Świat nie stoi w miejscu, wszystko zmienia się, transformuje i rozwija. Numerologia także rozwija się! Nie możemy bazować tylko na tej wiedzy, którą podano nam wcześniej – bądź to w książkach, bądź w internecie. Numerologia jest żywa, rozwija się, zmienia i ewoluuje, ponieważ nasza świadomość, nasza psychika także ewoluuje.
Wchodzimy w nową epokę, w Epokę Wodnika. Bardzo ważna będzie nauka – fizyka kwantowa, chemia kwantowa, psychologia kwantowa, czyli ważny będzie kwant, a co za tym idzie – świadomość, że coś czy ktoś może zachowywać się zupełnie inaczej; nie tak, jak do tej pory myśleliśmy.
Liczby to wibracje, a ja pragnę pokazać, w jaki sposób konfigurują naszą mentalność i w jaki sposób mentalność wpływa na LOS.
Kurs obejmuje 16 lekcji, a każda lekcja obejmuje praktykę i teorię.
Opisuję każdą liczbę, ale nie są to jedynie opisy liczb, a przede wszystkim jest to korelacja liczby z naszym losem, czyli w jaki sposób liczba może wpłynąć na los człowieka.
Kocham ten kurs, bo jest świetny, jest unikatowy.  Jest to autorski kurs. Pracuję z liczbami już od ponad 20 lat. Wszystkie aspekty liczbowe, pozycje liczbowe, nazwy, sposoby obliczeń, połączenia liczbowe opracowałam sama.
Jest to kurs dla początkujących i dla tych zaawansowanych. Jest to kurs dla tych, którzy interesują się psychologią i pragną pogłębiać wiedzę z psychologii, wykorzystując w niej aspekty i możliwości energii liczb.Z kursu dowiesz się, w jaki nowy sposób możesz rozważyć znaczenie liczb – Liczby Podświadomego Umysłu i Liczby Drogi Życia.
Druga część Kursu, to Liczba i Energia, czyli dokąd zmierza twoja energia, co może zablokować twoją energię.
To bardzo ciekawy Kurs, zarówno dla tych, którzy zajmują się Numerologią, jak i dla tych, którzy pracują z energiami, np. z  energią Reiki.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

 

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *