Misterium Księżyca 1

Misterium Księżyca 2

Dla kogo stworzyłam kurs Misterium Księżyca? Nie jest to kurs dla astrologów czy osób zajmujących się tylko przepowiadaniem przyszłości.

Ten kurs jest dla tych, którzy:

wiedzą, jak zagłębić się w swoją podświadomość,

są zainteresowani rozwojem siebie,

chcą wiedzieć więcej o swoich bliskich,

chcą prowadzić właściwy dialog ze swoim dzieckiem,

chcą zrozumieć klientów,

przychodzą do gabinetu, uważając się za katów lub odwrotnie – za ofiary, które należy ratować.

Księżyc może pomóc nam zrozumieć procesy mentalne, które zachodzą w nas samych. Pokazuje jakość rozwoju pola magnetycznego i co to pole będzie przyciągać.

Ten kurs pomoże:

zaakceptować swoje dziecko,

nauczyć się rozmawiać z partnerem,

nie oczekiwać od rodziców tego, czego nie mogą dać.Jest to bardzo ważne, aby stworzyć odpowiednie pole do komunikacji.
W momencie, kiedy wchodzicie w interakcję z osobą, możecie wymagać czegoś od niej i kontrolować, nie rozumiejąc, dlaczego to robicie i dlaczego powstają między wami konflikty. Jednak elementarna znajomość punktów wskazanych przez Kosmos, pomaga zrozumieć, w jaki sposób prawidłowo ustawić interakcję z tymi, którzy żyją z Wami w tej samej przestrzeni, w jaki sposób będzie wyglądał scenariusz Waszych dialogów. Księżyc jest wskaźnikiem życia codziennego, czyli systematyczności i współdziałania w systemie. Nauczycie się współdziałać nie metodami „wojny”, lecz tylko „dyplomacji”.

Misterium Księżyca nie jest kursem dla wróżbitów, jest kursem dla tych, którzy szanują psychologię jungowską, którzy mogą i chcą poznać swoją Duszę, aby ją uzdrowić, i to nie tylko swoją. Którzy nie chcą czynić zła innej Duszy, którzy chcą poczuć w niej Kosmos.

To kurs, który składa się z kilku struktur: naukowej – analitycznej i drugiej – energetycznej, która pokazuje, jak człowiek może ułożyć swoje pole wewnętrzne, umieścić w nim zasoby, aby móc pracować z newralgicznymi punktami.

Zgodnie z językiem Junga, Księżyc jest częścią nas samych, która zawiera w sobie rzeczy nie do końca zrozumiane, zaakceptowane i przeżyte.

Podczas kursu, można spróbować przejść przez to jeszcze raz, zwrócić swoją świadomość na to, co wcześniej nie było brane pod uwagę, ale jednocześnie zawsze żyło w pobliżu. Co więcej, nie wszyscy ludzie mogą o sobie powiedzieć, że żyją według Słońca. Arabscy mędrcy uważali urodzonych po zachodzie słońca za ludzi Księżycowych, ludzi, których droga życiowa zaczyna się od Księżyca. I właśnie dlatego, horoskop może na nich działać inaczej, w inny sposób rozpakowywać ich wewnętrzne struktury emocjonalne.

Jeśli ich JA zwróci się ku tym ideałom, które są dla nich zamknięte za księżycowymi drzwiami, mogą zyskać:

zrozumienie, jak i kiedy można wyrażać siebie,

uwolnić wewnętrzne napięcie,

zyskać odporność emocjonalną,

uzyskać dostęp do swojego wewnętrznego pola sukcesu.

Zapraszamy Was do wejścia na drogę poznania siebie i innych!

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *