This post is also available in: Deutsch (niemiecki)

Analiza Karmiczna w Obrazie Numerologii Karmicznej

Numerologia karmiczna jest zestawem obliczeń matematycznych, które wywodzą się z łańcuchów wzorów i struktur, przechodzą w inne, łatwiejsze wzory, jak to zazwyczaj ma miejsce w matematyce. Analiza karmiczna jest matrycą, z której można wyciągnąć informacje o tym, jak w duszy narodziły się pewne programy, na które nakładają się energie. Tworzy się matryca, która  zaczyna wytwarzać pewne fale, a te przekształcają się w obrazy. Analiza karmiczna jest matrycą, za pomocą której można poznać informacje o tym, w jaki sposób w duszy powstały niektóre programy. Obliczenia są bardziej skomplikowane i mniej skomplikowane. Symulacja obrazu może być trudna, jeśli występuje pewne nakładanie się, ale może być łatwa, jeśli obrazy są od siebie oddalone.
Klient, który otrzymuje analizę karmiczną, ma możliwość zrozumienia siebie i ludzi, którzy go otaczają. Energia otwiera się przed nim, aby mógł dokonać odkrycia i przeprowadzić głęboką przemianę w swej duszy. Taka analiza tworzy własny coaching, który pomoże spojrzeć inaczej na swoje życie. Człowiek przecież może uczyć się przez całe życie, szukać własnych ścieżek rozwoju. Analiza daje impuls do odkrycia mocy w sobie, rozpościera skrzydła, które mogą zabrać do nowego życia, na wyższy poziom. Każdy, kto chce, może otrzymać „magiczny klucz”, który pomaga przenieść go na inne poziomy. Jest to żywa iskra, która skieruje na poszukiwanie nowego zrozumienia siebie i swego wizerunku. Dzięki temu człowiek może wyjść ze swojej przestrzeni i zacząć aktywnie poszukiwać nowych granic świadomości. Świadomość własnej karmy może otworzyć bramę do nowej energii.
Studiując swoje przeszłe życia za pomocą matematyki numerologicznej, możesz zrozumieć, w którym miejscu w Losie rodzi się tragedia. Możesz wyjaśnić głębokie korzenie tych emocji, które tworzą twoje pole zachowania. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, że tak może być, bo wszystko rozgrywa się automatycznie, ale można to zmienić, można kontrolować. Jednakże, aby to zrobić, musisz znać przyczynę  pojawienia się problemów. Analiza karmiczna pomaga kontrolować twoje emocje, więc łatwiej będzie ci zrozumieć siebie, gdy przychodzą trudne momenty. Jeśli coś pójdzie nie tak, jak powinno, będziesz wiedział, jak to zakończyć.Kiedy klient wykonuje zadane mu przeze mnie ćwiczenia, które pokazują się u każdego indywidualnie, może szybko połączyć się z nieświadomością – mózg łatwiej identyfikuje zasoby wewnętrzne. W analizie karmicznej klient otrzymuje matematycznie skonstruowane wykresy – scenariusze, które mogą powiedzieć mu, skąd pochodzą wewnętrzne lęki, złudzenia lub dlaczego jego wewnętrzny potencjał nie znalazł właściwego rozwoju.
Pracując ze swoimi podświadomymi programami, rozwijając w określony sposób swoje scenariusze życiowe, odkryjesz zasady i przyczyny Przeznaczenia. Opracowując wewnętrzne scenariusze, możesz włączyć się w strumień kreatywności, zostać autorem swojego życia. Zrozumiesz, w jaki sposób budować więzi komunikacyjne. Rozumiejąc i akceptując swój wizerunek, swoje role, będziesz wiedział, co Los dla ciebie przygotował.
Interesujące jest również to, że kiedy człowiek zaczyna pracować z teatrami karmicznymi, wtedy po prostu nie przychodzi „katharsis”, tylko pewna wolność od ciężaru emocji, która wypełniona jest przemyśleniami i świadomością, zastępująca jedne emocje drugimi. Wszystko to dzieje się na pewnej osi czasowej.

Często klienci mnie pytają: „kiedy odpracuję swoją karmę? czy już odpracowałem swoją karmę?
Odpowiadam, że zrozumienie tej pracy nie oznacza, że ​​przerwałeś pewne okoliczności – zwykle to nie wystarczy. Trzeba to zrozumieć na poziomie informacyjnym i emocjonalnym, a wtedy można mówić o odpracowaniu.
Na przykład, w poprzednim życiu mieszkałeś z ojcem alkoholikiem i doświadczałeś gniewu lub strachu. Ojciec umarł, a emocje gniewu i strachu przestały cię dręczyć tylko dlatego, że poczułeś się wyzwolony/a. Twoja Dusza żyje już bez ojca alkoholika, więc jesteś fizycznie wolny/a i po prostu zapomniałeś/aś o strachu. W obecnym życiu znowu masz ojca alkoholika, ale są już  w tobie inne uczucia – uczucia nienawiści. Los ponownie zmusza cię do podjęcia wyzwania i wtedy doświadczasz innych emocji. Żenisz się, czy wychodzisz za mąż, i znowu czujesz się wolny/a fizycznie. Sądzisz, a wręcz jesteś pewny/a, że już przepracowałeś/aś tamtą sytuację, ale nieświadomie wypierasz ból w swojej duszy, zamrażasz go. Wydaje ci się, że to już koniec. Jednak tak długo, jak długo te emocje nie zostaną wypełnione miłością, tak długo nie ma odpracowania!
Aby odpracować karmę, potrzebujemy reorganizacji informacji, odczucia energetycznego, a dopiero wtedy wynik zmienia się fizycznie! Nie powinniśmy mylić programów wypartych do podświadomości, z programami przepracowanymi.

Jakie są moje plany, plany naszego zespołu?

W marcu ukończony zostanie kurs Numerologii Karmicznej – „Pozycja Lustrzana”.
W marcu też zacznie wychodzić kwartalnik „Teatr Karmiczny”, w którym będziemy pisać o niuansach spotykanych podczas pracy z ludzką psychiką.
W moich książkach opisuję interakcje i powiązania karmiczne, które mogą okazać się skarbem o ciekawym, a nawet użytecznym potencjale.*tekst opracowała Ewa Jałmużna

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny