Kwadrat Pitagorasa i Energie Człowieka” to kurs audiowizualny, który składa się z 15 lekcji z autorką kursu Emmą Lange. Każda lekcja trwa od 45 do 60 minut.

Emma Lange jest autorką książki „Kwadrat Pitagorasa”. Jest to bardzo obszerna pozycja, jedyna taka  do tej pory na rynku wydawniczym. Minęło kilka lat od wydania książki, pozycja stała się poczytna, ciekawa dla wielu z Was, którzy parają się numerologią. Jednak Emma nie byłaby sobą, gdyby nie poszła o kilka kroków dalej w swojej pracy badawczej nad znaczeniem energetycznym liczb. Przez wiele następnych lat badała, łączyła liczby. Tworzyła i tworzy mapy energetyczne, które bazują na 10 podstawowych pozycjach liczbowych – od 0 do 9. Swoimi badaniami i odkryciami udowadnia, że data urodzenia stanowi łańcuch połączeń, ciągów, a nawet figur geometrycznych, które są bardzo ważne w naszej mapie natalnej.
Kurs „Kwadrat Pitagorasa i Jego Energie” zawiera w sobie lekcje omawiające następujące aspekty;

>> figury geometryczne i ich wpływ na los człowieka, na jego charakter, związki, zdrowie, karmę
>> omówienie figur geometrycznych w kwadracie, tj. kwadrat, prostokąt, trójkąt, koło, zygzak,
>> w jaki sposób figury łączą się ze sobą i co oznaczają ich połączenia,
>> omawianie linii w kwadracie – wszystkich wariantów linii, czyli w pionie, poziomie, po skosie, itd.
>> co oznacza brak poszczególnych linii,
>> nadmiary i niedobory liczb w kwadracie,
>> omówienie każdej wibracji i jej wartości w zależności od ilości, jej umiejscowienia
>> jak czytać kwadrat, na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności,
>> aspekty prognostyczne,
>> aspekty karmiczne,
>> aspekty zawodowe,
>> aspekty zdrowotne,
>> aspekty partnerskie,Po ukończeniu kursu, otrzymasz Kursancie dyplom/certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach, określający tematyczny zakres kursu, a także wymiar godzin.
Ten kurs pomoże Ci zrozumieć, ze numerologia to nauka, że ta nauka żyje. Nauczysz się łączyć znaczenie poszczególnych liczb, spojrzeć na nie przez pryzmat własnych doświadczeń. Będzie pomocnym narzędziem w dalszym zrozumieniu tej ciekawej nauki. Nie otrzymasz takich informacji w książce, na innych kursach, ponieważ autorka kursu Emma Lange sama opracowała, odkryła te wszystkie kombinacje liczbowe, ciągi liczbowe. Ubrała je w zrozumiały język, połączyła z mechanizmami psychologicznymi, które rządzą ludzką duszą. Poza tym niespotykane dotąd podejście do zagadnień karmicznych, które łączy się z nauką, psychologią, numerologią pozwoliło autorce opracować jej własne, autorskie mapy mentalne, matryce karmiczne, które w większości bazują na siatce kwadratu.

Bądź zawsze o krok dalej, poznaj to, co nie dla wszystkich jest dostępne.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *