Pierwszy Anioł Karmy Asaliah

Anioł, który pomaga zrealizować siebie. Symbolem tego anioła jest Słońce, a kolor złoto – pomarańczowy. Możesz medytować z kartą tarota As Mieczy, bo patronuje tej karcie.
Anioł mówi o wewnętrznej harmonii i uczciwości do samego siebie. Anioł mówi do Ciebie;
Doprowadzę Cię do harmonii. Musisz oddać się czemuś, nauczyć lojalności i wierności. Twe pomysły muszą być dobre dla innych ludzi. Dopiero wtedy przyjdą do Ciebie duchowi nauczyciele, którzy pomogą Ci szybciej przepracować negatywne rzeczy”.
Gdy będziesz już starszy, gdy będziesz w wieku emerytalnym, gdy spojrzysz na swe życie wstecz, to będziesz dumny ze swych osiągnięć.

Tak naprawdę Twa dusza osiągnęła już bardzo dużo, a teraz musisz wszystko doszlifować, wypielęgnować, dbać o to. Asaliah pomoże Ci uporać się z problemami, których doświadczyłeś, gdy byłeś nastolatkiem. Poza tym ten anioł, czy energia tego anioła wypracuje w Tobie odpowiednią energię erotyzmu. Zrozumiesz, że z człowiekiem należy obchodzić się delikatnie, nie wolno człowieka obrażać – chodzi tu o relacje miłosne.

Karmicznie Asaliah pokazuje, że zostałeś Robercie odrzucony jako dziecko. Matka urodziła Cię, gdy była zbyt młoda. Nie potrafiła nawet karmić piersią, zatem odstawiła Cię i stwierdziła, że to jest ponad jej możliwości. Anioł pomoże Ci oczyścić tę sytuację karmiczną i pogodzić się z energią matki. Będzie też pomagał wybrnąć Ci z trudnych emocji, z emocji egzaltowanych. Pokaże Ci dobrą drogę, drogę z perspektywami życiowymi. Gdy odczuwasz ograniczenia, niepewność, przychodzi do Ciebie pech, to Asaliah zabierze wszystko od Ciebie. Dzięki jego energii będziesz dojrzały i mądry. Nauczysz się iść w jednym kierunku, by całkowicie oddać się czemuś. Będzie Cię też oczyszczał, więc możesz się do niego zwracać i prosić o oczyszczenie, otaczać się jego kolorem. Naturalnie kolor złoto – pomarańczowy będzie działał na Ciebie oczyszczająco. Po latach ludzie spojrzą na Ciebie, jak na człowieka dojrzałego, mądrego. Będziesz dawał ludziom natchnienie, dojrzały światopogląd. Poza tym Asaliah doda Ci szlachetnego ducha rycerstwa, zwróci Twoją uczciwość, różne uzdolnienia, które wyniosą Cię na wyżyny i będziesz błyszczał jak gwiazdy.

Drugi Anioł Karmy SeehiahAnioł symbolizuje świat otaczający. Kolor tego anioła, to szmaragd. Anioł pokazuje, że tak naprawdę Robercie nie czujesz się pewnie w tym świecie i czujesz niepewność w sobie, ponieważ w zeszłych wcieleniach zrobiłeś wiele złych rzeczy. Byłeś też wielkim królem. Możesz czuć się niepewny i zastanawiać się, czy rozumiesz ten świat i czy świat Ciebie rozumie. Czasami Twoje zachowanie może być nielogiczne, a myśli będą przychodziły do Ciebie nie wiadomo skąd. Od czasu do czasu będzie przychodził do Ciebie przysłowiowy dół, upadek duchowy, gdyż drzemie w Tobie  jeszcze dużo ukrytych emocji – są jeszcze nie przepracowane, np. chęć do władzy, maniakalne myśli, nierównowaga emocjonalna, jakaś nieokreślona wewnętrzna złość. Czasami będziesz chaotyczny, niespokojny i będziesz rzucał się na coś, po czym zostawiał i łapał się czegoś innego. Myślisz, że świat Cię nie rozumie, ale to właśnie kiedyś taki byłeś, a dzisiaj już taki nie jesteś! Musisz zrozumieć, że tamte wcielenia zostały za Tobą i jesteś już inny! Możesz być inny, bo dano Ci szansę bycia innym. Seehiah zabierze od Ciebie wszystkie przykrości, które znajdują się jeszcze w Twoim polu informacyjnym. Gdy będziesz się do niego zwracał, zabierze też trudne sytuacje, które wydarzyły się w Twoim życiu. W zamian dostaniesz zdolność do przeczuwania wydarzeń, zatem wszystko, co wydarzyło się złego w Twoim życiu, tak naprawdę otworzyło Cię na przeczuwanie, odczuwanie i jasnowidzenie.

Słuchaj swojej intuicji i nigdy nie wchodź w to, w czym nie czujesz się dobrze;
Zmyję z ciebie cały brud, który pozostał po tamtych wcieleniach. Odetnę wszystko, co jest nienaturalne”.
Dzięki niemu nastąpi w Twoim życiu Katharsis. Możesz sobie wyobrażać tego anioła, jak otwiera drogę do tego świata, czyli pomaga Ci otworzyć się na nowy etap w życiu. Gdy medytujesz, to wyobrażaj sobie tego anioła – wyobrażaj sobie, jak odcina od Ciebie przeszłość karmiczną, jak Cię oczyszcza. Seehiah oczyszcza za pomocą swego imienia, za pomocą koloru, obrazu. Możesz oczyszczać się z wszelkich brudów astralnych, emocjonalnych, od ludzi. Jednakże Seehiah nakazuje, aby w Twojej przestrzeni była psychiczna stabilność.
Pamiętaj, że jest w tobie jasna i ciemna strona! Świat także ma jasną i ciemną stronę! Jeśli chcesz dostać od świata błogosławieństwo, to niekoniecznie musisz odwracać się do niego jasną stroną. Jednak pamiętaj, jeśli rozkręcasz się do świata ciemną stroną, to masz być tego świadomy”.

Czasami trzeba zejść na niższy poziom energetyczny, na przykład dać upust swoim emocjom. Musisz wykazywać dużo cierpliwości – szczególnie do ludzi, którzy są słabi, którzy mają do Ciebie słabość. Ludzie muszą widzieć tylko Twą jasną stronę.
Wizerunek Seehiaha zabieraj ze sobą w podróż, połóż w samochodzie a ustrzeże Cię przed nieszczęściami. Życie Twoje będzie szło spokojnym torem, w harmonii – wszystko będzie wydawało się w naturalnym porządku. Zawsze wyczujesz dzięki niemu różne przykrości. Będziesz wiedział, z której strony przyjdą przykrości.
Strefa tego anioła pokazała Robercie, że nie żyjesz w zgodzie ze światem, bo tamte wcielenia jeszcze na ciebie naciskają. Przede wszystkim anioł będzie strzegł przed tym, co nieprzewidywalne, co wnosi nieporządek do Twojego życia.
Przywołuj go, gdy poczujesz w sobie emocjonalne zmiany i psychiczną niestabilność. Będzie leczył Twoje wewnętrzne depresje, pomoże podnieść się z kolan, stanąć na nogi, gdy będzie dopadł Cię pesymizm. A co najważniejsze w tym wszystkim, że pomoże naprawić relacje z ojcem! Wyleczy atmosferę smutku. Pamiętaj, że atmosfera smutku jest zasilana pasożytami, które ciągniesz na sobie z zeszłego wcielenia. Te pasożyty odrywają się powoli od Ciebie, a Seehiah pomoże całkowicie pożegnać się z nimi. Gdy coś będzie dla Ciebie niejasne, mroczne, to pokaże Ci w jaki sposób transformować daną sytuację, by wyszło z niej coś jasnego. Gdy będziesz w czymś niepewny, będziesz się czegoś obawiał, to pomoże zrobić krok naprzód. Seehiah przyszedł do Ciebie, abyś nauczył się wierności. Nie możesz nigdy przejawiać niewdzięczności, nielojalności, niewierności. Nie ryzykuj, nie przejawiaj niejasnych impulsów. Każde Twoje działanie, które będzie podyktowane niejasnymi impulsami, zawsze będzie kończyło się źle dla Ciebie. Pamiętaj, że nie tylko sobie musisz pomóc, ale też swojej partnerce. Musisz jej pomóc zrozumieć samą siebie.

Trzeci Anioł Karmy ZadkielAnioł pokazuje kontakty międzyludzkie. Kolor tego anioła, to indygo pomieszane z fioletem. Anioł odpowiada za podróże zagraniczne –  zabrał Cię daleko od domu. Emigracja jest wręcz wskazana dla Ciebie. Emigracja symbolicznie pokazuje, że wyrzekasz się całkowicie swojej przeszłości. Wyjazd i oddalenie, to najlepsze co może być dla Ciebie! Musisz podróżować i to daleko. Anioł będzie Ci w tym pomagał – podróże przyniosą nowe perspektywy, nowe plany, nowe możliwości. Dadzą nową filozofię i przyniesie Ci to sukces. Będziesz nauczał ludzi, a potem napiszesz książkę. W Twoje życie wejdzie coś nowego, poznasz twórczą działalność i ludzi. Będziesz przejawiał inicjatywę do ludzi, a dzięki temu też zharmonizujesz swoje wnętrze. Pokażesz ludziom, że jesteś w stanie im pomóc, że nie są sami ze swoimi problemami. Rozpalisz w nich nadzieję. Przejdziesz dystans, który jest zbyt odległy, żeby iść pieszo, ale Zadkiel przeniesie Cię na swoich skrzydłach. Będziesz miał silne marzenie, silne odczucie, by wszystko zmienić. Od czasu do czasu będzie wzbudzał w Tobie dążenie do rozwoju – mogą to być Twoje wewnętrzne zakamarki, głębokie medytacje. Poza tym możesz sprzedawać produkty, które związane są z duchowością – zaczynając od bibelotów, drobnych rzeczy, a kończąc na wielkich, czyli wydaniach książkowych, na obrazach, itd. Naprawią się Twoje finansowe sukcesy, będziesz naprawdę bogaty! Będziesz ludziom pomagał w podróżach astralnych i podróżach duchowych.

Anioł Zadkiel pomoże Ci otworzyć agencję turystyczną, która będzie związana z duchowością, na przykład możesz organizować wyjazdy do miejsc świętych, miejsc mocy. Pomoże Ci zachować wewnętrzną młodość, oczyści od miłosnej tęsknoty. Od czasu do czasu będzie odzywała się w Tobie chęć władzy z poprzednich wcieleń i będą Cię nawiedzały tęsknoty związane z miłosnymi filtrami. Będziesz czasami projektował w sobie obraz energetyczny, że miłość, którą masz koło siebie, nie jest dla Ciebie, że możesz mieć kogoś lepszego, że spotkasz kogoś lepszego. Jednak Zadkiel mówi stanowcze NIE – nie spotkasz nikogo lepszego! Musisz nauczyć się lojalności Robercie. Zadkiel będzie strzegł Cię przed robieniem głupot w tym rejonie życia i jeśli będziesz miał wątpliwości, to poproś go o oczyszczenie, o wskazanie drogi, pozytywnych myśli. Flirty nie są dla Ciebie dobre, bo z czasem będą Cię nudziły i nie dadzą Ci niczego – nie wniosą niczego do życia. Bardzo ważny jest dla Ciebie spokojny, stabilny związek, w którym Twoja towarzyszka życia da Ci poczucie bezpieczeństwa. Związek, w którym będziesz mógł dzielić się swoimi doświadczeniami, sukcesami.
Dam ci takiego towarzysza, który nigdy cię nie zdradzi, nie będzie zazdrosny. Będzie zawsze cię wspierał i nie będzie z tobą rywalizował”.
Wokół Ciebie jest niewielu uczciwych ludzi, którzy są prawdziwymi przyjaciółmi. Już niedługo przekonasz się, że te osoby, które dzisiaj nazywasz przyjaciółmi, staną się Twoimi wrogami, ponieważ zaczną z Tobą rywalizować. Ty będziesz wzrastał, szedł w górę, a wielu zostanie za Tobą.

Czwarty Anioł Karmy NathanielJest to anioł rodowy – rodu. Kolor anioła to lekki błękit, trochę wymieszany ze złotem. Do tego anioła możesz modlić się za swój ród. Będzie czyścił wszelkie problemy, stresy, które związane są z rodem. Wyczyści też Twoje długi, które masz przed rodem, genetyczne choroby, negatywne myśli, które związane są z rodem. Dzięki tej energii, energii tego anioła urodzisz się na nowo.
Symbolem tego anioła jest kurcząca się po porodzie macica kobiety, czyli jest to symbol narodzin, wyjścia na zewnątrz. Nathaniel pomoże uporać się z wszelkimi pasożytami rodowymi, wyczyści energię archetypów rodowych, które wprowadzają do Twojego życia chaos, brak konstrukcji, krytykę i wątpliwości. Gdy będziesz miał problemy w życiu, gdy jakaś sytuacja rzuci Cię na kolana, to on pomoże wstać z kolan. Przede wszystkim pomoże oczyścić Twoje programy karmiczne, więc możesz medytować, otaczać się jego kolorem podczas medytacji, nosić jego wizerunek przy sobie. Popatrz Robercie, to już drugi anioł, który pomaga ci odciąć negatywną karmę. Jest to wielka moc i siła, jeśli można poprowadzić linię między dwoma punktami, bo wtedy następuje połączenie. Jeśli jest jeden punkt, to energia rozchodzi się we wszystkich kierunkach i nie wiadomo, gdzie zatrzyma się, a tu masz już dwa anioły „czyszczące”, które stoją koło siebie. Anioł Nathaniel będzie przywracał pamięć lepszych, dobrych przeżyć z Twego życia. Przede wszystkim jest to anioł snów, więc poprzez sny będziesz miewał prorocze wizje. W snach przyjdą do Ciebie wszystkie ważne rozwiązania życiowe. Nathaniel wyciągnięcie Cię z energii straty i frustracji… Mała dygresja – czym są anioły? Anioły to energetyczna moc, która pomaga człowiekowi przejść z jednego egregora do drugiego, aby człowiek mógł się zmieniać i miał szansę na zmianę.

Nathaniel nie pozwoli Ci upaść – będzie zawsze wspierał.

W twoim rodzie Robercie są ludzie, szczególnie kobiety, którzy służyli diabłu. Kobiety te „odławiały” dusze – namawiały ludzi, by przeszli na ciemną stronę i zaciągały do ciężkich sekt. Nathaniel pomoże Ci więc odciąć się od tego wszystkiego, by nie dopadły Cię ciężkie doświadczenia. W Twoim rodzie są też złodzieje, więc Nathaniel także będzie czyścił tą energię, a Tobie da moc materialną. Będzie Cię chronił od niepotrzebnych strat, które mogłyby być dla Ciebie ciężkie. Anioł mówi do Ciebie:
Musisz dzielić się z ludźmi! W zeszłych wcieleniach byłeś skąpy i twój ród był bardzo skąpy, dlatego dzisiaj musisz dzielić się, pokazywać ludziom swoją miłość do nich. Pokazuj miłość tam, gdzie jej nie ma! Nigdy nie zdradzaj! Mów ludziom, że miłość jest najważniejsza -nieważne w jakiej formie ją dasz, bo miłość nigdy nie jest zła”.

Nathaniel uchroni Cię przed problemami związanymi z Twoim zdrowiem. Jeśli masz problemy z trawieniem, to są to problemy rodowe – jest to przełożenie energii rodowej. Tak właśnie przejawia się skąpstwo, czyli Twój organizm przerabia – przetwarza energię skąpstwa w ten sposób. Zatem im więcej z siebie dasz, im więcej energii rozdasz, tym będziesz zdrowszy. To mogą być nawet małe rzeczy, jakieś drobiazgi, a osłabią w Twoim rodzie energię skąpstwa. Nie doznasz wtedy strat pieniężnych, nie będziesz też tracił ludzi, którzy są Ci potrzebni.

Twój ród kiedyś przeżył tragedię. Nie było urodzaju i Twoi przodkowie nie mieli czym nakarmić dzieci. Na domiar złego mężczyźni, czyli ojcowie dzieci zamiast zainteresować się rodziną, opuścili ją – po prostu uciekali, zostawiali na pastwę losu. Jechali niby do pracy, ale już nie wracali do kobiet, do swoich rodzin. Męska energia zatem jest bardzo słaba – mężczyźni dostali przekleństwo. Nathaniel więc może pomóc oczyścić to przekleństwo.
Kobiety sprzedawały wszystko, co miały w domu, by kupić jedzenie. Jest tutaj archetyp kobiety, która sprzedała swoje stare rzeczy, by kupić mąkę. Kupiła tę mąkę, ale okradł ją złodziej i zabrał mąkę. Jeśli zaczniesz modlić się do Nathaniela Robercie, to zobaczysz tego złodzieja – spotkasz go, spojrzysz mu w twarz. Ten człowiek da Ci dużą sumę pieniędzy za coś, będzie Cię podziwiał i zapłaci Ci za coś. Nastąpi to dopiero wtedy, gdy zaczniesz pracować z Nathanielem, w ciągu pięciu lat.

Nathaniel oczyszcza ród z energii pornografii, jakichś anomalii seksualnych.

Są też w rodzie mężczyźni, którzy gwałcili małe dziewczynki, ale dzięki temu aniołowi przeniesiesz się Robercie do innego pola, podłączysz pod inny egregor.

Piąty Anioł Karmy Jeialel

Anioł uczuć – ma kolor bordowy. Pomaga znieść wszystkie przeszkody w uczuciach. Dzięki niemu przetrwałeś wszystkie trudności, które dostałeś od ludzi. Zawierasz bardzo silny program przeszkody, ale Jeialel pomoże Ci ponownie otworzyć się na miłość. Aby znieść przeszkody, musisz kultywować miłość, bo nie ma na świecie nic  ważniejszego niż miłość.
Bądź cierpliwy, czekaj, nie emocjonuj się, nie działaj za pomocą instynktów. Spraw, by w relacjach było zawsze dobrze, by była równowaga. Anioł pokaże Ci twoje mocne strony. Ludzie będą do Ciebie przychodzić po kanale miłości.
Przeszkody, które stawia na drodze Los trzeba odbierać jako trening i dzięki temu, że przeszedłeś przez dużo strat, wzniesiesz się na bardzo wysoki poziom energetyczny. Twoja droga nie jest łatwa, jednak nie możesz być nigdy zbyt pewny siebie. Jeśli masz w życiu miłość, to będzie stanowiła dla Ciebie ochronę – musisz dbać o jej zasady. Dbaj o relację – o to, co obiecujesz. Poza tym dzięki miłości zostaniesz znany, ponieważ stworzysz coś swojego.
Po kanale tego anioła przychodzi też praca z książkami lub napisanie książki. Spod Twojego pióra wyjdzie książka, ale tylko wtedy, jeśli w Twoim życiu będzie miłość! Anioł pomoże Ci zachować wierne relacje. Pomyśl o dużym projekcie, który będziesz współtworzył z kimś, pomoże Ci to otworzyć się na nowe perspektywy w Twojej pracy.
Jeśli chodzi o zdrowie, to Jeialel uzdrowiciel naprawi Twoje serce. Twoje serce będzie bardzo długo mocne i zdrowe. Przede wszystkim dzięki niemu zwyciężysz wszystkich wrogów i konkurencję.

Szósty Anioł Karmy Vehuiah

Anioł sukcesu i pracy – ma kolor zielony. Co zechcesz, to do Ciebie przyjdzie. Jeśli zaczniesz podchodzić z szacunkiem do pieniędzy, jeśli będziesz planował, na co je wydać, jeśli będzie organizacja w Twoich finansach, to nigdy nie zabraknie Ci pieniędzy. 1% swoich dochodów zawsze oddawaj na biedne dzieci.
W Twojej karmie jest dużo zdrad, szczególnie finansowych. Ktoś mógł Cię okłamać, naciągnąć na jakieś pieniądze. Dzisiaj będziesz zarabiał na prawdzie intelektualnej, będziesz też nauczał ludzi – jak mądrze żyć, jak zachować zdrowy rozsądek. Będziesz uczył ludzi, jak nie trafiać w fanatyzm, nie trafić w kłamstwo. Będziesz uzmysławiał ludziom, że kradzież idei, to też jest kradzież. Dzięki Vehuiahowi będziesz żył coraz lepiej – jest to Twa ochrona przed złymi energiami, złymi duchami. Przede wszystkim będzie Cię chronił przed ludźmi, którzy zechcą Cię wykorzystać. Nauczy Cię asertywności i będzie uprzedzał, by komuś nie ufać, by w coś nie wchodzić, by niczego nie stracić. Dzięki niemu będziesz ostrożny w kontaktach, w rozmowach.

Naucz się zajęć duchowych, zarażaj ludzi duchowością, aby duchowość była dla nich czymś normalnym w życiu, jak na przykład czyszczenie zębów, czy spożywanie pokarmów. Duchowość ma stać się rytuałem dla ludzi.

Pomoże Ci przejawiać upór tam, gdzie trzeba. Wypracuje w Tobie odpowiednie instynkty. Przede wszystkim wyczyści Twoje kłopoty, które miałeś w wieku nastoletnim. Przyśle Ci ludzi do współpracy i takich, którzy będą potrzebowali od Ciebie opieki. Niektórzy będą chcieli Cię oszukać, może nie będą chcieli płacić, ale on takich ludzi do Ciebie nie dopuści. Będzie Cię przed nimi chronił. Oczyści też energię oszustw w Twojej rodzinie. W Twej rodzinie, obecnej i rodowej, ludzie nie mówili sobie prawdy. Było dużo kłamstw, kłótni. Energia Vehuiaha pozwoli pozbyć się tego balastu z rodu.

Siódmy Anioł Karmy Anael

Ten Anioł odpowiada za życie w partnerstwie – kolor turkusowy. Pokazuje, że partnerka z którą będziesz związany i która jest Ci pisana, to partnerka z daleka. Claudia wpasowała się w Anielski Horoskop wręcz idealnie. Partnerka pomoże stworzyć Ci ciepły dom. Powinna pomagać Ci w misjonarskiej działalności, bo musisz pomagać dzieciom i dla dzieci stwarzać szkołę duchową, rozwojową. Będziesz ludziom pomagał coś zrozumieć. Trzeba stworzyć takie projekty, które będą pomagały ludziom zrozumieć czym jest opieka, stworzenie komfortu domowego. Ten anioł błogosławi Twoje partnerstwo i daje Ci partnerkę, która będzie przyciągała się do wszystkiego, co nowe i progresywne. Ty sam musisz nauczyć się dbać o partnerkę, a wtedy Anael będzie dbał o Ciebie. Musisz doskonalić się i rozwijać wraz z partnerką. Musisz dawać jej optymizm, ale też dostawać go od niej.

Następny projekt dzięki energii Anaela, który możesz stworzyć, to opracowanie programów dla dzieci, dzięki którym dzieci będą mogły uczyć się i rozwijać swe zdolności. Pomoże Ci to podczepić się pod egregor rodziny, pod pole rodzinne, a dzięki temu w następnym wcieleniu będziesz walczył o rodzinę. Będziesz prawdopodobnie mężczyzną, który będzie miał mnóstwo dzieci z żoną.
Jeszcze w tym wcieleniu prawdopodobnie założysz jakiś projekt/szkołę, w którym będzie różnorodność zajęć dla dzieci, na przykład rysunek, muzyka, sport, duchowość i tak dalej, i tak dalej. Chodzi o to, by dziecko miało wybór i mogło wybrać, w którym kierunku chce iść. Przede wszystkim dziecko w takiej szkole ma czuć opiekę nad sobą. To będzie naprawdę fantastyczna szkoła! Jest jednak jeden warunek – zrobisz to tylko przy pomocy partnerki! Szkoła będzie stawiała na wszechstronny rozwój dziecka. Dzieci muszą czuć zmianę, że są potrzebne, że zawsze mogą dowiedzieć się czegoś nowego, wejść w coś nowego. Będziesz pokazywał dzieciom, jak świadomie żyć – na przykład, że zazdrość jest zła, itd.

Dlaczego jest u Ciebie taki nacisk na partnerstwo? Ano dlatego, że ta praca przychodzi do Ciebie po kanale partnerki, a Claudia ma właśnie taki kanał. To dzięki niej będziesz rozwijał się w pracy z dziećmi, ona da Ci egregor rodziny… A wszystko to działo będzie się pod patronatem anioła Anaela. Będziesz pracował Robercie z książkami, a kanał książki także przychodzi ze strony Claudii!

Dzięki tej pracy odnajdziesz ludzi, którzy staną się niejako członkami Twojej rodziny. Będą pomagali dzieciom, a dzieci to jest Twoja misja! Będziesz uczył matki jak mają kochać swoje dzieci! Teraz widzisz wyraźniej, po co były Ci potrzebne te wszystkie doświadczenia z dzieciństwa!

Ósmy Anioł Karmy Metraton

Anioł pozytywnych zmian – posiada kolor indygo, bardzo intensywny kolor, który wpada w granat. Jeśli będziesz trzymał się energetycznego kanału tego anioła, to przyjdzie do Ciebie nagroda. Będzie to jakaś obfitość, spokój, błogość, emocjonalne zadowolenie i zrównoważenie. Staniesz się dla ludzi miły – tak będą Cię odbierać. Wszystkie zmiany w Tobie i wokół Ciebie przyniosą Ci zadowolenie. Musisz Robercie dać coś Bogu, oddać mu – może to być wdzięczność, może to być jakiś dobry uczynek, poświęcenie. Mają być to silne emocje, a w zamian odczujesz miłość i zrozumienie od każdego człowieka, z którym rozpoczniesz rozmowę. Wybudujesz swoją filozofię i gdy wybudujesz swoją filozofię, to pogodzisz ród – zawrócisz go do Boga. Otrzymasz uznanie i nowe zdolności. Kobiety w rodzie odnajdą spokój, a mężczyźni będą rodzić się mądrzejsi.
Natomiast na Twoją zmianę będzie miała wpływ kobieta – przede wszystkim to kobiety będą wpływały na Twoje zmiany, pozytywne zmiany.
Pierwsza kobieta, która pozytywnie na Ciebie wpłynie, to kobieta od Ciebie dużo starsza, kobieta matka. Ten aspekt jak widać wyszedł nawet w Horoskopie Anielskim.

Dziewiąty Anioł Karmy Elemiah

Anioł nadziei, kolor żółty z domieszką różowego. Ten anioł mówi, że przede wszystkim masz postawić granicę, bo już nie jesteś taki wielki, jak byłeś kiedyś. Jeśli utworzysz hierarchię i zrobisz z siebie zwykłego człowieka, to odrzucisz to wszystko, co Cię ogranicza. Dopiero wtedy ujrzysz dookoła wszystko w jasnym, prawdziwym świetle.
Twoim symbolem Robercie są góry i schody prowadzące do nieba. Jeśli będziesz otaczał się symbolem gór, to Twoje nadzieje spełnią się. Musi to być góra, która wchodzi do nieba, góra strzelista jak piramida. Jest to symbol spełniającej się nadziei, symbol ratunku. Jeśli będziesz medytował z tymi wizerunkami, to otrzymasz gwarancję stabilności. Wyobraź sobie, że tam jesteś, poczuj to. Poczuj szczęście, wolność – pomyśl, że zrzucasz z siebie wszystkie kajdany władzy.
W Twoim domu powinno stać akwarium lub fontanna. Musisz postawić akwarium według zasad feng shui – w miejscu, które będzie odpowiadało za albo miłość, albo sukces, albo przyjaźń, pieniądze… Na czym Ci najbardziej zależy?! W ogóle akwarium będzie pomagało Ci w medytacji. Symbol ryby, wody, akwarium, czy fontanny jest dla Ciebie zapewnieniem, że nigdy Ci niczego w życiu nie zabraknie. Twój dom będzie oazą sukcesu, zdrowia i rogu obfitości.
Koniecznie musisz naprawić relacje z matką. Chociażby z matką karmiczną, a najlepiej gdybyś zrobił analizę między sobą a matką obecną, to wtedy dałoby to lepszy rezultat. Wtedy z energii niższych, wejdziesz na wibrację wyższe. Zdobędziesz duże uznanie, ponieważ ten aspekt uznania niesiesz w sobie – gdy  byłeś władcą.
Od czasu do czasu powinieneś siedzieć w izolacji, zaszyć się w swoim ulubionym kącie, by móc przemyśleć wszystko na spokojnie. Dzięki izolowaniu się, oczywiście nie całkowitemu, będzie schodziła z Ciebie energia władzy, dyktatorstwa i okrucieństwa. W izolacji Twe emocje wyciszają się.

Kiedyś zbudowałeś miasto, a do budowania miasta brałeś ludzi z różnych poziomów społecznych. Dzisiaj możesz robić to samo, ale nie możesz już być dla tych ludzi dyktatorem, a tylko ich przyjacielem. Jeśli to zrozumiesz i będziesz tak postępował, to wybudujesz relacje na całe życie. Będą to relacje piękne, przyjacielskie.

Dziesiąty Anioł Karmy Chavakian

Anioł celu – kolor różowy. Abyś mógł osiągnąć wszystkie swoje cele Robercie, musisz naprawić relacje z matką. Jak możesz to zrobić? Możesz zadbać o matki. Zorganizuj kluby żeńskie, powinieneś nadawać moc i autorytet kobietom. Gdy pomożesz kobietom wyzwolić ich emocje, to staną się dla Ciebie duchowymi przyjaciółkami. Dzięki temu rozpuszczą się wszystkie karmiczne ogony rozwiązane z tym, co było złe, co złego dałeś kobietom. Pamiętaj, że każdy człowiek nosi w sobie ciemną i jasną stronę. Ciemną już pokazałeś, a teraz kobietom musisz pokazać stronę świetlistą.
Musisz pamiętać, że niesiesz kobietom neutralną energię, neutralny ładunek. Wszystkie kobiety będą występowały w stosunku do Ciebie jako siostry, a siostra jest w stanie oddać duszę. Pomożesz kobietom stanąć na nogi, pokażesz im nową drogę. Będą wiedziały, w jaki sposób mają sobie radzić z trudnymi emocjami. Dasz im poczucie pewności siebie.
Wyobraź sobie też swoją matkę, jako małą dziewczynkę, która od czasu do czasu psoci. Musisz w stosunku do swojej matki, obecnej, wykazywać czułość, opiekę i nie czekać, aż ona sama to da.

Jedenasty Anioł Karmy Ananchel

Anioł dobrych przyjaciół – kolor jasna czerwień (nie za bardzo intensywna). Ananchel da Ci ludzi, którzy będą przy Tobie bardzo długo. Będziesz mógł z nimi współpracować, będą też potrafili Tobie okazywać współczucie. Jeśli będziesz zwracał się do tego anioła, to najpierw możesz poczuć tęsknotę. Poczujesz chęć wypłakania się, połączenia się z kimś, by ktoś Cię przytulił i zaopiekował się Tobą. Ten anioł odetnie od Ciebie tych przyjaciół, którzy tak naprawdę nie byli Twoimi przyjaciółmi. Odetnie tych, których czas przy Tobie już się skończył.
Da harmonijną przyjaźń i dobre relacje. Otrzymasz od tych ludzi emocjonalny komfort. Nie będą to starzy znajomi, a nowi ludzie. Oni do Ciebie dopiero przyjdą lub pojawili się w obecnym czasie. Ci ludzie będą traktowali Cię poważnie i będą szanowali.
Gdy będziesz napełniał się energią tego anioła, jego kolorem, to wyleczysz wszystkie traumy, które nosisz w swoim sercu. Jeśli będziesz miał jakiś emocjonalny kryzys, to on pomoże przez niego przejść. Wróć Robercie do momentów, w których czułeś się źle i pamiętaj, że Ananchel jest przy Tobie. Poczuj, że jest obok Ciebie, a w ten sposób uzdrowisz wszystkie swoje traumatyczne sytuacje. Wyleczysz też konflikty i emocjonalne przeżycia. Pomoże Ci przejść drogę Twojego dzieciństwa i połączy Cię z rodzicami. Jeśli przyjdzie Ci się z kimś pożegnać, to znaczyło będzie, że dany człowiek musiał iść swoją drogą.
Natomiast nasili się u Ciebie przywiązanie do tych ludzi, których będziesz uważał za „swoich”. Pojawią się nowe sympatie i antypatie, ale otrzymasz naprawdę dużo miłości od ludzi. Dowiesz się, czym jest ciepło.

Dwunasty Anioł Karmy Rafael

Anioł podświadomości – kolor błękitny. Przyniesie Ci sukces i szczęśliwe wydarzenia. Nasili duchowe możliwości, ale musisz uwierzyć w cud, bo cud jest możliwy. Jeśli będziesz uczciwy sam ze sobą i powiesz sobie prawdę, to los pokaże Ci niespodziewanie ile masz w sobie optymizmu, radości i szczęścia. Jesteś w stanie podzielić się tym z innymi ludźmi. Ujrzysz na ile jesteś sukcesywny i ile masz powodzenia w życiu. Zobaczysz, że życie Twe jest tak naprawdę o wiele łatwiejsze niż życie innych.
Rafael pomaga przepracować smutki i depresje  – one kiedyś od Ciebie odejdą. Jeśli będziesz zwracał się do Rafaela, to Twoje plany nigdy nie popsują się. Zauważysz, że wszystko, co w Twoim życiu było złe i smutne, będzie zmniejszało się. Nauczysz się kochać każdą szansę, którą dostajesz od życia. Będziesz też chroniony przed różnymi uzależnieniami, przed manipulantami. Twoje życie otworzy się jak róg obfitości – nie będziesz miał ciężkich chorób, dostaniesz też szansę na poznanie nowych faktów ze swojego życia. Zobaczysz siebie z innej strony Robercie.

Jest to Horoskop Anielski Rozszerzony, który można u mnie zamówić. W ofercie jest też Horoskop Anielski Zwykły.

Zapraszam!

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny