This post is also available in: Deutsch (niemiecki)

Chciałbym poznać najszybszy sposób na oczyszczenie karmy!” – często słyszę od klientów tego rodzaju prośby. Niektórzy oferują szybkie i bezbolesne oczyszczanie karmy, a wtedy zastanawiam się, jak to możliwe, by oczyścić karmę bez udziału świadomości zainteresowanego? Jak to możliwe, by ją oczyścić bez zrozumienia tego, w jaki sposób żyjemy i działamy?!
Już niejednokrotnie pisałam o tym, czym jest karma, że KARMA to DOŚWIADCZENIE DUSZY. To ogromne dzieło DUSZY, złożone emocje, połączenie wielu energii, głębokość oceanu, więc na czym polega „szybkie oczyszczanie karmy„?! Na odcięciu głowy klientowi? Na zainfekowaniu komórek?
Mózg i DNA są najpotężniejszymi systemami informacyjnymi, jak zatem przeprogramować te informacje, by móc je na nowo odbudować, jeśli nie ma tu włączenia świadomości? Bez świadomości sytuacji, zrozumienia znaczenia szkody nie będzie przejścia na inne tory energetyczne! Bez przebudzenia własnej woli niemożliwa jest zmiana scenariusza podświadomości.
Przykład:
Istniała dusza złodzieja. Cóż, człowiek stał się złodziejem, bo ciężkie okoliczności życia go do tego popchnęły, ale wirus/informacja został już zaszczepiony! Teraz wirus/informacja, emocje z nim związane, i wszystko, co tworzy ten program, będą odczuwalne u tego człowieka w obecnym życiu. Dzisiaj będzie miał wiele pokus, by coś ukraść, np. rower stojący bez zabezpieczenia. Ma jednak wybór –  może przejść obok, albo odpowiedzieć na głos programu, sięgnąć po to, co złe! Nawet, jeśli  ktoś nie zauważy kradzieży, nawet jeśli mu się uda, to nastąpi zmiana ciężkości tego programu – program stanie się silniejszy i potężniejszy, a później przejmie całą duszę. Dusza poczuje potrzebę wdrożenia programu, dlatego tylko WOLA człowieka może rozwiązać dylemat: „brać – nie brać” lub „być – nie być”. Może włączyć Wolę i wypaść z kręgu złodziei, nie pogarszając tego, co już posiada w swoim DNA. Wtedy program kradzieży co prawda nie zniknie z DNA, ale nie rozwinie się dalej. Dusza nie znajdzie się w Kole Sansary, które gdy raz poniesie, to dusza tonie. Karta tarota „Koło fortuny” symbolicznie wydaje się być takim Kołem Sansary – czasami kusi cię siła, czasami uczucia, czasami pieniądze, a czasami musisz rozumieć siebie jako człowieka, musisz skorzystać z tych okazji, aby stać się Świadomym Człowiekiem.Duch jest małym kwantem, a Dusza jest jego skorupą, schronieniem. Emanacja, to jego zdolność słyszenia, odczuwania, wyrażania siebie. Ciało jest gęstą materią, która pozwala żyć w warunkach grawitacji i siły magnetycznej. Człowiek jest wielopoziomowy, nasycony różnymi energiami, dlatego nikt nie może wykonać za niego pracy – pracy wewnętrznej, która jest uważana za wysiłek. We wszystkich opowieściach bohater sam schodzi ze sceny Głupca i przechodzi do etapu Mędrca. Człowiek musi przejść tę drogę sam! Oczywiście po drodze będzie spotykał tych, którzy mu  pomogą i tych, którzy stworzą przeszkody. Dusza wejdzie z nimi w interakcję i pożegna się. Będą też tacy, którzy osłabią jej siłę i tacy, którzy pomogą ją zwiększyć.
Oczyszczenie Karmy jest okazją do zrozumienia swojej ścieżki, aby chronić swoją nić Przeznaczenia, aby była długa i nie rwała się. Jest to zdolność do kultywowania siły w sobie i utrzymywania jej w równowadze.
Kiedy pracuję z klientami, czuję się, jak dobra czarownica, która jest terapeutką, która chce jednego nakarmić, a drugiego ogrzać przy piecu. Pragnę, by ludzie realizowali się, by uczyli się swych lekcji. Niektórzy przychodzą do mnie z wdzięcznością i ze zrozumieniem. Niektórzy nie mają miłości w życiu, ale chcą się nią dzielić. Jednakże są i tacy, którzy otwierają drzwi za pomocą swego Ego, obwiniając innych za swoje problemy. Do takich ludzi „dobra czarownica”  musi przejawiać cierpliwość, bo wie, że i dla takiego LOSU znajdą się odpowiednie lekcje.
Nikt nie może łamać PRAW WSZECHŚWIATA – ani król, ani sługa! Każdy z nas plecie swą nić Przeznaczenia – co w nią wpleciemy, to z nami pozostanie. Każdy powinien SAM oczyszczać swoją Karmę! Ile to zajmie nam czasu,  jak szybko odnajdziemy drogę do siebie, zrozumiemy, kim jesteśmy i zaakceptujemy siebie bez osądu? U każdego z nas odbywa się to inaczej i jest indywidualnym programem DUSZY.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny