This post is also available in: Deutsch (niemiecki)

Każdego dnia, spotykam się z dużą liczbą osób, które przychodzą do mnie z różnymi problemami. Muszę zagłębiać się w ich wewnętrzne ustawienia i zasady. Czasami klient przychodzi z rzeczywistym problemem, czasami problem wydaje się niewielki, ale kiedy schodzimy głębiej, okazuje się, że jest tam mnóstwo pracy. Niektórzy przychodząc do mnie, kierują się po prostu zainteresowaniem, romantycznym pragnieniem zanurzenia się w koncepcji „reinkarnacji”. Bardzo często pojawia się pytanie: „Dlaczego Analiza Misji i Analizy Podświadomości nie łączą się ze sobą? W końcu pokazują życie jednego człowieka, ale i to, co robił w przeszłości!”  Niestety tak to nie działa! Psychika jest wielowymiarowa i nie wiemy, jaki archetyp pojawi się w  danym momencie, czy nasza praca nadal będzie użyteczna?! Człowiek mógł być przecież zaangażowany w prace, które dzisiaj wykonują za niego maszyny! W przyrodzie nic nie znika bez śladu, więc Wszechświat może przygotować Cię do inne drogi, co pokazuje Analiza Misji. Analiza Misji pokazuje bardzo wiele, jednakże jest małe „ale”…
Zacznę od aspektów technicznych…Aby stworzyć analizę, wyciągnąć wnioski, dojść do zrozumienia scenariusza, konieczne jest wykonanie setek obliczeń matematycznych. To bardzo dokładna praca! Mój Mars w Pannie to uwielbia, daje mi energię do rozpracowywania szczegółów. Nie zawsze obraz pokazuje się od razu, podczas pierwszych obliczeń. Czasami muszę poświęcić dużo czasu i energii, by zobaczyć, czy to połączenie karmiczne, czy po prostu „transfer energii”. Niektóre obrazy numeryczne mogą od razu pokazać sytuację, ale istnieją aspekty, które z trudem oddają informację. Widać to nawet podczas konsultacji, ponieważ niektórzy klienci natychmiast wymieniają się emocjami, a niektórzy nie są gotowi zaakceptować swojego wizerunku. Czasami klient natychmiast traci zainteresowanie, gdy widzi, że wizerunek nie jest tym, którym żył do tej pory, którego oczekiwał. Cóż, przepraszam, ale to matematyka! Z liczbami trudno się kłócić.
Często klienci stawiają opór i słyszę wypowiedzi: „Nie, nie, nie! Moja intuicja mówi mi, że byłam szamanką! Niemożliwe! Czuję, że byłem na dworze króla Artura?! Wróżka mi powiedziała, że zostałam najwyższą kapłanką”. A wtedy, niestety, klient dowiaduje się, na ile JA RZECZYWISTE nie współgra z  jego JA IDEALNYM – chcesz być ofiarą, więc  tak naprawdę nie chcesz brać za nic odpowiedzialności. Chcesz być ważny, bo tak naprawdę w obecnym życiu nikt nie chce zauważyć, że jesteś wyjątkowy. Chcesz być koniecznie mistykiem, ponieważ za pomocą magii możesz kontrolować świat, a to pokazuje, że wewnętrznie pragniesz władzy, itd.
Konflikt między ideałem a rzeczywistością prowadzi do wielkiego napięcia w duszy, a czasami konflikt schodzi na ciało. Życie nie jest zsynchronizowane. To jest stan nerwowej jazdy rowerem,  silne uśmiercanie wewnętrznych emocji i zasobów. Trudno człowiekowi dostrzec, jakie ma talenty, w czym naprawdę zawiera się jego bogactwo. W dawnym Związku Radzieckim, Nikita Chruszczow chciał wszędzie posiać kukurydzę, nawet na terenach, na których nie mogłaby wyrosnąć. Na tych terenach rosło piękne żyto, ale uznano je za nieprestiżowe.  Wysiano kukurydzę kosztem żyta. Kukurydza nie urosła, nie było żyta, więc zabrakło chleba dla ludzi.  Sprowadzono go z zagranicy. Nie było to ani mądre, ani rozwojowe. To samo dzieje się z człowiekiem, gdy zawiera on w sobie konflikt między JA RZECZYWISTYM a JA IDEALNYM. Uważam, że tam, gdzie klient wykazuje opór, istnieje wzmożona potrzeba kopania, zagłębiania się, docierania do jego wnętrza. Oczywiście są kliencie, którzy chcą analizować siebie,  którzy odkrywają dodatkową energię, i nawet przez chwilę żyją tamtym życiem. Super, udało się! Najważniejszą rzeczą jest znalezienie dodatkowych kanałów energii i jeszcze więcej możliwości, a wtedy mózg wchodzi w rezonans z naszym życiem i otrzymujemy dodatkowe kwanty energii. Kiedy klient zaczyna żyć  własnym życiem, idzie właściwym kanałem, który notabene należy do niego. A potem otrzymuję listy o treści: „Nareszcie! Pozbyłam/em się ogromnego ciężaru! W końcu widzę, co jest dla mnie ważne”.  – to są dla mnie miłe i ważne wyznania. W duszy błogosławię ich na pracę, choć wiem, że jest często żmudna i ciężka. Pamiętajmy, że skarby są wszędzie, ale nie zawsze jesteśmy w stanie po nie sięgnąć, albo nie wiemy, w jaki sposób. Ledwo je zauważamy!Analiza Misji nie jest w stanie połączyć się z Analizą Podświadomości. Misja ma swój własny kierunek energetyczny, własną wartość informacyjną, własną strukturę. Nawet obliczenia różnią się od siebie – Analiza Misji to dodatkowo około 100-150 pozycji matematycznych, które pomagają ujrzeć Gwiazdę Przeznaczenia. Misja nie jest tylko obliczeniem potencjału, a jest wskazówką, dokąd iść i  w którym miejscu czeka na nas skarb.
Konsultacja po otrzymaniu Analizy Misji także wygląda inaczej. Zgodnie z tym, zawsze doradzam klientowi, że jeśli nie wie, który produkt wybrać, to powinien zacząć od Analizy Podświadomości (Analiza Indywidualna), czyli od tego, by dowiedzieć się, kim jest. Po tej analizie, odpowiednia jest każda jedna analiza, która znajduje się w zakładce „Oferta” na moim blogu.Pamiętacie stary dowcip o sędziwym Żydzie Izraelu? Przed śmiercią Izrael rzekł: „Gdy pójdę do nieba, to Bóg nie zapyta mnie, czy byłem Mojżeszem, albo Jakubem? Bóg raczej zapyta – Izraelu, czy byłeś Izraelem?” To pokazuje, że trzeba być sobą!
Analiza pokazuje, kim naprawdę jesteśmy, a Misja pokazuje, że Wszechświat nam zaufał i możemy okazać wewnętrzną gotowość. A wewnętrzna gotowość jest naszym przeszłym zasobem. Podświadomość jest Przeszłością, Misja jest Przyszłością, a dla świata wewnętrznego koncepcje te są zbyt rozmyte. Zatem pracuj nad sobą, naprawiaj kanały, by mogła nimi płynąć energia. Weź Przyszłość w swoje ręce, i działaj!
Kiedy chcesz dowiedzieć się, wiedzieć, jaki był twój ród, jakie jest twoje przeznaczenie, to zatrzymaj się i pomyśl – jaki sam jesteś? Wielu ludzi szukało bogactw, ale zabrakło im cierpliwości, bo nie znali samych siebie. Rozpalali się, ale tracili zainteresowanie. Z tej przyczyny należy wiedzieć, kim się jest, bo wtedy łatwiej zaakceptować drogę.

Jeśli chciałbyś zamówić Analizę Misji, znajdziesz ją TUTAJ .
Analizę Podświadomości znajdziesz TUTAJ .

Zapraszam  kontakt@emma-lange.pl

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny