Obchodziliśmy niedawno  święto Akshaya Tritiya (26 kwietnia) –  święto spełniania życzeń. Zaprezentowałam to święto niektórym uczestnikom moich programów. To czas magiczny, który pomaga ponownie przemyśleć nasze wartości. Wypowiedzieliśmy życzenia, wypowiedzieliśmy prośbę do Wszechświata. Fala tego magicznego CZASU przeniosła nas do innej częstotliwości, do zupełnie innych wibracji. Poprzez rysowanie można przeprogramować swoje wewnętrzne blokady i kompleksy, na których czasami zatrzymują się nasze myśli. Poprzez podświadomość możemy dojść do swoich wewnętrznych rezerw. Możemy dotknąć tego, co jest potrzebne w tym właśnie momencie. Gdy strumienie nowych wibracji łączą się z tym magicznym miejscem, które sami wyznaczamy, gdy łączymy się z prawdziwymi intencjami, wtedy nasze pragnienie przechodzi do innego etapu – do etapu napełniania się energią. Ponadto, nasze pragnienie może stać się bardziej świadome, zrozumiałe i zaakceptowane przez nasze Przeznaczenie. Jeśli podświadomość przyzwyczaiła się do programowania tylko bólu i strachu, to bardzo trudno jest realizować pragnienia, osiągając etap rezultatu. Aby nasze pragnienia wewnętrzne zrealizowało się, musimy przejść do Nowego Cyklu rozwoju.
Na tej terapii dawaliśmy naszemu mózgowi zadanie, aby znalazł możliwości, które są w nas ukryte – możliwości, które mogą pomóc w sformalizowaniu naszego szczęścia. Jeśli nasza dusza rozpozna te możliwości, wtedy rzeczywistość zaczyna rozwijać się w inny sposób. Na terapii mogliśmy prosić naszą Duszę o poszukanie tego, co pomogłoby nam odnaleźć to, co potrzebujemy.Dzbanek jest zbiorem wszystkich energii, których potrzebujemy, aby nasze życzenia do nas pasowały. Jest to zbiór energii, który został podarowany przez dzień Akshaya Tritiya . Siła naszych PRAGNIEŃ zawsze zyskuje wartość tylko wtedy, gdy możemy przeprogramować nasze wewnętrzne energie. Poza tym, pragnienia zawierają WOLĘ. Aby spełnić to, czego chcemy, potrzebujemy bardzo silnej woli. I właśnie wtedy, gdy linię naszego dzbanka, wyrażamy wolę wraz z wiarą, która pomaga i popycha nas do spełnienia tego, czego potrzebujemy. To jest okazanie WOLI.
Jeśli człowiek z góry ogranicza się schematami i obawami, to pragnienia nie mogą przebić się przez tak grubą negatywną energię – jak światło słoneczne, które nie może przebić się przez ogromną chmurę, nie może dać nam życiodajnej energii. Rysując dzbanek, pozwalamy sobie być w stanie pożądania. Przez chwilę będzie nam się wydawało, że oto jest, już spełniło się, i od tego momentu rozpoczyna się magia. Możemy znaleźć w sobie właściwe myśli, znaki i uczucia – znaki, które pomagają poczuć rzeczywistość i skierować myśli we właściwe miejsce, aby uzyskać odpowiedzi.

Dzbanek określa granice możliwości. Granice są zawsze konieczne, aby nawet pragnienie mogło być zebrane w jedną strukturę. Nasz plan musi mieć skalę. Impuls, który stoi za samą myślą, musi być umieszczony w jakiejś kategorii energetycznej. Następnie na dzbanku pojawiają się energie, które znajdują się w pewnym algorytmie.

Jestem wdzięczna wszystkim, z którymi w tym dniu miała miejsce wymiana energii. Jestem wdzięczna tym, którzy nie byli z nami – chcę im dać afirmację, która może pomóc w każdej trudnej sytuacji.

Jeśli napotkasz jakąś przeszkodę, skup się na słowach: „Świat jest o wiele bardziej czysty i życzliwy„. Poczuj to wyrażenie, wpuść je do swojego ciała! Zmniejszą się przeszkody na Twojej Drodze.

Zapraszam do odwiedzenia Kreatywnej Kuchni, w której znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do spełnienia swoich marzeń. Dzięki kreatywności możecie uzdrowić wszystkie dziedziny swojego życia!

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Prace Uczestników Terapii Magiczny Dzbanek Życzeń

W pracy korzystam z algorytmów, które opracowałam za pomocą autorskich metod. Wykorzystuję w nich doświadczenie, które zdobyłam jako psycholog i terapeuta.
Metody te i algorytmy nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *