Zachodnia nauka o materii nie pozostawia miejsca na jakąkolwiek duchowość i uważa ją za niezgodną z naukowym światopoglądem.
Współczesne badania świadomości pokazują, że zasada duchowa jest oryginalnym i naturalnym wymiarem psychiki człowieka i porządku świata. Oczywiście należy wprowadzić poprawkę dotyczącą prawdziwej duchowości, a to nie dotyczy jakiejś ideologii czy po prostu fetyszyzmu, idealizacji jednego nurtu. Oznacza to, że jeśli mówimy o Duszy, znając Duszę, możemy powiedzieć, że przechodzą przez nią różne połączenia energetyczne, które pomagają Duszy zorientować się, w pewnych okolicznościach, skierować ją na określone działania„. – S. Groff, twórca psychologii transpersonalnej.

Wszyscy posiadamy sferę ponadosobową, która jest odpowiedzialna za nasze przejawianie się. Właśnie tutaj, w obszarze transpersonalnym, przechowywana jest pamięć duchowa, związana z naszą wewnętrzną historią jednostki lub przodków.
I ja, wraz z moim zespołem, stworzyłam kurs RUNY W PSYCHOLOGII TRANSPERSONALNEJ. Ten kurs pozwala zrozumieć czy wykonujesz jakieś ustawienie, przez które kanały przepływa energia, której potrzebujesz. Oznacza to, że jeśli podchodzisz do układu jak do zdjęcia, możesz zobaczyć, co Niebo ci pokazuje. Runy to język energii, która w danej sytuacji przez ciebie przechodzi. Jest to twoje transpersonalne połączenie z Niebem, czyli utworzenie kanału z czymś ważnym.Jeśli mówimy o Runie Przeszłości, to zastanawiamy się, który kanał na nas nie wpływa i nie zapewnia wsparcia. Z jakiegoś powodu ten kanał jest przestarzały i nie ma już znaczenia.
Jeśli powiemy „Runa Przyszłości, to mamy na myśli kanał, który z własnymi warunkami może nas zaakceptować, wypoleruje naszą psychikę i w jakich okolicznościach możemy z nim spotkać się.

Wyobraźmy sobie runy jako kanały, które pokazują, co należy zrobić, aby przejść do określonych okoliczności, który poziom informacji będzie odpowiedni lub wpływający, który aktywny. To właśnie w przyszłości dowiesz się, w jaki sposób zmienić teraźniejszość, aby dostać się tam, gdzie musisz. Może być i na odwrót – nie dostaniesz się tam, gdzie nie chcesz, bo to miejsce będzie dla ciebie trudne.
Oznacza to, że znając i ucząc się języka RUN, możesz modelować swoją energię życiową. W tej kategorii poznania interesujące jest zjawisko komunikacji, czyli interpretacja Run, jako wiadomości:

> Z jakimi kryzysami możemy się zmierzyć, dokonując przejścia, identyfikując się z jakimś kanałem energii?

> Jak może to odbić się na naszym Ego,

> Jaki opór może powodować?

Rzeczywistość wraz z Runami jest tworzona na poziomie informacyjnym i mówimy o tym, w jaki sposób może odbijać się w rzeczywistości materialnej, czyli jaki będzie wynik.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy pracują z nimi od dłuższego czasu. Na kursie znajdziesz wiele różnych i ciekawych informacji. Ten kurs jest zorganizowany w bardzo wygodny sposób, bo:

> Możesz kupić od razu całość, czyli 12 wykładów, albo podzielić i kupować nawet jeden wykład. Ty decydujesz ile wykładów kupisz!

Znasz już markę mojego wydawnictwa i wiesz, że ​​ani jeden artykuł, ani jedna prognoza nie została powielona! Możesz być pewien, że otrzymasz nowatorski, bardzo dobry materiał, odkryjesz nowe pokłady informacji. Będziesz wiedział, co może cię połączyć z sukcesem.

Możesz do kursu dołączyć w każdej chwili. 

Zapraszamy do sali Twórców Twojej rzeczywistości! Możesz sobie pomóc za pomocą run, możesz pomóc innym zrozumieć, dokąd zaprowadzi cię to lub inne działanie, na co powinieneś być przygotowany. Runy mogą ci pomóc w każdej pracy. Możesz z nich korzystać każdego dnia, aby zrozumieć, jaki masz przed sobą dzień i na co powinieneś być przygotowany. Wiedzę, którą zdobędziesz na kursie możesz wykorzystać w swoim biznesie i w diagnozowaniu relacji z bliskimi.

Planujemy kurs  RUNY W PSYCHOLOGII GŁĘBI. Konieczne będzie zakupienie moich kart, ponieważ przeanalizujemy symbolikę i uwzględnimy otwartą wyobraźnię i metaforę.

RUNY W COACHINGU – wraz z runami wyznaczysz sobie cel i osiągniesz wynik. To wszystko jest przed nami i z przyjemnością przedstawiamy Wam nowe informacje, których nie znajdziesz w żadnej książce, ani w internecie.

RUNY W SZAMANIZMIE – poznasz przejście do innych światów i spróbujesz rozwinąć swoje zdolności transpersonalne.

Zapraszamy na Planetarne Terapie – Przepracowanie Wewnętrznego Słońca.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie  Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *