Karta Jarzębina jest symbolem kobiecości i udręki. Symbol ten zawiera w sobie niepokój, trudności kobiecego życia. Jest to niemożność przejawiania się w pełni tak, jak byśmy chcieli. Archetyp kobiety w Jarzębinie jest archetypem kobiety cierpiącej, która potrafi odnaleźć się tylko w tym, co trudne i ciężkie, gdzie istnieje możliwość pokonania trudności poprzez zainwestowanie dużej ilości energii.
Jarzębina wprowadzając swoją energię do prognozy, ostrzega, że jeśli chcesz coś osiągnąć, będziesz musiał wybierać między wielkim i małym złem, nie wybierać łatwych dróg i nie pobłażać słabościom.
Mit Jarzębiny to matka, która nie doczekała się powrotu syna z wojny i poświęciła siebie, aby zawsze być przy nim, w tym drugim świecie. Poprosiła bogów, aby zamienili ją w drzewo, a ona będzie chroniła tych, którzy proszą ją o pomoc. Dostała się do Życia Wiecznego poprzez ofiarę, czyli w każdym drzewie żyje część jej duszy.
I tak ten miesiąc pomoże również tym, którzy będą potrafili zainwestować w swoją duszę to, co ważne, a przy tym poświęcą swój czas, spokój i wygodę i nie będą szukać łatwych dróg.
Poświęć się światłu! Czym jest światło? Jest to świadomość tego, co dzieje się wokół Ciebie, gdzie powinna być zastosowana dyscyplina i gdzie są Twoje zasoby. To jest to, na co poświęcasz swój czas. Jarzębina wezwie do ponownego uświadomienia sobie wiele z tego, co znajduje się w Twojej przestrzeni.Jarzębina jest symbolem tego, że Twoja Dusza chce wyruszyć na poszukiwanie tego, co utraciła w przeszłości. Energia tego miesiąca będzie więc od czasu do czasu przenosić nas z powrotem do przeszłości, do działań i kontaktów, aby zobaczyć, czego jeszcze stamtąd nie zabraliśmy. Możemy tęsknić za przeszłością, martwić się o swoją przeszłość lub tęsknić za nią. Temat Jarzębiny jest zawsze tematem wyboru, zawsze przed człowiekiem stoją dwie możliwości. Wybór ten jest oferowany przez sam Archetyp, czyli kwant energii, który będzie przyciągał sytuacje poboczne. Teraz wszyscy wejdziemy w system wyboru między przeszłością a przyszłością, i to pierwsza rzecz, którą musimy wybierać. Możemy zastanawiać się, czy zostać z partnerem, który jest obok, czy wybrać nowego. A może utrzymywać się dzięki praca, która wypełniła część życie, czy szukać nowej, która daje niezbadaną przestrzeń i nowe możliwości. Musicie być świadomi tego, co oferuje wam energia. Przeszłość jest tym, co już znacie i to, co dobre i złe pozostanie na swoim miejscu. Będzie cieszyć lub denerwować. Nowe będzie wymagało energii poświęcenia, więc czy jesteśmy gotowi poświęcić czas, podjąć ryzyko przyszłości, zbudować wiele od podstaw. Czy jesteście na to gotowy?
Jarzębina jest okazją do wzięcia rozwodu z przeszłością, jednak pytanie – co można dzięki temu osiągnąć? Można wyjść z tego z ogromnymi stratami, a można też coś wygrać, każdy dostanie coś innego.

Jeśli klient na terapii wyciągnie Jarzębinę, która zajmuje ważne miejsce w jej życiu, to znaczy, że jest on gotowy iść naprzód i trudno go zatrzymać. To znaczy, że podjął już w sobie decyzję, że ma być tak, a nie inaczej.

Drugi wybór, jaki oferuje Jarzębina, to wybór pomiędzy tym, czego chce dusza a tym, czego domaga się świat zewnętrzny. Żądania świata zewnętrznego mogą nie być naszymi żądaniami. Nasza dusza może ciągnąć w przeciwnym kierunku i możesz nie być w stanie od razu zrozumieć, dlaczego nasz nastrój nie jest dobry, dlaczego sprawy nie idą tak, jak byśmy chcieli. A to znaczy, że trzeba leczyć swoją duszę, zwracać się do jej głosu. Jeśli uda nam się znaleźć wspólny język ze swoją Duszą, wiele przeszkód zniknie z naszej drogi.

Drzewo Jarzębina zawiera w sobie tragedię, ale poprzez poświęcenie możemy wyjść z tej tragedii, jeśli mocno uwierzymy w to, że nasza energia jest potrzebna gdzie indziej, że ta energia będzie przydatna i pomoże komuś wznieść się wyżej. Zastanówmy się, co jesteśmy w stanie poświęcić w tym miesiącu.

W dniu 20 marca obchodzimy słoneczne święto Nouruz. Ci, którzy rysują z nami, mogą przyjść do nas, aby uczestniczyć w narodzinach nowego archetypu. Jakiego archetypu? Wybierzecie podczas zdawania testu: może to być archetyp Anioła, Uzdrowiciela czy Mędrca, itd. Narodziny Archetypu to narodziny nowej cechy Twojej postaci. Może chcesz stać się kimś innym, a nie masz dość odwagi, aby po to sięgnąć? Możesz sięgnąć po tą nową energię.

Zapraszamy Was do wejścia na drogę poznania siebie i innych!

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie  Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *