Kurs Runy/Meta-Karty/Misterium Księżyca – Niezwodne Narzędzia w Praktyce Terapeutycznej/cz. 1

Cieszę się, że w dobie zmian, kryzysów i pandemii, znaleźliśmy w naszej szkole inną formę kształcenia. W grudniu rozpoczęły się trzy kursy jednocześnie. Mam teraz trzy nowe tematy dla Was, trzy możliwości:

Runy w Psychologii Transpersonalnej,

Meta Karty i Podróż Bohatera

Misterium Księżyca.

Każdy kurs zawiera moją wspaniałą praktykę, spostrzeżenia i rozwój. W  jaki sposób możesz wykorzystać tę wiedzę?

Runy w Psychologii Transpersonalnej. Runy to symbole – trzymasz w  ręku symbol i już wiesz, z jakimi siłami swojego wewnętrznego strumienia się spotykasz. A to oznacza, że wiesz, jakie energie przepływają teraz przez Twoją przestrzeń. Dzięki temu możesz zapobiec temu, aby nie zderzyć się ze ścianą i móc w odpowiednim momencie się zatrzymać. Zrozumiesz sytuację i nie będziesz potrzebował leków na rozczarowanie. Jeśli pracujesz z ludźmi, to symbol zawsze pokaże, jaki bagaż ma dana osoba! Jeśli widzisz, że Twoja rozmowa będzie przechodziła przez energie runy Sowelo, to wiedz, że ta osoba już żyje w przyszłości i nie warto wysyłać jej w przeszłość, aby tam jeszcze cokolwiek zmieniała.
Jeżeli dana osoba jest na etapie Uruz, to moc ta dopiero zaczyna się gromadzić i aby dokładnie określić, gdzie ta Moc się przebije, należy wyciągnąć następną runę.
Cieszę się, że kurs cieszy się zainteresowaniem osób, które mają własne dzieci i firmy, ponieważ pomaga sprawić, że proces wychowania i rozwoju przebiega płynnie, bez przemocy, bardzo elastycznie. Takie narzędzie pomaga zawsze nadążać za Wszechświatem, zamiast próbować przebić się przez drzwi, których nie ma. Jest to właściwe włączenie się w dzieło Wszechświata.Drugi kurs, to Meta Karty i Podróż Bohatera. Jest świetnym narzędziem do pracy z podświadomym umysłem.  Ci, którzy zdecydowali się obrać ścieżkę bohatera, otrzymują na koniec kursu ogromne narzędzie, które pozwala im objąć każdy problem w całości, zrozumieć głębię procesu i uzyskać klucze do zreformowania swojego świata. Można uzyskać odpowiedzi na wiele pytań, np. „czy powinienem się ożenić?”, „czy powinienem pójść do szkoły?” lub „co powinienem zrobić, aby osiągnąć rezultat?”
Wyruszysz w podróż, w której zobaczysz plusy i minusy, przeszkody i pomoc. Możesz zamienić problem w grę i poprzez twórczy proces pozwalać swoim uczuciom rozwijać się. Zrozumiesz, co potrzebujesz i co chcesz zabrać do swojego życia. Grając w tę grę, możesz wejść w przepływ energii i stać się jej częścią, a także rozwinąć wewnętrzną strategię. Meta-karty szybko ujawniają i natychmiast tworzą Twój wewnętrzny mit, który pokazuje Ci, co jest na początku Twojej podróży i co może być na jej końcu. Jeśli pracujesz z ludźmi, gra ta pozwala na pracę z klientami na różnych poziomach. To jest strategia.

Misterium Księżyca – Księżyc jest pierwszą stacją naszej Duszy, gdy idzie w górę po śmierci. I ostatnią stacją naszej Duszy, gdy idzie w dół, do ziemskich narodzin. Wyobraź sobie, że podchodzi do Ciebie mężczyzna, z którym próbujesz nawiązać dialog… Zaczynasz narzucać mu swoje zdanie, naciskać. Odpowiada Ci agresją. Nie znasz go, a narzucasz mu własne opinie. Zawsze uprzedzam, że w terapii można rozmawiać z człowiekiem tylko w JEGO języku, a nie w tym, w którym chcemy rozmawiać. I właśnie tutaj z pomocą przychodzą narzędzia takie, jak Konstelacje Księżycowe.
Jeśli Księżyc jest w Baranie, twoje emocje powinny być aktywne. Jeśli ta osoba ma Księżyc w Strzelcu, to powinniśmy robić wspólne plany. Jeśli Księżyc jest w Bliźniętach, to musisz stać się interesującym dla tego człowieka. Wyobraź sobie, że wychodzisz ze szpitala, właśnie urodziłaś dziecko i nie rozumiesz, dlaczego inne matki mają ciche i spokojne dziecko, a Twoje nie daje Ci spokoju?! Spójrz na to, w jakim znaku jest Księżyc Twojego dziecka, ono ma zapewne Księżyc w Baranie, co oznacza, że to wojownik, cesarz i król w jednej osobie przyszedł do Ciebie. I krzyczy, bo oznajmia donośnym głosem: „Król się narodził!”. Twój szacunek do dziecka powraca, rozumiesz kogo nosisz w ramionach i nie myślisz, że układ nerwowy Twojego dziecka nie jest w porządku. Zaczynasz je wychowujesz go zgodnie z JEGO potencjałem, a nie zgodnie ze swoimi wyobrażeniami.
Zapoznajesz się z człowiekiem i nie rozumiesz, dlaczego nie prawi Ci komplementów, dlaczego jest suchy i wyraża miłość tylko wtedy, gdy próbujesz rzucić się pod samochód, udając śmiertelną chorobę. Gdy zajrzysz w jakim znaku jest jego Księżyc, to okaże się, że w Koziorożcu. Taki człowiek nie będzie prawił Ci komplementów, bo ma taki mechanizm wewnętrzny. Dzięki temu, że o tym wiesz, nie będzie żądać od niego komplementów, wielkich pokazów lub ciągłej demonstracji hojności. Będziesz wiedział, jaki mechanizm ma w środku!
Na kursie uczymy się, jak odnaleźć siebie, jeśli Księżyc jest w jednym lub drugim znaku. To jest diagnoza i każdy jej potrzebuje, ponieważ często mamy oczekiwania wobec naszych bliskich, chcemy, żeby robili to, co my chcemy, ale oni robią to zgodnie ze swoją naturą.

Księżyc Jest Twoją Wewnętrzną Naturą!Trzy narzędzia do diagnozowania i prowadzenia dialogu z Wszechświatem, z okolicznościami i z bliskimi! Zapraszamy do udziału w kursach, bo są świetne. Możesz wykupić wykład/nagranie, jeśli nie byłeś na wykładzie. Możesz rozpocząć kurs w dowolnym momencie.  Pomoże Ci to w pracy i w budowaniu relacji z najbliższymi.
Koszt jednego wykładu z każdego kursu, to 80 zł. Jeśli kupisz trzy różne kursy, to ich koszt wyniesie 200 zł zamiast 240. Oszczędzasz! Jeden kurs to 12 wykładów po 90 minut.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *