Z pomocą Meta – Karty możesz zrozumieć, co leży poza twoją świadomością i dokąd popłynie konstruktywna energia.
Meta – Karta Brzoza to wybuch dobrych i złych energii, więc musisz znaleźć punkty kontaktu z rodem, zrozumieć, dokąd zmierza ród i jak ty sam możesz pomóc swojemu rodowi otworzyć się na pozytywne energie. Brzoza jest przejawem dążenia do integralności, dlatego wszyscy podświadomie chcemy zamknąć wewnętrzne podziały podświadomości, które są w naszej psychice. Będziemy chcieli zebrać się wewnętrznie, aby przeprogramować nasze cele. Będziemy robić wiele wewnętrznych projekcji na naszych bliskich, wymagać od nich, aby nas uszczęśliwiali. Ale w rzeczywistości wewnętrzne szczęście będzie w nas samych, gdy sami zbierzemy w sobie brakujące części.
Wiele sytuacji stanie się dla nas bardziej zrozumiałych, a wszystko, co sprawia, że ​​czujemy się niepewnie, wszystko stanie się nam obce, unikniemy sytuacji niejednoznacznych. Wszystko, co przeszkadza w swobodnym przepływie energii wewnętrznej, zostanie usunięte z naszej drogi. Nasza psychika zacznie się leczyć. W obecności niektórych ludzi możemy odczuwać dyskomfort, ponieważ nasze wewnętrzne energie zostaną skierowane na wsparcie wewnętrznej homeostazy.
Brzoza jest symbolem fatalnych decyzji i za każdy zły krok może zapłacić nasze potomstwo, nasze dzieci mogą zapłacić, dlatego wewnętrzny, podświadomy opór będzie zależał również od tego, że być może nasza dusza z czymś nie zgadza się – nie może lub nie chce. Zatem zabierze coś dzieciom lub im coś da.
Brzoza to symbol leczenia, małych dawek (szczepionka to także lek z niewielką dawką materiału genetycznego lub białkowego), a właśnie w tym brzozowym miesiącu nabierze rozpędu. Kto chce być leczony naturalnymi lekami, może użyć homeopatii, naturalnych wywarów, ale w małych dawkach.
Brzoza jest skromna, ale mocna, więc nie będzie można głośno deklarować swoich sukcesów, a wręcz przeciwnie – trzeba gromadzić swoje osiągnięcia, nową wiedzę, umiejętności. Trzeba wszystko gromadzić, dużo pracować, organizować czas, aby awansować na wyższy poziom. Musimy pracować nie dla rezultatu, ale dla samego procesu, a wtedy zobaczymy, że możemy zgromadzić wystarczającą ilość energii, aby poczuć się lżej i szczęśliwiej. Pomoże to nam we wszystkim lub przeszkodzi, w zależności od przepracowanych programów.
Brzoza to znak, że nasz wewnętrzny Cień zbliży się do nas tak mocno, że będziemy mogli to poczuć. Głowa będzie chciała jednego, a dusza innego, dlatego konieczne jest monitorowanie tych procesów, aby nie wpaść w pułapkę potrzeb swego Cienia. Aby nasze potrzeby nabrały kształtu, wystarczy tylko sobie o tym powiedzieć, spuścić parę, otworzyć drzwi do tego, na co została nałożona kontrola. Wyjdźmy ze sfery wewnętrznej bezwładności i włączmy się w życie.
Jeśli po upływie tego miesiąca nie zajdą w tobie zmiany, twe cele nie przyjmą wyraźnych kształtów i nie będzie żadnych przemian, to zamów dla siebie Analizę Podświadomości, aby zrozumieć, co cię powstrzymuje.Zapraszamy na Planetarne Terapie – Przepracowanie Wewnętrznego Słońca.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *