Niesamowity Wykład – Karmiczne Znaczenie Polowania Na Czarownice

5 marca 2021 r. odbędzie się wykład dla tych, którzy chcą zrozumieć swoje archetypy, czyli maski naszej wewnętrznej kobiecości. K. Jung zwrócił naszą uwagę na archetypy, które zawierają dodatkowe zasoby, źródła energii. Które po rozpakowaniu mogą dać wiele nowych i ciekawych zasobów. To, czego czasem nie chcemy w sobie uznać, jest źródłem naszej mocy. Często zdarza się, że to właśnie ta ukryta część nas potrafi poprowadzić nas zawiłymi drogami, stawiając pod nogami przeszkody. Wszyscy wiemy, że to nasza psychika decyduje o tym, jak powinniśmy się zachowywać i co robić. Kieruje naszymi działaniami, tworząc pewne konfiguracje neuronów w naszych mózgach i określając nasze nastawienie do pewnych okoliczności.
To, czego nasze Ja – Dusza nie widzi, czego może jeszcze nie odrzuca z jakiegoś powodu, może okazać się najbardziej potrzebne w naszym życiu. Archetypy ukryte w naszej żeńskiej części psychiki zaczynają tworzyć swoją drogę w New Age. Kobiety zaczynają opowiadać się za równymi prawami z mężczyznami. Męski świat patriarchalny może być tym zakłopotany, ponieważ jego stałość została złamana. Aby nie prowadzić bezsensownej walki, w której uwalniane są duże ilości energii, konieczne jest poznanie swojej wewnętrznej przestrzeni Animy.
Aby przenieść archetyp na poziom świadomości, należy go zrozumieć. Należy zobaczyć mechanizm, który nie pozwala zneutralizować archetypu, a wręcz przeciwnie – zasila go energią psychiczną. Spotkanie z archetypem jest przeniesieniem siebie w inny świat, w którym działa ogromna Moc, z którą trzeba nauczyć się właściwie współpracować.Liczba Lustra

Dzień urodzenia x 2. Jeśli ktoś urodził się 7 dnia miesiąca, to jego Liczba Lustra wynosić będzie 5, bo 7 x 2 = 14 = 1 + 4 = 5
Dzień urodzenia 12 daje wibrację 6 Liczbę Lustra, ponieważ 12 x 2 = 24 = 2 + 4 = 6

Liczba Lustra jest doskonałym wskaźnikiem tego, w jaki sposób trzymamy się naszych archetypów. Ukryte są tu archetypy kobiecości i traumy, które mogą być z nimi związane.

Drugim sposobem jest wzmocnienie poprzez Liczbę Połączenia, która wskazuje, w którą stronę należy przejść przez most kobiecości. O tym będziemy mówić na wykładzie.

Liczbę Połączenia obliczami w prosty sposób: (dzień + miesiąc urodzenia) x 2 -wynik redukujemy.

(Dzień ur. + Miesiąc ur.) x 2 – dla osoby urodzonej 17.10.1980 roku, to: (17 + 10) x 2 = 54 = 5 +4 = 9

Te dwie liczby mogą sugerować, gdzie znajduje się nasza czująca strona, o której nie chcieliśmy nawet myśleć i której nie dostrzegaliśmy w przeszłości – ta część naszej Duszy, której Dusza szuka, ale nie może znaleźć.

Jeśli Twoja Liczba Lustra to:

Jedynka –  oznacza to, że bierzesz na siebie ciężkie brzemię swojego rodu. Być może doświadczasz traumy swojego rodu, być może to TY jesteś przeznaczony do zmiany programów swojego rodu.

Jeżeli Twoja Liczba Połączenia to:

Piątka – to Twój partner będzie pochodził z Twojego rodu. Albo będziesz przeżywał ze swoim partnerem scenariusz rodowy, który będzie dla Ciebie najszczęśliwszy. Będziesz w stanie zaakceptować pewną Duszę w swojej linii rodowej i dzięki temu Twoje dzieci mogą być bardzo utalentowane. Jest to synteza, która ma na celu uzdrowienie Twej traumy, jeśli ród i jego rezerwy energetyczne zostaną włączone do pracy. Twoje osobiste zasoby również zajmą pozytywną pozycję.

Jedynka – kobieta, która nosi w sobie ładunek liczby Jeden, jest archetypem Mistrzyni, która potrafi mądrze rozdzielać energię, gromadzić wokół siebie rezerwy energii i właściwie przekazywać doświadczenie.

 

Przykłady:

Liczba Lustra Jeden – strach przed wszystkim, co może wywołać ataki paniki i niepokój. Niechęć doświadczania trudności, mierzenia się z nimi, dlatego czasami łatwiej jest zamknąć oczy, niż wyjść na zewnątrz. Czasami, ze strachu przed własnymi silnymi reakcjami, kobieta może udawać, że nie widzi, co robi mężczyzna. Jest to podświadome pragnienie ciągłego zadowolenia matki, realizacji siebie poprzez jej aprobatę. Rysowanie bardzo dobrze pomaga takiej kobiecie, jako sposób na przeniesienie jej uczuć na widoczną część kartki.

Liczba Lustra Trzy – wewnętrzna część domaga się wolności, jest córką swojego Ojca i odziedziczy jego właściwości, albo odwoła się do swojego Wewnętrznego Wielkiego Ojca, czerpiąc stamtąd siłę. Jeśli poczuje się odrzucona przez swojego Ojca, wtedy pojawi się u niej trauma. Jej osobiste traumy sprawią, że będzie zbyt stanowcza, zdecydowana i zdeterminowana. Trauma obudzi w takiej kobiecie bohaterkę, ale jednocześnie zbyt nasycony archetyp bohaterki, może przynieść ze sobą ciągłą walkę z przeszkodami, a tych może być coraz więcej, np. częściej będzie spotykała mężczyzn, którzy są nieprzystępni.O takich mechanizmach będziemy mówić na wykładach i o tym:

  • jak można uruchomić swoją stronę uczuciową,
  • jak otworzyć stronę uczuciową, jak ją zaakceptować.
  • porozmawiamy o kobiecości, o tym jakie istnieją jej rodzaje i jak możemy uczynić z nich nasze zasoby.

Ten wykład jest przeznaczony dla tych, którzy są gotowi poznać głębię własnej podświadomości. Podejmowanie decyzji w zgodzie z własną indywidualnością. Ta wiedza jest wyjątkowa i pomoże również Twoim dzieciom, jeśli będziesz ją właściwie wykorzystywać.

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w wykładzie, tradycyjnie otrzymają nagranie wideo. Koszt wykładu – 120 zł (120 minut).

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *