To była wspaniała terapeutyczna współpraca w kreatywności. „Róg Obfitości” to grecka magia, kontakt z grecką kulturą i historią. To nurkowanie w wodach oceanu w poszukiwaniu dobrego ducha i możliwości. Grecy nie posiadali demonów, tylko duchy natury, które ze zwykłego człowieka potrafiły uczynić bohatera. Wierzyli, że ich przeznaczenie zależy od bogów, oddali swoje przeznaczenie, aby pomóc Najwyższemu. W terapii także możesz narysować to, czego potrzebujesz. Możesz odkryć pomoc Nieba, która może dać ci dużo energii do pracy.
Podczas tej terapii Uran, Neptun i Pluton spotkały się, co oznaczało wsparcie dla Wyższych Energii, czyli „wielka wiara, co do swojej drogi”. Grecy nie posiadali zaklęć, czarów, a to oznacza, że nie było złych duchów. W tej terapii możesz dowiedzieć się, co może zablokować twój kanał Sukcesu i co go otwiera. Możesz także zobaczyć, do czego zaprasza cię Wszechświat, na czym możesz polegać. Na terapii stajesz się Magiem, który zmienia swoje życie. Słowo, myśl może bardzo silnie wpłynąć na wydarzenia, które mają miejsce w twoim życiu.

Terapia Róg Obfitości Emma LangeRóg Obfitości może pokazać, co kryje się w twoim celu i co należy zrobić, aby znaleźć do niego klucz. Możesz ożywić swoją wewnętrzną przestrzeń wodną i oczyścić ją z negatywów, co oznacza, że ​​możesz oczyścić negatywne informacje, które są wokół ciebie. Oczyszczenie, którego doświadczasz w momencie terapii  pozostaje z tobą na zawsze. Dzięki temu możesz poznać i zrozumieć to, co w tobie ukryte. Róg Obfitości pokazuje gotowość przyjmowania możliwości/darów, a jeśli jest brak gotowości, to pomaga zmienić sposób myślenia.
A co daje ci wsparcie? Zrozumiesz to dzięki terapii.
Jeśli często będziesz powtarzać ten algorytm, to w twoich planach nastąpi wzrost, utorujesz drogę do materialnego sukcesu. Będziesz w stanie wydobyć ze Wszechświata coś ważnego i niezwykłego! Nawet wtedy, gdy będziesz powtarzać ten algorytm trzy razy w miesiącu, to utrzymasz swoją siłę. Ponadto zaczniesz akceptować to, co jest dla ciebie ważne.
Ten terapeutyczny algorytm pomoże ci rozstać się z iluzjami i czerpać energię z czystego źródła. Pomoże przepracować pomyłki, poszerzyć pole widzenia sytuacji i podjąć optymalną dla Duszy decyzję. Napełnisz mądrością swój kanał materialny. Będziesz mógł łatwiej zaakceptować to, czego nie rozumiesz. Będziesz mógł znaleźć dla siebie najlepsze możliwości i stać się tym, o czym zawsze marzyłeś. Będziesz pracować własne wątpliwościami przepracować bez agresji.
W tym algorytmie możesz zawrzeć wszystko, czego pragniesz,  co cię interesuje, czego potrzebujesz, np. urodę i zdrowie, sukces dobre relacje. Delikatnie pożegnasz to, co już niepotrzebne. Pracuj z rysunkiem słuchając przyjemnej muzyce, w zrelaksowanym stanie. Po prostu daj sobie komfort. Cały czas będziesz wypełniał się pozytywną energią.
Terapie i algorytmy zmienią twoje przeznaczenie. Włącz wolę i dostrój się do swojego świata, a pomożesz sobie. Trenuj swoją duszę, aby czuła sukces i dążyła do niego. Terapie są po to, aby budować lepszą przyszłość.

Terapia Róg Obfitości oczyści twą przeszłość i połączy z dobrą przyszłością.

Poniżej znajdziecie wybrane algorytmy niektórych uczestników terapii.Pierwszy od lewej. Uczestniczka wybrała temat:

>> Stawka na odzyskanie siebie – muszę wczuć się w samą siebie, postawić na swoje zapotrzebowania, postawić na swoje talenty. Uczestniczka wybrała kolory wiosny, znak Barana – „Otwieram się na wiosnę i na transformację. Moimi pomocnikami są Neptun i Saturn, czyli moja intuicja i moja cierpliwość. Wszystko, co mi przeszkadza, roztopiło się. Woda oczyszcza to, co przyniosło mi życie„.

Drugi od lewej. Uczestniczka wybrała temat:

>> Idę do swojego celu. Twardo idę do celu. Algorytm pokazał żywioł wody, czyli; „Jeśli przepracujesz emocje, to dostrzeżesz to, co pomaga ci osiągnąć cel„.

Trzeci od lewej. Uczestniczka wybrała temat:

>> „Podążam za sobą, pokonuję przeszkody, ufam sobie, wierzę w siebie„.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lanZapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Terapia Róg Obfitości

Prace Uczestników

Terapię może przejść każdy! Praca, Miłość, Przyjaźń, Rodzina, Możliwości, Sukces, Szczęście, Spełnienie, Świetne Zdrowie, Realizacja, Odwaga, Spokój, Wolność – to wszystko przyjdzie do Twojego życia. Wystarczy tylko WYKONYWAĆ ALGORYTM.
To Proste, Przyjemne i Skuteczne!

Terapia Róg Obfitości Emma Lange
Terapia Róg Obfitości Emma Lange
Terapia Róg Obfitości Emma Lange
Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Opinie

  1. Jolanta pisze:

    Polecam bardzo!!
    Aby osiągnąć coś w życiu trzeba pracować nad Sobą, wierzę w Siebie, ufam Sobie, tak działają na Mnie terapie u Emmy.
    Dziękuję z serca.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *