Wiele osób przychodzi na spotkanie, aby poznać i zrozumieć siebie, znaleźć swoje wewnętrzne zasoby, odejść od negatywnych postaw i zrestartować swój wewnętrzny komputer. Kurs Meta – Karty a Osobowość, nauczy cię pracy z własnymi wewnętrznymi zasobami. Odnajdziesz drogę do siebie i odpowiedź na pytanie, co powinieneś zrobić ze swoim życiem, ze sobą. Meta-Karty zawierają głęboki potencjał, który pomaga wzmocnić zrozumienie swych zasobów. Ten kurs zabierze cię w zupełnie inne miejsca, w których będą realizować się twoje magiczne działania. Zabierze cię do innych wymiarów, dzięki którym odnajdziesz wewnętrzną energię, napełnisz nią siebie.
Ten kurs pomoże ci rozeznać się, w jakim momencie życia właśnie znajdujesz się, pomoże w pracy z ludźmi,  którzy do ciebie przychodzą.
Kurs obejmuje zajęcia praktyczne, jak i teoretyczne, ale zawsze możesz poprosić o pomoc w czasie osobistej konsultacji, którą przeprowadzam w ramach tego kursu.

 

Jakie czekają na ciebie ćwiczenia?

> Ćwiczenie „Stoję Na Jednej Nodze”.
Jestem „tu i teraz”, czyli to, co mi pomaga, a co nie pozwala mi osiągnąć równowagi. Będziesz w stanie zrozumieć, co należy teraz zrobić, aby rozwiązać sytuację. Dowiesz się, której strony życia nie widzisz i na czym musisz skupić się.> Ćwiczenie „Pojawienie się Czarodzieja”.
Mój pomocnik, który zabierze mnie do wymiaru, którego potrzebuję. Zawsze w bajkach lub legendach pojawia się postać, która pomaga przenieść nas na inną pozycję. Ten pomocnik może czasami wyrażać się, jako dobry lub zły duch. Możesz zobaczyć tego ducha w Meta – Kartach.

> Ćwiczenie „Moje Skrzydła”.
Co może dodać mi energii, siły i mocy?

> Ćwiczenie „Obca Forteca”.
Jakie przeszkody nauczą mnie nowych rzeczy? Od czasu do czasu, nasze upodmiotowienie napotyka na przeszkodę, która uczy lub przekierowuje energię. Meta-Karty, które niosą ze sobą ładunek legend, podpowiedzą wam, jak rozwijać swoje marzenia.

> Ćwiczenie „Rycerz”
Jakie cechy pomogą mi rozwiązać problem? To ćwiczenie nauczy cię zwracania uwagi na wewnętrzne zasoby, które otrzymałeś dzięki swojemu rodowi.

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy chcą popracować nad sobą, lepiej zrozumieć sytuację, wziąć odpowiedzialność za swoje życie, stworzyć dogodne warunki dla rozwoju. Możesz pomóc nie tylko sobie, ale także swoim bliskim.

Meta – karty są używane przez wiele osób mieszkających w USA, Niemczech, Rosji, Danii i w Polsce.

 

Koszt kursu – 488 zł.

Niezbędne materiały otrzymasz w pliku PDF.

Uzyskasz dostęp do wykładów na platformie Google Classroom, zatem przechodzisz szkolenie w wygodnym dla siebie trybie czasowym, co jest bardzo wygodne! Będziesz miał dostęp do plików Video.

Kurs to 5 godzin lekcyjnych teorii i 5 godzin lekcyjnych praktyki. Jednak ta ilość cały czas jest poszerzana poprzez pliki video, dodatkowe materiały, za które nie płacisz.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *