karą. Jednak nie kojarzono tego z bólem. Ból, który pozostał w osobie, rozszczepiał świadomość, miażdżył części jej duszy. Ból mógł pochodzić z dowolnego miejsca. I oto okazało się, że to nie jedynie kara, a to, że człowiek nie poradził sobie w odpowiednim czasie, nie miał dość siły i opuścił ręce.

Wszystko na świecie jest połączone i nieustannie ze sobą współdziała, wszystko jest ze sobą powiązane. Świat nie ma określonej formy, dopóki sami go nie zamkniemy w formie, która wydaje się nam poprawna.

Analiza Podświadomości pomaga poszerzać granice świata, daje więcej możliwości widzenia, obejmuje zrozumienie. Pomaga w ponownym uruchomieniu swojej świadomości. Na terapiach otrzymany efekt jest wzmacniamy. Analiza zmienia światopogląd człowieka, a nowe neurony zaczynają tak działać, aby człowiek nie powracał już do przeszłości, do tamtych ciasnych granic. Analiza jest diagnozą, a w czasie terapii (po otrzymaniu diagnozy), człowiek przechodzi to wszystko, aby doprowadzić swoją psychikę do asymilacji, do zjednoczenia wszystkich części.
Przykładem jest kobieta, która ma zaburzenia trawienia. Jest jednak oczywistym, że sprawa nie dotyczy jedzenia, ale jakiegoś pomocniczego uczucia, specjalnego stosunku do jedzenia. Analiza Podświadomości wykazała nieufność do świata i strach,. Kobieta miała zaufanie jedynie do siebie. Ból, jaki dusza doznała w procesie traumy, wywołał postawy:świat jest okrutny, nie mogę żyć w pokoju”,

„jestem za słaba na ten świat”,

gdy będę silniejsza, łatwiej będzie mi się chronić”.

Jej zdenerwowanie nie dotyczy żołądka, tylko jej dysocjacyjnej psychiki, i to od czasu narodzin. Psychika, która narodziła się z ciałem, otrzymała dodatkowe programy, wzmacniające ją w jej wąskich formach, z których trudno było uciec. Trudno było tej kobiecie zdać sobie sprawę ze swoich traum i niełatwo jej było je zwerbalizować.

Te uczucia, których nie potrafimy zwerbalizować, mogą powodować problemy zarówno w świecie mentalnym, jak i cielesnym. Jeśli nasza psychika nie może zobaczyć prawdziwego obrazu świata, wówczas ciało przejmuje ciężar nieprzeżytych uczuć. Dysocjacja po urazie to coś, z czym trudno żyć. To rana, która jest nieustannie otwierana, przy każdej okazji. W takiej chwili trudno jest radzić sobie z życiem. I co, jeśli nie potrafimy?
Analiza Podświadomości to okazja do znalezienia właściwej przyczyny, a terapia to zawsze leczenie, pomoc i wsparcie. Jeśli przed tą chwilą świat wydawał się wąskim tunelem lub jakimś rodzajem pola, na którym toczą się niekończące się wojny, wtedy terapie przenoszą nas do teraźniejszości, pomagają poszerzyć punkt widzenia, poradzić sobie z wewnętrznym chaosem.
Człowiek, który wrzucił ogromny świat do małego tunelu swojej traumy, boi się żyć. Sam siebie nie może zaakceptować, nieustannie czuje, że brakuje mu miłości i nie wie, skąd ją wziąć (bo przeszkadza mu wewnętrzna trauma psychiczna). Wąski świat nie pozwala dostrzec swoich wewnętrznych potrzeb, tych prawdziwych. Człowiek nakłada na nie zakaz, zakrywając je grubą warstwą nieufności do wszystkiego. Jest w nim wewnętrzne przekonanie, że już niczego nie potrzebuje, ale organizm nieustannie przypomina wrzodami i problemami, czego tak naprawdę potrzebuje!

Spójrz na siebie, potrzebujesz miłości, potrzebujesz wiary i kreatywności!

Dzięki Analizie Podświadomości łatwo zrozumieć, dlaczego człowiek ma niską samoocenę, gdzie ukryte jest odrzucenie samego siebie? Odrzucenie samego siebie może pojawić się z różnych powodów, a wszystkie powody można zobaczyć w Liczbie Lustra, na Księżycowych terapiach, czyli można zobaczyć:

jakie uczucie stało się destrukcyjne.

Terapie mogą powrócić do siebie, zwrócić energię utraconą w wyniku negatywnych doświadczeń. Pomagają też spojrzeć na ludzi z innej perspektywy, bo wchodząc w nasz wąski świat, oni też mogą czuć się niekomfortowo – mogą pokazywać w naszym świecie cechy, których przy innych nie wykazują.
Analiza Podświadomości pomaga nam dostrzec postawy, które uczyniły nas nieszczęśliwymi, które przekonały nas, że zasługujemy na to, by być złymi. Terapie pomagają uwolnić się od trudnych uczuć. Bardzo często ludzie krzyczą i proszą o miłość, ale nie mogą tego robić otwarcie, nie mogą tego głośno powiedzieć, ale pokazują to ich problemy i choroby. Pokazują:komu brakuje miłości,

która część psychiki oddzieliła się (zdezintegrowała) i płacze samotnie w kącie,

który archetyp nie może żyć w sąsiedztwie z innymi archetypami.

Analiza Podświadomości pomaga stworzyć w sobie architekta, ukształtować się na nowo. Terapie pomagają nie trzymać się swojej ugruntowanej tożsamości. Czasami wydaje nam się, że nasze problemy i trudności, nasz ból, nasz płacz, czynią nas silniejszymi, ale w rzeczywistości w ten sposób maskujemy wstyd, poczucie winy, smutek, złość i ból.

Drogi czytelniku, każda dusza jest bardzo wrażliwa, każda dusza ma własną prędkość akceptacji uczuć. Każda dusza doświadcza wszystkiego w zgodzie z własną intensywnością. Analiza pomaga zrozumieć problemy, a terapia je rozwiązać. Terapia pomaga radzić sobie z problemami psychicznymi w delikatny i przyjazny dla środowiska sposób.

Nasze choroby maskują nasze prawdziwe trudności. Przekonują nas tym samym, że powinniśmy żyć w nieszczęściu. Jednak okazuje się, że to nieprawda! Okazuje się, że nie powinniśmy żyć w nieszczęściu, że możemy wrócić do siebie, możemy poszerzyć swój świat, a to oznacza, że ​​możemy znaleźć w nim wiele interesujących dowodów  na to, aby czuć się szczęśliwymi.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny