Dlaczego piszę ten kurs? Dla kogo? Komu może pomóc?
Ciągle uczę się, zadaję pytania i trawię wątpliwości. Jak każdy, staram się poznać przyszłość, chcę wiedzieć, w jaki sposób przeszłość na mnie wpływa. Myślę, że zarówno przyszłość, jak i przeszłość są połączeniem jednej ścieżki, wzdłuż której płynie energia. Ktoś powie, że przeszłość nie ma wpływu na przyszłość, a ktoś inny, że przeszłość staje się wyznacznikiem przyszłości i nie daje wyboru, trzeba podążać tą samą drogą. Wyobraź sobie, że zasuwałeś zamek błyskawiczny, ale zrobiłeś to tylko do połowy kurtki, bo nie zauważyłeś nici wystającej z tkaniny, która utknęła w zamku, i pękła. Nić wybrała tylko jedną z proponowanych dróg, a na dodatek trzeba było ją wyciągać siłą. Ale gdybyś był uważny i podczas zasuwania zamka zauważył nitkę, to zatrzymałabyś się i wyjął ją z suwaka. Nie musiałbyś używać siły, mógłbyś spokojnie, bez problemów zasunąć zamek u kurtki. Nie straciłbyś czasu, a na dodatek byłoby ci ciepło w zapiętej kurtce.  Zatem przeszłość wpływa na przyszłość, i na odwrót. Trzeba tylko umieć to dostrzec.
Energia Życia wkraczająca w nasz wewnętrzny świat nie płynie jednotorowo, nie jest linearna, ale próbuje nieustannie wydostać się z labiryntów, znaleźć drogę do światła. Tak, każda dusza aspiruje do światła, ale robi to na swój sposób! Czasami próbuje wybrać krótką ścieżkę, czasem zbyt długą. Czasami bardzo trudno jest ominąć raz wypracowane ustalenia – te z dzieciństwa, które były uważane za jedyne poprawne. Czasami konieczne jest przeprowadzenie prawdziwego dochodzenia, aby zrozumieć wewnętrzne potrzeby. Czasami sami odrzucamy swoje szczęście, wierząc, że jest to jedyny, prawidłowy sposób, bo boimy się zrobić wysiłek lub zobaczyć coś innego.
Spędzam dużo czasu w świecie nauki i chciałabym podzielić się z innymi wiedzą, dostarczając informacji o tym, co dzieje się w organizmie człowieka, w jego układach i organach. Oczywiście nikt nie chce czytać o doświadczeniach na myszach i ciężkich przypadkach. Otrzymuję od kolegów naukowców broszury na temat nowotworów, ich objawów i wyglądu – dostaję ogromną ilość materiału transformacyjnego, ale nie mogę dzielić się nim z czytelnikami, ponieważ niektórzy popadliby w moping – zaczęliby szukać w sobie chorych komórek. Jednak wtedy zaczynasz rozumieć i doceniać takie proste rzeczy, jak zapobieganie, czyli profilaktyka, zdrowe jedzenie, itd. Spoglądasz w niebo i cieszysz się, że masz dostęp do środków higienicznych, czystej wody, środków czystości, które chronią cię przed potencjalnymi chorobami. Jednak nie o tym chcę pisać….Pamiętajmy jedynie, że wszystko można zmienić, jeśli żyje się bardziej świadomie!
Chciałbym podzielić się praktykami, które prowadzą do świadomości, zrozumienia i cudów. Mam otwartą potrzebę mówienia o praktykach, które mogą zmienić świadomość. Dlaczego kwant? Kwant to cząsteczka światła i część energii, która głęboko wnika, zmieniając dane pole. Nie chcę więc niczego gwałtownie przekazywać, tylko spokojnie, z miłością, aby moje informacje mogły pomóc innym. Aby ludzie poczuli opiekę, jaka płynie z mojego wewnętrznego świata. Chciałbym, aby każdy znalazł coś ważnego dla siebie, zbliżył się do wiedzy i mógł odnaleźć równowagę między duchowym (niewidzialnym) a materialnym (widzialnym), ponieważ jedno nie może istnieć bez drugiego.
Marzę o tym, aby ludzie inaczej patrzyli na swoje lęki, stereotypy i zechcieli zaprzyjaźnić się z nimi, wykorzystać swój potencjał, ponieważ wszystko, co ciemne, jest wypełnione potencjałem światła. Chcę przypomnieć, że ​​nie tylko ciało, ale także dusza musi się leczyć, oczyszczać i prowadzić profilaktykę. Ona także wymaga opieki. Ważne jest, aby znaleźć solidne źródło emocji, być w stanie odpowiedzieć na swoje potrzeby, właściwie wynieść własne, wewnętrzne informacje na powierzchnię świadomości. Kwant to kawałek światła i porcja energii, która przenika głęboko, zmieniając dane pole.
Mózg jest to bardzo duży system, który czasami z nami pogrywa, zmusza duszę do dokonania innego, mądrego wyboru, który stawia duszę, która mu zaufała, przed trudnymi zadaniami. Może właśnie stanowi to rozwój dla duszy? Być może mózg, który gra w swoją grę wie, że dzięki świadomości, zmienionym uczuciom wszystko się ułoży? Zostanie przyciągnięte z większą siłą i na dłuższy czas?!
Chciałabym pokazać, że możesz dokonać wyboru, że możesz zatrzymać się – pauza jest również potrzebna, ponieważ zbyt szybkie tempo może przeszkodzić w ujrzeniu tego, co najważniejsze, a wtedy wpadniesz w otchłań. Musisz nauczyć się wykonywać właściwe ruchy, przeliczać zasoby, łączyć się z nimi, brać pod uwagę czas, być cierpliwym. Życie zawsze ma swój rytm! Bywają okresy, w których trzeba siać, bywają takie, gdy trzeba zbierać. Są okresy aktywności i takie, gdy trzeba rozważać zmniejszenie tempa. Zrozumienie tego pomaga nawiązać właściwy dialog ze światem, spojrzeć na niego innymi oczami – czasem wybaczyć mu, a czasem poprosić o wybaczenie. Tylko wtedy świat stanie się twoim sprzymierzeńcem i zauważy cię.
Na tym właśnie polega motywacja kwantowa, która może zabrać cię z punktu stałej transformacji do punktu montażu, oszczędzania energii. Ten kurs pozwoli ci dotknąć wewnętrznych programów i bez presji ocenić własne działania, a także wewnętrzne wybory. A co najważniejsze…Pomoże ci prawidłowo wybierać i prawidłowo zaprzyjaźnić się ze światem.>> kurs online Kwantowa Motywacja – cena 438 zł<< kontakt@emma-lange.pl*tekst opracowała Ewa Jałmużna

 

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *