This post is also available in: Deutsch (niemiecki)

Analiza Karmiczna lub Analiza Podświadomości

W ciągu siedemnastu lat mej działalności mnóstwo osób zrobiło u mnie analizę karmiczną, lecz myślę, że nie wszyscy zrozumieli jej potencjalną siłę i jej konstrukcję. Jest to zrozumiałe, ponieważ analiza zmusza do pracy, pogłębia i ujawnia ważne aspekty. Niektórzy sądzą, że jest to matryca numerologiczna, którą zwykle budują numerolodzy, wyjaśniając potencjał jednostki. Moje analizy to nie wróżba, ani system „kopiuj-wklej” z internetu lub książki. Jest to połączenie wielu nauk, przede wszystkim matematyki i psychologii. Właśnie dlatego, gdy pytają mnie, dlaczego nie uwzględniam liczb mistrzowskich 11 czy 22, to nie wiem, jak mam na to zareagować. Nie wiem, ponieważ model matematyczny nie opiera się na „liczbach mistrzowskich/wyjątkowych”, tylko na „zwykłych” liczbach naturalnych – model matematyczny, w którym wszystkie liczby są równe, w którym ważna jest właściwość liczby, jako wibracji. Ważna jest pozycja liczby, jako opis jakości psychologicznej, zatem nie ma modelu liczb wyjątkowych, jak np. model 11 i 22, a istnieje równość liczb. Ciało ludzkie należy rozpatrywać ogólnie, nie ma modelu typu – wątroba ważniejsza niż śledziona, albo oczy ważniejsze niż uszy, bo kiedy coś nas boli, wtedy wszystkie organy są ważne, wszystkie są brane pod uwagę.Podczas konstruowania matematycznego modelu wibracji (przy tworzeniu matrycy analizy) stosuje się wiele interakcji liczbowych, a w wyniku obliczeń uzyskuje się np. liczbę 25, 136 czy 547 … Uzyskuje się różne liczby, i wszystkie są ważne! Wszystkie są ważne, ponieważ nazywane są parametrami właściwości mentalnych, więc rozważam liczby, jako możliwości interakcji, a dwucyfrowa liczba jest po prostu produktem reakcji – nie jest nim jeden element ludzkiej psychiki.
Matematyka jest podstawą wszystkich nauk i porządkuje umysł” – to nie ja powiedziałem, ale Michaił Łomonosow. W tym stwierdzeniu zawiera się cała prawda. Muzyka to matematyka, chemia, fizyka, psychologia. Jeśli w fizyce bada się zachowanie i modeluje je w procesie jakiegoś zjawiska, jeśli w chemii bada się parametry materii i reakcji modelowych, to w analizie wykorzystuję pojęcia z psychologii i symuluję interakcje struktur psychologicznych. Psyche jest żywą tkanką, można ją zrozumieć, ale należy znać mechanizmy psychiki, jej prawa, matematykę i właściwości liczb. Modele matematyczne są od dawna stosowane w „naukach o żywych organizmach”. Pojawiają się specjalne pomiary, które mogą przedstawiać informację w postaci liczb. Za pomocą matematyki można obliczyć potencjał ludzki, jego pozycję wewnętrzną.
Jak już wspomniałam, psychika żyje, dlatego możliwe jest modelowanie w niej interakcji archetypów. Składniki psyche oddziałują na siebie, mają również pewne parametry, a ich reakcje można zobaczyć, jeśli są ułożone na matematycznych półkach. Pomaga mi także znajomość psychologii i umiejętność obserwacji. Jako psycholog akademicki nieustannie rozwijam się, odkrywam nowe struktury, biorę udział w seminariach i dokonuję własnych odkryć.  Nie boję się zadawać sobie pytań, pozwalam sobie na wątpliwości, aby móc być uczciwą wobec mojego klienta.

Za pomocą matematyki można zobaczyć, w jaki sposób działa struktura psychiki, jakie pisze scenariusze, które stały się zalążkami niektórych programów podświadomych. Można zrozumieć, które struktury leżą głęboko, a które na powierzchni. Zatem analiza podświadomości jest okazją, aby zobaczyć interakcję między różnymi strukturami i programami psychiki, dlatego też stosowane są modele liczb zespolonych, a nie tylko jedna pozycja, np. liczba Drogi Życia. Ludzka psychika to nie tylko liczba 11 lub 22, to ogólna matematyczna aura wibracji.

Na całym świecie rośnie zainteresowanie modelami matematycznymi, które stają się coraz bardziej skomplikowane. Dzięki nim możesz zrozumieć złożone procesy zachodzące również na poziomie żywego organizmu, komórek, reakcji chemicznych. Modele matematyczne mają moc predykcyjną – używam ich, gdy robię prognozy.

Wiele osób pyta mnie, czy mam prognozy dla liczb mistrzowskich 11 lub 22? Nie, ponieważ obliczanie prognozy wiąże się z o wiele szerszą paletą trudności matematycznych. Oczywiście modelowanie procesu przyszłości należy nazwać potencjałem, ponieważ powinien uwzględniać wolę samego człowieka, jego rozwój, rozumienie świata (w kategoriach naukowych), jego zdolność do postrzegania informacji i przejścia na inny poziom. Modelem przyszłości zatem, jest „potencjał”, który pokazuje, na co zwrócić uwagę i jak postępować. Przeszłość już się wydarzyła i dlatego jest bardziej stabilna, można ją konkretnie opisać, nie ma przyszłości.

Trudniej jest modelować interakcję dwóch osób, dwóch dusz. Można przewidzieć potencjalne i możliwe przeszkody, ale jeśli dwie osoby pracują nad sobą, jeśli pozostają uczciwe nawet w stosunku do siebie, to odniosą sukces. Interakcja między dwojgiem ludzi zależy od zdolności do kompromisu, działania w odpowiednim czasie, ochrony wspólnych wartości i od ich rozwoju. Jest to trudniejsze do modelowania, ale o tym będę pisać w następnych częściach, dotyczących mojej pracy. Dzisiaj chciałam pokazać, na czym polega moja praca, a w następnych częściach opisowych pokażę, w jaki sposób taka terapia może pomóc.
Dlaczego analiza nazywana jest karmiczną? Ponieważ wyświetla scenariusze interakcji i podświadome programy. Cud leży po stronie syntezy nauk i mojego pragnienia, aby w to zagłębiać się.  Nawiasem mówiąc, szósta czakra (intuicja) otwiera się poprzez stosowanie matematyki.
Aby dokonać analizy karmicznej, konieczne jest poznanie zasad klasyfikacji i systematyki archetypów, i innych struktur psychiki. Napiszę o tym w następnych częściach.Czy bezpośrednio nauczam kogokolwiek mojej metody? Nie! Jak powiedział Viktor Frankl:, „Terapia zależy od osobowości terapeuty”. Sama po drodze musiałam wiele stracić, m.in. swoją psychiczną łuskę, więc nie mogę być odpowiedzialna za innych. Kursy, w których zawarta jest część mojej metodologii, można znaleźć na portfolio w zakładce „Oferta” na moim blogu.
Matematyki używam w leczeniu homeopatią, a nawet przy wyborze diety. Matematycznie opisuję wszystkie zjawiska. Piszę książkę, tworzę kursy, udzielam informacji, dlatego wszystkie produkty odzwierciedlają moją własną pracę – nie są plagiatami, nie są pobierane od innych autorów! Nie jest dla mnie interesującym pobieranie i przepisywanie czyichś tekstów. Jestem badaczem, więc głębokie poszukiwania, studiowanie, analizowanie stanowią moje metody  i mój styl!

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny