Wielu klientów wzięło udział w kursie Modelowanie Pragnień 1. Pełny kurs opisywał zdolność do pracy ze swoją energią. Dla tych, którzy interesują się tylko numerologią, stworzyłam kurs, który nauczy was budować swoją energię, właściwie ją kumulować. Pomoże także w budowaniu systemu Roku Osobistego. Dowiecie się o nowych koncepcjach, które Numerologia ma wam do zaoferowania.
Numerologia to nauka, to szansa na modelowanie swojej przyszłości.

Numerologia to matematyka połączona w całości z psychologią!
Eksploruj numerologię, poznawaj liczby z różnych stron i pod różnymi kątami, a staną się twoimi przyjaciółmi i pomogą poprawnie narysować Linię Losu.

Pierwsza Liczba Energii pomaga tworzyć specjalne miejsca Mocy w dialogu z Liczbą Roku Osobistego. Zrozumiesz, gdzie skierować wektor swojej Mocy, w jakie zobowiązania i do jakiej pracy.
Zrozumiesz własną Pierwszą Liczbę Energii, która ujawni twój profil energetyczny wraz ze wszystkimi plusami i minusami. Energia jest tym, co przychodzi i co może cię opuścić, a znając swoją Pierwszą Liczbę Energii, będziesz wiedział, gdzie jest twoje wspólne pole energetyczne. Dowiesz się, w którym miejscu rozpocząć zmiany, a w którym zatrzymać się. Dowiesz się, kiedy oszczędzać energię, a kiedy jej używać. Nie ma ogólnego prawa, które pomaga wykorzystywać energię, dlatego jedyną możliwością, która pomoże wyobrazić sobie, w jaki sposób pewne energie rozwiną się, jest dialog „Pierwszej Liczby Energii z Liczbą Roku Osobistego”.
Dowiesz się, jak energie współpracują ze sobą oraz w jaki sposób można tworzyć struktury opozycyjne. Te struktury zawsze mogą stać się czymś znacznie ważniejszym i większym, niż przypuszczasz. Relacje między tymi strukturami są zawsze złożone i zróżnicowane. Niektóre struktury od razu rzucają się w oczy, a innych nie jesteśmy świadomi.

Kurs obejmuje tematy:> Znajomość Pierwszej Liczby Energii.

> Znajomość Liczby Roku Osobistego.
Być może spotkałeś już te liczby na innych kursach, u innych numerologów, ale tutaj uzyskasz więcej odpowiedzi, szerszą wiedzę, co z pewnością poszerzy twoje wyobrażenie o numerologii. Co więcej, ci, którzy znają moją twórczość, wiedzą, że zawsze zmierza ona tylko w kierunku rozszerzenia, a nie powtarzania tego, co już zostało stworzone przez innych.

> Interakcja liczb 1 -2 – 3.

> Interakcja liczb 4 – 5 – 6.

> Interakcja liczb 7 – 8 – 9.

Dowiesz się, jaki dialog liczby prowadzą między sobą, w którym miejscu dochodzi do konfliktu między nimi, w którym miejscu pojawia się konstruktywna interakcja.

 

Koszt kursu – 458 zł.

Niezbędne materiały otrzymasz w pliku PDF.

Uzyskasz dostęp do wykładów na platformie Google Classroom, zatem przechodzisz szkolenie w wygodnym dla siebie trybie czasowym, co jest bardzo wygodne! Będziesz miał dostęp do plików Video.

Kurs to 5 godzin lekcyjnych, ale ta ilość cały czas jest poszerzana poprzez pliki video, dodatkowe materiały, za które nie płacisz.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie  Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *