Maraton dobiegł końca. Pracowaliśmy z energią Serca. Jest to symbol, który pomaga przepracować wewnętrzne blokady i pragnienia, które otwierają w Duszy możliwość bardziej świadomego wyboru i kreatywności. Wybór Serca, technika ta pomaga przezwyciężyć głębokie, wewnętrzne przepływy energii, które nie pozwalają nam zrobić kroku naprzód – ktoś będzie bał się krytyki, ktoś inny nie będzie mógł oderwać się od konserwatywnego spojrzenia na problem. Wszystko to gromadzi się w człowieku i jego marzenia stają się coraz bardziej oddalone od realizacji.
Ta technika pozostaje na zawsze z tymi, którzy chcą pracować nad sobą, którzy chcą przepracować wszystkie emocjonalne blokady w Duszy. Symbol Serca pomaga znaleźć punkt wewnętrznego wsparcia, utrzymać równowagę między tym, co logiczne, a tym, co emocjonalne. W inny – nowy sposób usłyszymy to, co mówi do nas Los i rozpoczniemy z nim dialog, zamiast bać się tego, co nam oferuje. Symbol Serca pomaga usunąć wszystkie złe wzorce i nawyki, które stały się ciężarem. Pokazuje, w jaki sposób możemy poczuć się swobodnie, zdobyć nowy ładunek energii i zrobić krok do przodu!

Najmilszą i najbardziej ekologiczną metodą leczenia urazów jest metodologia kreatywności. Tak, kreatywność zawiera elementy destrukcji, ale staje się ona niezbędną częścią pracy z psychiką. Podczas naszych maratonów uczestnicy otrzymują takie algorytmy, z którymi mogą pracować niezależnie. Ponadto latem, zamieszczę na zamkniętym kanale YT filmy, któe będą mogli obejrzeć ci z was, którzy przeszli choć jeden z maratonów. Filmy te będą pomocą dla tych, którzy chcą powtórzyć dany algorytm.
Energie kreatywności, a w szczególności arteterapii, są bardzo łagodne – uczestnicy mają możliwość złagodzenia stresu, a nawet zaprogramowania stanu swoich emocji do określonego zadania. Wybieram takie algorytmy, które pomagają osobie delikatnie przepuścić napięcie wewnętrzne i usunąć opór. Tworząc własne pole twórcze, mogę nawiązać kontakt z podświadomością, dotykając tego, co zostało stłumione lub wyparte. Gdy bezpośrednio komunikuję się z klientem i rozmawiamy o jego problemach, często napotykam na opór, na zaprzeczenie, ale Twórczość leczy na swój sposób.
Kiedy wykonywane są algorytmy, możemy ustanowić połączenie ze naszym ciałem i poczuć, jak rozwiązują się konflikty na poziomie ciała. Nagle czujemy, w jaki sposób znieść blokady i przepracować stres. Po ukończeniu maratonu, zawsze możemy poświęcić trochę czasu na twórczość. Zróbmy sobie herbatę lub kawę, zapalmy aromatyczne świece i rysujmy zgodnie z danym algorytmem, który jest sprawdzony i bezpieczny. Taka lekcja stanie się dla nas medytacją! Naładujemy się nową energią, poczujemy wewnętrzną harmonię.
Cieszę się niezmiernie z tego powodu, że po jakimś czasie ci z was, którzy przesyłają do mnie swoje prace, otwierają się i opowiadają o życiowych zmianach; opuścili toksyczny związek, albo udało im się poprawnie ukończyć jakiś ważny etap w życiu, albo stają się decydujący, odkrywają nowe możliwości. Cieszy mnie to, że wielu zmienia się na lepsze, otwiera się na zmiany.
Moim celem  jest wspieranie ludzi, którzy dążą do życia w społeczeństwie.
Twórz zatem, własną, wewnętrzną przestrzeń, która pewnego dnia delikatnie złapie cię za rękę i pomoże wydostać się z błędnego koła problemów. Za pomocą twórczości możesz uspokoić sferę emocjonalną. Gdy wykreślisz wiele rysunków, to twoje życie stanie się jasne, uświęcone w umyśle, a to wszystko doprowadzi do zrozumienia nowego.
Następny maraton odbędzie się 27 czerwca, ale prawie wszystkie miejsca są już zajęte. Pracę rozpoczynam od 8 rano, z każdą osobą indywidualnie. Każdy uczestnik maratonu może wyrysować swój problem. Technika ta zawiera różne materiały diagnostyczne. Czekam na Ciebie! Nie bój się budować  wewnętrznej harmonii.Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

kontakt@emma-lange.pl		
Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Opinie

  1. Milena pisze:

    Na ten maraton trafiłam zupełnie bez przekonania, namówiona przez przyjaciółkę, która od jakiegoś czasu korzysta z usług Pani Emmy. W moim życiu osobistym nie układało się najlepiej. Związki, kariera, zadowolenie z siebie, to coś co zostawiłam gdzieś w przeszłości. Zapomniałam już jak to jest odnosić sukcesy. Dlatego po namowach przyjaciółki nie zastanawiałam się długo. Raz się żyje, co mi szkodzi i tym podobne argumenty. Sam maraton i jego forma są bardzo przyjemne i dość odkrywcze. Dowiedziałam się o sobie wielu ciekawych rzeczy. Nadal nie byłam przekonana, że taka forma pracy nad sobą cokolwiek zmieni w moim życiu, ale postanowiłam spróbować. W tej chwili jestem w połowie zadanej pracy i nie mogę nadziwić się zmianom jakie nastąpiły. Dużo by pisać, są to sprawy dość osobiste, ale widzę namacalne zmiany. Nagle zaczęły spływać do mnie propozycje finansowe, na które od dawna byłam zamknięta. W życiu osobistym także zaczęło się mi układać. Czuję jakbym dostała nową szansę od losu i wiem, że nie jest to przypadek. Jeśli zastanawiasz się nad tym maratonem, szkoda Ci pieniędzy lub nie wiesz czy to działa to mogę Cię zapewnić, że nie ma nad czym. To co robi ta kobieta jest warte każdej złotówki. Pani Emma odmieniła moje życie!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *