Kurs Runy – Meta Karty – Misterium Księżyca/Niezwodne Narzędzia w Praktyce Terapeutycznej/cz. 2

W gabinecie terapeuty nie wszystko jest takie proste. Przekraczając próg gabinetu, nasza psychika zaczyna uczestniczyć w prawdziwej magii – psychika przeżywa wstrząsy, niepokój i zmiany. Staram się podchodzić do ludzi bardzo ekologicznie, bez presji, czasem nawet z humorem, i zawsze uważam, że trzeba dać czas, aby Dusza przyzwyczaiła się do nowych informacji. Tak, dokładnie – Dusza, ponieważ psychologia to nauka o duszy! Psychos to dusza. Niektórzy przypominają, że to nie Ego wciąga do gabinetu psychologa, ale właśnie jakieś powłoki Duszy, które są zmęczone pochłanianiem energii, której nie potrzebują.
Uniwersytet, a potem inny specjalistyczny instytut, dały mi podstawową wiedzę, ale terapia jest już zadaniem mojej wewnętrznej kreatywności. W terapii używam różnych systemów, które pozwalają na różne sposoby podchodzić do wewnętrznych potrzeb i wymagań Duszy. Używam systemu Wu-Xing i run, astropsychologii i kart Tarota. Są to systemy, które pozwalają na wewnętrzny wgląd, pozwalają połączyć się z polem informacyjnym i rozmawiać z podświadomością. Te systemy pomagają uczynić terapię ekologiczną i produktywną. To, czego człowiek nie może wyrazić słowami czy uczuciami, może wyrazić za pomocą symbolu.Klientka z problemem w partnerstwie.
Nie wiem, w jaki sposób porozumieć się z partnerem? Długo jesteśmy razem, ale często rozstajemy się, potem do siebie wracamy, bo coś nas do siebie ciągnie. Czy to związek karmiczny?”
Oczywiście pierwszą rzeczą, jaką trzeba zrobić, to analiza programów wewnętrznych, w której wykorzystuję parametry psychiki. Pozwalają mi zobaczyć człowieka od wewnątrz, dzięki czemu rozumiem kierunek jego rozwoju. Dla par wykonuję analizę porównawczą. Dzięki takiej analizie mogę nawet zobaczyć, czy jest to związek karmiczny, czy nie.
Najczęściej związki nie mają natury karmicznej, ale są projekcją. Co to oznacza? Oznacza, że nasza Dusza odbiera jakiś stan osoby, któryś z jej obrazów i chce kontynuować interakcję z tą osobą. Jednak projekcja pozostaje projekcją, a wtedy taki człowiek zaczyna budzić się ze snu i zadaje sobie pytanie – „czy to jest mój partner?”

Jeśli uczęszczasz na kursy, które opracowałam i prowadzę online, a konkretnie kurs Runiczny, kurs Meta Karty i Kurs Misterium Księżyca, to masz przed sobą trzy wspaniałe narzędzia do diagnozowania człowieka – jego problemu. Te kursy łączą się ze sobą, uzupełniają, i dobrze przejść je wszystkie. Na podstawie symboliki możesz odkryć wnętrze człowieka, a te trzy narzędzia dają bardzo wyraźny obraz problemu, z którym człowiek przyszedł. Im więcej narzędzi diagnostycznych, tym głębsza i bardziej trafna diagnoza, tym lepsza pomoc!

Tę sytuację można zobaczyć poprzez runy, intencję osoby. Intencją mej klientki była odwrócona runa Berkano. Tutaj kobiecość jest wypaczona i możliwe, że projekcje na partnera rozciągają się wzdłuż linii matki. Być może klientka powtarza schematy matki.
Otrzymuję potwierdzenie moich przypuszczeń: „Tak, moja ​​mama uważała, że mogę przymknąć oczy na negatywne strony partnera, bo sama nie jestem lepsza„.
Ale Dusza mej klientki posiada własne możliwości oceny i nie chciała przymykać oczu na niektóre zachowania partnera. To właśnie stało się przyczyną konfliktu.

Szukałyśmy dalej… Wykorzystałyśmy gry transformacyjne, gry psychologiczne, metafory, które pomogły odbudować i przeprogramować mózg klientki. Tutaj szczególnie pomogła metoda META KARTY I PODRÓŻ BOHATERA. Meta – karty w takim przypadku są bardzo pomocne!

„Grałyśmy” przez dwa dni. Pierwszego dnia było wiele energetycznych wybuchów i zaskoczenia. To było bardzo interesujące! Podczas pierwszej sesji zarówno ja, jak i moja klientka wznieciłyśmy ogień. Przeszłyśmy do drugiego etapu, w którym moja klientka przestała traktować młodego partnera, jako swojego ratownika, który miał spełniać życzenia matki, a nie jej własne. Mogłyśmy zobaczyć, gdzie zaczyna się jej osobowość i możliwości. Zrozumiała też jego osobowość i zrozumiała, że ​​nie może odrzucać swoich wewnętrznych potrzeb. Dowiedziała się, w jaki sposób ma z nimi pracować, aby nie wymagać ich realizacji od drugiej osoby, a tylko od siebie.

Tak wyglądają programy terapeutyczne – bez bólu i bez pasywności. Dajemy czas sobie i Wszechświatowi, na wypełnienie prawdziwego celu, na pokazanie woli i na narodzenie się w nowej jakości.

Trzy kursy, które pomogą zdiagnozować problem i pracować z nim! Kurs Runy w Psychologii Transpersonalnej, Meta Karty i Podróż Bohatera oraz Misterium Księżyca to połączenie trzech różnych technik. Każda z nich może istnieć bez drugiej, ale łącząc je, dostajemy wspaniałą możliwość pracy z człowiekiem, z jego duszą i ciałem, z psychiką.  Można oczywiście przejść tylko jeden z nich, ale to tak, jakbyśmy zabrali sobie narzędzia do pracy z klientem. Nie ma znaczenia czy interesujesz się Runami, czy wiesz coś na temat Meta-kart, czy Księżyca…!Na kursach poznasz wszelkie tajniki, symbolikę i zaczniesz ją ze sobą łączyć, wykorzystywać w pracy z klientem. Możesz tę wiedzę zastosować w domu, wśród bliskich, możesz pomagać swoim klientom w biurze.Runy w Psychologii Transpersonalnej – znaczenie tego, co jest poza granicami naszej psychiki, ale wpływa na nas.
Meta karty i Podróż Bohatera – strategia.
Misterium Księżyca – kurs diagnostyczny, który pomaga budować dialog z drugim człowiekiem, akceptując go takim, jakim jest.

Jeśli pracujesz z ludźmi, naucz się ich słuchać i słyszeć!

 

Zapraszamy na Planetarne Terapie – Przepracowanie Wewnętrznego Słońca.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *