Dlaczego nie zostałam psychologiem klinicznym lub behawioralnym? W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że nie da się ująć Duszy w ramy stereotypów. Dusza zawsze wymaga kreatywności i nowego spojrzenia – spojrzenia z zewnątrz, spojrzenia tak głębokiego, że konieczne jest zrozumienie połączenia zarówno ciała, jak i uczuć. W pracy z Duszą należy zawsze brać pod uwagę wewnętrzny opór, który nieustannie stawia psychologowi w terapii zagadki, jak Sfinks, który nie może przepuścić podróżnika do upragnionego celu, dopóki ten nie odpowie na swoje pytania. Opór tworzy napięcie, które jest uciążliwe, co niweczy uzyskane rezultaty. Wtedy na ratunek przychodzą bajki. A kiedy wczujemy się w klimat gry i bajki, opór zmaleje i pozwolimy terapeucie  zagłębiać się w przestrzeń psychiczną.
Gra Baba Jaga i Zaczarowany Las pokazała, w jaki sposób otwiera się psychika. Napięcie maleje, bo opór nie ma nic do pokazania, staje się bezsilny.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swoim problemie, zrozumieć siebie, zdiagnozować swoje wewnętrzne pole, zapraszamy do Domku Baby Jagi. Domek Baby Jagi jest Twoją wewnętrzną przestrzenią przejścia do nowego świata, a gdy tylko przekroczysz ten próg, cuda same zaczynają pojawiać się w Twoim życiu. Mogą pojawić się różne pytania, a oto lista pytań, które pojawiły się wśród uczestników:– Co muszę zaplanować na najbliższe 3 lata?
– Co się stanie, jeśli wybiorę ten kierunek studiów?
– Kiedy spełnimy się jako rodzina?
– Co powinienem/am zrobić, aby zmniejszyć konflikt z moim dzieckiem?
– Co powinienem/am zrobić, żeby między mną a partnerem było dobrze?
– Jakiego będę miał/a partnera i co mogę zrobić, aby poprawić swoje życie miłosne?
– W jaki sposób mogę rozwijać swoje umiejętności przywódcze?
– W jaki sposób mogę rozwijać swój biznes?
– Jak przywrócić młodość i zdrowie ciału?
– Jak zbudować związek z moim partnerem?

Oto w przybliżeniu lista pytań, na które Baba Jaga odpowiadała od piątku do niedzieli. Gra jest bardzo mądra i uczestnikom tak się spodobała, że zechcieli grać dalej. Dlatego informuję, że w Grze Transformacyjnej można zawsze wziąć udział, gdy stoi się przed wyborem lub przed chęcią poprawienia czegoś ważnego w swoim życiu. Domek Baby Jagi można odwiedzić kilka razy, jak tylko urodzi się w naszej głowie pytanie. Baba Jaga może pomóc we wszystkim, a jeśli nie da odpowiedzi, znajdzie pomocników, takich, jak Makosza lub Gospodyni Miedzianej Góry.

Baba Jaga jest szczególnym terapeutą, dlatego zostanie opisana w książce, która pomoże tym, którzy jeszcze wątpią w jej moc i siłę.

Przyjdźcie i przekonajcie się sami! Bardzo spodobało mi się to, że coraz więcej osób gotowych jest zdjąć kajdany wewnętrznego zwątpienia i lęku, i wejść w przestrzeń samopoznania, eksploracji siebie. Jest gotowych szukać drogi do siebie.
Baba Jaga żyje na granicy światów – świadomego i nieświadomego, widzialnego i niewidzialnego, aktywnego i nieaktywnego. Dlatego zna wiele odpowiedzi na pytania, wie, czego potrzebuje Dusza i zawsze udzieli Wam tej rady, która wskaże Wam, w którym miejscu zmienić swoje Życie.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *