Terapie

Maraton Wybór Serca

Mandala Serca Emma Lange

Maraton dobiegł końca. Pracowaliśmy z energią Serca. Jest to symbol, który pomaga przepracować wewnętrzne blokady i pragnienia, które otwierają w Duszy możliwość bardziej świadomego wyboru i kreatywności. Wybór Serca, technika ta pomaga przezwyciężyć głębokie, wewnętrzne przepływy energii, które nie pozwalają nam zrobić kroku naprzód – ktoś będzie bał się krytyki, ktoś inny nie będzie mógł oderwać się od konserwatywnego spojrzenia na problem. Wszystko to gromadzi się w człowieku i jego marzenia stają się coraz bardziej oddalone od realizacji.
Ta technika pozostaje na zawsze z tymi, którzy chcą pracować nad sobą, którzy chcą przepracować wszystkie emocjonalne blokady w Duszy. Symbol Serca pomaga znaleźć punkt wewnętrznego wsparcia, utrzymać równowagę między tym, co logiczne, a tym, co emocjonalne. W inny – nowy sposób usłyszymy to, co mówi do nas Los i rozpoczniemy z nim dialog, zamiast bać się tego, co nam oferuje. Symbol Serca pomaga usunąć wszystkie złe wzorce i nawyki, które stały się ciężarem. Pokazuje, w jaki sposób możemy poczuć się swobodnie, zdobyć nowy ładunek energii i zrobić krok do przodu!

Najmilszą i najbardziej ekologiczną metodą leczenia urazów jest metodologia kreatywności. Tak, kreatywność zawiera elementy destrukcji, ale staje się ona niezbędną częścią pracy z psychiką. Podczas naszych maratonów uczestnicy otrzymują takie algorytmy, z którymi mogą pracować niezależnie. Ponadto latem, zamieszczę na zamkniętym kanale YT filmy, któe będą mogli obejrzeć ci z was, którzy przeszli choć jeden z maratonów. Filmy te będą pomocą dla tych, którzy chcą powtórzyć dany algorytm.
Energie kreatywności, a w szczególności arteterapii, są bardzo łagodne – uczestnicy mają możliwość złagodzenia stresu, a nawet zaprogramowania stanu swoich emocji do określonego zadania. Wybieram takie algorytmy, które pomagają osobie delikatnie przepuścić napięcie wewnętrzne i usunąć opór. Tworząc własne pole twórcze, mogę nawiązać kontakt z podświadomością, dotykając tego, co zostało stłumione lub wyparte. Gdy bezpośrednio komunikuję się z klientem i rozmawiamy o jego problemach, często napotykam na opór, na zaprzeczenie, ale Twórczość leczy na swój sposób.
Kiedy wykonywane są algorytmy, możemy ustanowić połączenie ze naszym ciałem i poczuć, jak rozwiązują się konflikty na poziomie ciała. Nagle czujemy, w jaki sposób znieść blokady i przepracować stres. Po ukończeniu maratonu, zawsze możemy poświęcić trochę czasu na twórczość. Zróbmy sobie herbatę lub kawę, zapalmy aromatyczne świece i rysujmy zgodnie z danym algorytmem, który jest sprawdzony i bezpieczny. Taka lekcja stanie się dla nas medytacją! Naładujemy się nową energią, poczujemy wewnętrzną harmonię.
Cieszę się niezmiernie z tego powodu, że po jakimś czasie ci z was, którzy przesyłają do mnie swoje prace, otwierają się i opowiadają o życiowych zmianach; opuścili toksyczny związek, albo udało im się poprawnie ukończyć jakiś ważny etap w życiu, albo stają się decydujący, odkrywają nowe możliwości. Cieszy mnie to, że wielu zmienia się na lepsze, otwiera się na zmiany.
Moim celem  jest wspieranie ludzi, którzy dążą do życia w społeczeństwie.
Twórz zatem, własną, wewnętrzną przestrzeń, która pewnego dnia delikatnie złapie cię za rękę i pomoże wydostać się z błędnego koła problemów. Za pomocą twórczości możesz uspokoić sferę emocjonalną. Gdy wykreślisz wiele rysunków, to twoje życie stanie się jasne, uświęcone w umyśle, a to wszystko doprowadzi do zrozumienia nowego.
Następny maraton odbędzie się 27 czerwca, ale prawie wszystkie miejsca są już zajęte. Pracę rozpoczynam od 8 rano, z każdą osobą indywidualnie. Każdy uczestnik maratonu może wyrysować swój problem. Technika ta zawiera różne materiały diagnostyczne. Czekam na Ciebie! Nie bój się budować  wewnętrznej harmonii.

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

kontakt@emma-lange.pl		
Emma Lange
Emma Lange
Emma Lange
Emma Lange
Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata