Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo postać matczyna wpływa na nasze życie, na ile matka ważna jest w naszym życiu. Mam w przygotowaniu szereg artykułów na temat prawdziwej roli matki w życiu każdego człowieka, w jaki sposób jej energia wpływa na życie dziecka. Często też nie zdajemy sobie sprawy, że za naszymi niepowodzeniami, czy za powodzeniem stoi obraz matki – tej, która nas wychowała, ale też tej, której obraz zawieramy w swej podświadomości.
Przygotowałam dla Was bardzo ciekawy kurs pt. Obraz Matki w Moim Księżycu, który znajdziecie w zakładce Kursy.
Opracowałam także kurs pt. Matka a Liczba Podświadomości – w sprawie którego piszcie na mój adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl
Dzięki tym kursom możecie zdobyć wiedzę z psychologii, poznać rodzaj relacji, którą tworzycie z matką, którą tworzą bliscy, znajomi, wasi uczniowie czy klienci. Kursy są dla wszystkich tych, dla których ważny jest własny rozwój, ważna jest naprawa relacji rodzinnych, rodowych. Dzięki wiedzy, którą zdobędziecie podczas kursu, łatwiej Wam będzie wybierać przyszłych partnerów i partnerki.
Szczerze polecam kursy, ponieważ są to moje autorskie opracowania, które stworzyłam na bazie mych doświadczeń psychologa i terapeuty. Dzięki mym pracom badawczym i włączeniu matrycy, którą tworzę od lat, otrzymujecie materiał, który nigdy i nigdzie nie był publikowany. Dotyczy on głównie pracy z Podświadomością.
Dzisiaj mam dla Was niewielki urywek szerokiego opracowania autorskiego znaczenia Liczby Podświadomości. W tym przypadku wskażę w homeopatycznej pigułce, jakie relacje z matką posiada poszczególna Liczba Podświadomości.Aby odszukać własną Liczbę Podświadomości, należy dokonać niewielkich obliczeń.
Najpierw obliczamy liczbę Drogi Życia. W tym celu dodajemy do siebie wszystkie cyfry, które składają się na datę urodzenia.

11.07.1990 = 1+1+7+1+9+9 = 28 (nie redukujemy)

Następnie pierwszą cyfrę dnia urodzenia, czyli w tym przypadku 1, mnożymy przez cyfrę 2 i odejmujemy od sumy cyfr, którą otrzymaliśmy po dodaniu cyfr daty urodzenia:

28 – 2 = 26 = 2 + 6 = 8 / 8 to nasza Liczba Podświadomości.

Jeśli dzień urodzenia, to pojedyncza liczba, np. 7, mnożymy ją przez dwa, a wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia.

Liczba Podświadomości a Relacje z Matką

Jedynka
Jedynka zachwyca się matką, mimo że matkę odrzuca. Czasami może z nią nie rozmawiać, ale i tak zachwyca się nią. Mężczyzna z jedynką w podświadomości może szukać w swoich partnerkach cech matki, choć u matki ich nie toleruje. Jeśli jego wybranka nie posiada cech matki, to będzie ją odrzucał z tego powodu, nie zdając sobie z tego sprawy.

Dwójka
Człowiek z dwójką w podświadomości bardzo potrzebuje matki, bo nadal jest dzieckiem, którego matka jeszcze energetycznie nie urodziła. Dwójka potrzebuje ciepła matczynego. Mężczyzna, który ma dwójkę w podświadomości oczekuje, że matka da mu ciepło i ochronę. Matka musi być solidna. Musi wiedzieć też, że może na nią liczyć. Jeśli kobieta ma dwójkę w podświadomości, to może z matką rywalizować.

Trójka
Trójka walczy z matką, więc będą tutaj różne scenariusze. Na początku trójka będzie dzieckiem matki, będzie jej z nią dobrze. Jednak, gdy trójka pozna inny świat, odejdzie od niej, po czym ponownie do niej wróci.

Czwórka
Dwie opcje – czwórka działa z matką ramię w ramię, są dla siebie przyjaciółmi we wspólnych zabawach, w działaniach, w dyskusjach i w poradach. Inny scenariusz – matka będzie „więzieniem” dla czwórki.

Piątka
Pomogę ci we wszystkim mamo. Ze wszystkim damy sobie radę, mamo. Masz mamo dużo tajemnic i lęków, ja także mam dużo tajemnic i lęków, ale wspólnie przez to przejdziemy! Poradzimy sobie!” Wszystkie matczyne lęki, stają się lękami dziecka – dziecka, które w podświadomości ma wibrację pięć.

Szóstka
Matka jest ideałem dla szóstki. Szóstka nie wie, czy jest w stanie jej dorównać. Podświadomie może nie widzieć tego, że jest lepsza od matki, więc dalej będzie ją idealizowała. Będzie patrzyła na matkę jednotorowo i skupiała się tylko na jednej cesze matki. Nie będzie dostrzegała matczynych wad.

Siódemka
Człowiek z siódemką w podświadomości chce nauczyć matkę życia, chce pokazać jej nowe życie. Jeśli matka jest uparta, to relacje nie ułożą się. Jeśli matka jest elastyczna, to relacje będą bardzo dobre.

Ósemka
Charakter człowieka z ósemką w podświadomości będzie wielowymiarowy. Jeśli matka będzie potrafiła go wspierać, szczególnie do dziesiątego roku życia dziecka – nawet w trudnych chwilach, gdy dziecko będzie przejawiało trudny charakter, to w późniejszym wieku, dziecko z ósemką w podświadomości, stanie się dla matki wiernym przyjacielem, i to na całe życie.Dziewiątka
Może tu być samotność – dziecko może odczuwać brak uczuć matczynych. Dziecko kształtuje się samo. Jednak może być też na odwrót – matki, w życiu dziecka, będzie zbyt dużo! Dziecko nie będzie wiedziało, gdzie jest jego miejsce i jakie jest.

Emma Lange – psycholog, terapeuta, homeopata

W sprawie kursów piszcie: kontakt@emma-lange.pl

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny