Kurs Giermków jest dla tych, których interesuje rozwój wewnętrznego świata. Jest dla każdego, kto chce otrzymać dodatkowe narzędzia do pracy, które pomogą ulepszyć własny, wewnętrzny świat i pogląd na samego siebie.
Czym ten kurs różni się od pozostałych kursów?
Dzięki Kursowi Giermków, dowiesz się w jaki sposób świat Kart Dworskich może łączyć się z aspektami numerologii i psychologii. Dzięki niemu też dowiesz się, że Karty Dworskie można rozpatrywać z wielu pozycji, m.in. z pozycji informacyjnej, energetycznej i materialnej.
Dowiesz się w jaki sposób energia Dworu Giermków realizuje się w kontekście aspektów karmicznych i podświadomych. Sam będziesz mógł zdiagnozować energię, która towarzysz twemu życiu, która kieruje zbiegami okoliczności w twoim życiu, przyciąga ludzi do twojego życia. Wiedza ta pomoże ci rozkręcać energię w odpowiednim kierunku, wydając przy tym minimum własnej energii, wkładając w to jak najmniej wysiłku.
Dwór Królewski tarota opisywany jest najczęściej w kontekście osobowości, które uczestniczą w interakcjach, a nie jest opisywany w kontekście zbiegów okoliczności. Kurs Giermków, który masz przed sobą, rzuca inne spojrzenie na świat Kart Dworskich, bo łączy numerologię z tarotem. Pozwala głębiej zrozumieć nie tylko znaczenie karty, ale dotyka nowych kierunków działania tych energii, które generuje symbol karty. Obliczenia mogą pomóc zrozumieć, dlaczego znalazłeś się w danym stanie, czy sytuację można oswoić, czy masz narzędzia, które pomogą ci lepiej zrozumieć swoje życie.Kurs Giermków składa się z czterech części;
>> Giermek Kijów,
>> Giermek Pucharów,
>> Giermek Mieczy,
>> Giermek Monet.

Cały Kurs Giermków to plik PDF, a także 5 lekcji – spotkań ze mną (każda z lekcji trwa 45 minut).
Dzięki lekcjom zrozumiesz na czym polegają obliczenia i w jaki sposób wykorzystać wiedzę. Dowiesz się jakie są twoje możliwości. Poznasz narzędzia, które oznaczają przejście i transformację. Dowiesz się w jaki sposób zmienia się znaczenie energetyczne karty w zależności od tego, na jakiej pozycji stoi dana karta i z jaką pozycję jest związana.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *