Niedawno, bo 12 lutego miał miejsce wykład online Rok Białego Bawołu. Chciałam podzielić się z Wami pracami niektórych uczestniczek (za ich zgodą). Uczestniczki, które przysłały prace, opisały w skrócie swoje odczucia podczas wykonywania algorytmów. Zamieszczam pod rysunkami opis, który wykonałam na podstawie wykonanego algorytmu.

Pierwsza Praca

Uczestniczka napisała: „Czułam siłę, energię ale też zmęczenie. Czułam wdzięczność siłom wyższym„.

Moja diagnoza: Zmęczenie czasami przychodzi dlatego, że następuje zmiana swojego energetycznego pola i ukierunkowanie na nowe cele. Energii może być tak dużo, że ciało zwyczajnie może być niegotowe i teraz trzeba aktywować w życiu nowa działalność, albo motywacje, albo doładować się jakimiś nowościami, hobby lub kontaktami.

Druga PracaUczestniczka napisała: „Nie wiem, co czułam, nie wiem jaka była reakcja emocjonalna”. 

Moja diagnoza: Być może zabrakło doświadczenia, zbyt mało wykonano rysunków. Niewyraźne są zasoby energetyczne. Może być niewiara w to, że może być lepiej, że w życiu mogą nastąpić zmiany. W zasadzie autorka rysunków nie wierzy w to, że w jej życiu może pojawić się cud.

Trzecia Praca

Moja diagnoza: Od tej klientki otrzymałam więcej rysunków, ponieważ wykonała ich kilka. Bardzo pięknie rozpakowała swoją działalność, swoją decyzję. Boska część (rysunek drugi, pod spodem) został wyrysowany jako szkic, ale nie ma tu połączenia kolorów, a jak nie ma połączenia kolorów, to znaczy, że nie ma wyprowadzenie emocji. Klientka nie wierzy, że w swoją niewidzialną część. Nie zawsze słucha potrzeb swojej duszy. Jest praktycznym człowiekiem, który lubi mieć podstawy, konkrety, ale nie zawsze dostrzega cud, którym jest Dusza. Nie zawsze słyszy potrzeby swojej duszy, nie zawsze będzie szła ze swoją duszą ramię w ramię. Niewidzialny świat zostawia gdzieś tam, za sobą.

Czwarta Praca

Uczestniczka napisała: „Dzień dobry, dalej pracuję, to moje kolejne prace. Spokój, czasem ekscytacja, szybsze bicie serca. Jeszcze chciałam dodać, że mój przewlekły ból ustąpił”. 

Moja diagnoza: Uczestniczka bardzo mocno poczuła siłę kolorów, rozmawia poprzez emocje i rozpakowuje swoje wewnętrzne programy. Aktywuje w sobie działanie, nie stoi w miejscu, czyli jest tu dynamizm, jest rezultatywność. Widać, że jest tu zawarta bardzo silna wiara.

Piąta PracaMoja diagnoza: Nie ma tu sprecyzowanego tematu. Zbyt mało jest rozpakowanych uczuć i emocji, dużo jest schowanych. Żeńska część jest bardzo rozbudowana, ale jak wiadomo, ta żeńska część nas zawsze kotwiczy. Męska część u autorki rysunku jest martwa i trzeba nauczyć się z nią pracować, aby być bardziej zdecydowaną, aby umieć podejmować decyzje i nauczyć się ryzykować. Bardzo ładnie rozpakowała się Boska część (rysunek pod spodem) – jest tu wiara, ale zbyt mało inicjatywy, by działać.

Szósta Praca

Uczestniczka napisała: „Temat: zrozumienie swoich potrzeb. Wszystko zaczynałam od prawej strony. Ruchy pewne, odczuwałam spokój. Lewa strona – odczuwałam napięcie lekkie w ciele. Chętniej rysowałam wszystko z prawej strony„.

Moja diagnoza: Jest tu zbyt dużo sprzecznych kolorów. Uczestniczka nie przesłała mi rysunku, który przedstawia „Boską Część”, dlatego ciężko mi określić, jaką energię pobiera autorka. Sprzeczność kolorów pokazuje, że autorka rysunku nie wie, czy jest bardziej czuła i intuicyjna, czy bardziej logiczna. jest bardzo duża chęć napełnienia się radością, ale jak można to osiągnąć, kiedy jest tyle sprzeczności?!

Siódma Praca

Uczestniczka napisała: „Temat: doskonalenie się”.

Moja diagnoza: Każda z uczestniczek, zanim zaczęła wykonywać algorytm, musiała nadać cel – było to bardzo ważne. Tutaj ten cel jest bardzo dobrze określony! Kolory są wyraziste, więc autorka czuła siłę i intensywność działania. Jest chęć transformacji. Rysunek pod spodem, czyli Boska Część dała o sobie znać. Jest chęć transformacji, ale należy zadać sobie pytanie: co porusza męską, a co żeńską energią? Co autorka czuła wyrysowując każdą ze stron, czyli co czuła rysując z prawej strony, a co z lewej. Być może autorka rysunku chce zacząć coś robić od nowa, ruszyć jakieś projekty.Moi Drodzy, mam nadzieję, że jest to dla Was ciekawa przygoda i zrozumienie, że poprzez wyrysowywanie konkretnych algorytmów, poprzez użycie kolorów, kształtów możecie rozpakować swoje emocje – najczęściej te, które są głęboko w Was ukryte, o których często nie macie pojęcia, nie znacie ich pochodzenia. Jest to naprawdę bardzo pomocna, przyjemna i efektywna terapia! Terapia dla każdego, nawet dla dzieci.

Nie lubisz mówić o swoich uczuciach, albo nie wiesz co powiedzieć? Zacznij rysować! Przyjdź, zadzwoń a na pewno odnajdziemy płaszczyznę, od której będziesz mógł rozpocząć własną transformację.
Z moich terapii skorzystało i korzysta bardzo dużo osób, z bardzo dobrym efektem! Dzięki nim można ujrzeć swój cel, światełko w tunelu, pozbyć się uzależnień, chorób, znaleźć miłość, przyjaciół, rodzinę, naprawić relacje, itd.

Serdecznie Wszystkich Zapraszam!
Ceny są bardzo przestępne, ponieważ żadna terapia nie przekracza możliwości finansowych, jakimi większość dysponuje. Staram się, aby każdy mógł skorzystać, bo chodzi mi głównie o to, aby pokazać, że można żyć inaczej, lepiej, ale należy zaczynać od zmiany siebie!

Jestem z wykształcenia (m.in.) psychologiem i terapeutką. Posiadam kilkunastoletnie wykształcenie z psychologii (zapraszam na moje portfolio). Cały czas rozwijam się, nie poprzestaję na raz już zdobytej wiedzy! Otrzymasz u mnie profesjonalną i nowatorską pomoc, bo znaczna część metod terapeutycznych jest mojego autorstwa – sama tworzę algorytmy, stwarzam metody, itd.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *