Trzymasz w dłoniach unikatową książkę, dzięki której możesz poznać świat podświadomych programów każdego człowieka. Dzięki niej poznasz psychikę drugiego człowieka, ale też własną. Jest to pierwsza taka książka na rynku – książka, która opisuje 25 Meta – kart, symboli zaczerpniętych z mitologii starożytnych Celtów. Autorka książki Emma Lange opracowała je sama, dochodząc do wszystkiego dzięki własnemu doświadczeniu, które uzyskała w pracy terapeutycznej jako psycholog.

Meta – karty to świat woli i możliwości człowieka. Łączą człowieka z rytmem świata i wskazują rozwiązania, które są najlepsze dla jego rozwoju. Za pomocą tych kolorowych obrazków można badać ludzką psychikę, modelować przyszłość, pracować z podświadomością, zastosować odpowiednią terapię. W książce znajdziecie min. szczegółowy opis 25 kart, czyli historię symbolu, opis ogólny karty, opis archetypu klienta – w zależności od tego, czy klient ten symbol akceptuje, czy odrzuca. Autorka podpowiada w jaki sposób pracować z kartami, z klientem, z jego świadomym i podświadomym światem.

Do książki dołączone są karty. Meta – karty to 25 symboli zaczerpniętych ze starożytnej mitologii Celtów. Autorka kart Emma Lange stworzyła i opracowała je sama. Jest to jedyna taka talia kart na rynku polskim, ale też i zagranicznym. Meta – karty stanowią klucz do podświadomości, zatem są  cudownym narzędziem terapeutycznym. Są instrumentem, który pomaga ustalić stopień gotowości klienta do pracy nad sobą. Pomagają odkryć główny problem klienta, oraz dać wskazówki, by go rozwiązać. Nie są to karty do wróżenia, choć za ich pomocą można modelować przyszłość. Karty te w pierwszej kolejności odbudowują łączność między podświadomością a świadomością – budują most i aktywizują odczucia. Człowiek sam może wyrazić to, co czuje przy wyborze danej karty. Kiedy wybuduje się dialog między człowiekiem a symbolami, człowiek jest w stanie otworzyć nowe aspekty dla siebie. Może włączyć się w twórczy proces rzeczywistości i zobaczyć świat inaczej.Fragment książki;

(…) Celtycka talia nazywa się „zakończona”, przez to, że podkreśla się w niej znaczenie woli człowieka. Skończoność talii mówi również o tym, że przed człowiekiem otwiera się większe uczucie wolności. Wolność zawiera wiarę w siebie i umiejętność odnalezienia siebie w rytmach przyrody. Symbole celtyckie podkreślają ważność uwolnienia się podświadomości od napięcia. Uwolnienie się przynosiło zwiększenie energii, zwiększenie seksualności i uwolnienie się energii, która mogła być używana jako energia twórcza, a potem umiłowanie życia, umiejętność stania na swoim, umiejętności pójścia własną drogą, samowystarczalność, samorealizację. Tu nie ma strachu przed swoim celem i przed połączeniem z rytmami świata.

OGIEŃ

Jeśli wybór klienta pada właśnie na tę kartę, oznacza to, że człowiek podświadomie jest gotów do tworzenia jakichś zmian w swoim życiu. Jemu samemu otwiera się jego moc woli. W człowieku budzi się chęć planowania życia. Ogień u starożytnych Celtów oznaczał życie, płomień wieczności, który otwierał nową drogę. To płomień otwierał nowe możliwości człowieka. Ogień palił się w kuźni, dawał możliwość uzdrowienia i dawał natchnienie.

Klient chce otworzyć się na swoją siłę, lecz z drugiej strony boi się, że ta siła zniszczy go. Możliwe również, że klient stoi u progu jakiejś decyzji, która może bardzo mocno wpłynąć na jego los. Wybór karty może być podyktowany chęcią stworzenia głębokiej transformacji na poziomie duchowych cząsteczek. Jeśli klient identyfikuje się z tą kartą, to raczej problemy w życiu związane są z tym, że nie rozumie charakteru wydarzeń, nie rozumie celu zmian, struktury, w której żyje. Podświadomość podpowiada, że nie można iść w tym kierunku, który jest już znany. Należy znajdować nowe źródła energii i informacji. Koniecznie stara się wyrazić to, co podpowiada mu strach, werbalizować przedmiot nieporozumienia.

Często karta wskazuje na to, że organizm klienta pracuje pod wpływem wielu blokad mięśniowych i nawet jest uczucie napięcia mięśni. Dlatego w pracy z klientem będą korzystne terapie dla ciała.

Jeśli klient odrzuca kartę, to boi się utracić kontrolę nad sytuacją, jeśli zacznie ona rozwijać się bez jego uczestnictwa. Przy czym właśnie symbolizm danej karty wskazuje na to, że strach przed utratą kontroli idzie u klienta na poziomie fizjologicznym. Utrata kontroli zmusza klienta do szukania nowego porządku, albo sprawiedliwości. Porządek chce odbudować na rachunek umysłowej, intelektualnej działalności, lecz i ona przynosi nowe napięcia, które można odczuć w ciele. W symbolice danej karty występuje myśl o zniszczeniu granic tego, co jest dozwolone.

Karta radzi, że przede wszystkim należy ustalić z klientem poufne relacje. Mówi o ustaleniu dobrej formy współpracy konsultanta i klienta po to, aby klient mógł wypowiedzieć wszystko to, co leży mu na duszy. Należy pamiętać o tym, że klient ma olbrzymi potencjał i jest gotów do tego, aby samodzielnie rozwiązywać swoje problemy i tylko szuka człowieka, który ukierunkowałby jego świadomość.Karta ta świadczy o tym, że klient jest emocjonalny i zdolny do nieprzewidywalnych, emocjonalnych wybuchów. Broni też swojego wewnętrznego dziecka (…)

Książkę można kupić, pisząc na adres:  kontakt@emma lange.pl
Cena książki – 145 zł (dodatkowo koszt wysyłki 21 zł)

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *