Wszelkie analizy, które zalecam klientowi, są formą diagnozy, ponieważ konieczne jest zrozumienie tego, gdzie leży problem. Źródła problemów są różne. Przy pomocy Analizy Podświadomości jesteśmy w stanie zrozumieć strukturę energetyczną problemu, skąd bierze się. Lęki mogą wynikać z różnych urazów, blokady mogą wynikać z różnych emocji. Wszystkie analizy wskazują to, na ile jesteśmy w stanie przejawić indywidualizm, ile cierpliwości będzie wymagało odnalezienie klucza do każdego, indywidualnego problemu.
Analizy mogą przewidzieć naszą wewnętrzną reakcję na różnego rodzaju zdarzenia, np. jeśli twoja dusza jest przyzwyczajona do zajmowania pozycji ofiary, to trudno jej uwierzyć w szczęście.

Oprócz analiz, proponuję terapie, które pomagają prawidłowo postrzegać własny, wewnętrzny świat i wydobyć na powierzchnię to, co już chce wyjść na tę powierzchnię. Terapia pomaga dotknąć głębi, w której ukryte są wszystkie skarby psychiki. Mogą tam być ukryte ważne zasoby energii. Pomaga dotknąć ważnych obrazów, które tkwią głęboko w psychice,  zbudować inny system – system, który może nas wypełnić nową energią i siłą, dać nowe rozwiązania. Dzięki terapii można przepracować to, co pojawiło się w diagnostyce na podstawie Analiz.Otrzymałam wykształcenie akademickie na kilku kierunkach, które nauczają dobrej konstrukcji, które mają racjonalny wpływ, czyli sferę logiczną. Nauczyłam się, że wszystko, co bada się lub studiuje, powinno być ubrane w precyzyjne sformułowania. Obecnie coraz głębiej wchodzę w badanie takiego zjawiska, jak energia psychiczna czy punkt początkowy urazu, po to, aby dowiedzieć się, jaką drogę należy wypracować, aby napełnić się inną energią.

W dziedzinie, która dotyczy Duszy, pracując z liczbami z pozycji fizyki, zdobyłam ogromne doświadczenie, i tu przydała mi się znajomość fizyki i chemii. Studiowałam geometrię analityczną i mechanikę kwantową, do dziś zajmuję się chemią kwantową. Ta wiedza pomaga mi strukturyzować, zebrać i usystematyzować stan, jaki ludzie mogą otrzymać podczas terapii i badania siebie. Ludzie mogą kontrolować swoje odczucia podczas pracy nad sobą, mogą nawet wybrać swe odczucia i myśli,  mogą obserwować wewnętrzne przeżycia podczas terapii. Analiza pozwala zdiagnozować problem, zobaczyć jego rozwój czy też kierunek, w którym energia psychiczna kieruje jego działaniem. Dzięki terapii można wszystko naprawić, zmienić, przeprogramować.

Istnieje interakcja między mną a klientem – klient może zwrócić się do mnie z każdym pytaniem. Jeśli klient pracuje nad sobą, to zawsze znajdziemy wyjście z impasu. Wchodzimy w stan synchroniczny, czyli w tę samą sferę pola informacyjnego. Opracowujemy wynik, znajdujemy optymalne rozwiązanie dla Duszy. Ta interakcja zawsze zachodzi na innym poziomie – na poziomie informacji, ale gdy powiążesz ją z emocjami, staje się bardzo namacalna. Spotkanie z klientem to dla mnie zawsze indywidualne doświadczenie. Każde nowe spotkanie, to nowy algorytm rozwiązania, a każdy klient to nowa technika. Każda terapia to nowa, ciekawa przygoda w głąb emocjonalnych przeżyć.
Bardzo często w trakcie terapii uaktywnia się aspekt osobowości Cienia, czyli coś, o czym człowiek nie może sobie powiedzieć, ale tę informację zawsze można wydobyć z jego doświadczenia. Terapia w tym pomaga, na tym buduje się wewnętrzne spostrzeżenia i wewnętrzne decyzje.

Podświadomość zawsze wpływa na człowieka i jego sposoby zarządzania życiem. Jeśli pracujesz z ludźmi, zawsze dotykasz tej sfery nieświadomości, a zatem musisz mieć przy sobie wszystkie narzędzia. W terapii znajduję podejście rozwojowe.
Kiedy zwrócisz się do Podświadomości, możesz znaleźć różne możliwości; Podświadomość należy traktować z troską i ekologią. Pomimo jej ogromnych rozmiarów, ten obszar jest łagodny. Kreatywność może naprawić wiele z tego, co leży w głębi psychiki. Oznacza to, że Analiza Podświadomości może wydobyć na powierzchnię to, co leży w głębi Duszy, a terapia pomaga to wyleczyć. W życiu nie wystarczy być tylko obserwatorem, trzeba polegać na działaniu. Tylko nasze działania mogą pomóc coś naprawić. Tylko rzeczywisty wynik pomoże nam zrozumieć to, czy zmierzamy w tym kierunku, czy nie.

Cieszę się, że przychodzą do mnie młodzi ludzie, z pokolenia Y. To ludzie, którzy zaprzyjaźnili się z internetem. Jeśli ktoś chce zostać autorem swojego życia, to zmieni je, i to namacalnie. Pozna swoje wady emocjonalne.
Twórcą naszego Życia jest ukształtowanie świadomego rozwoju – przede wszystkim siebie, czyli umiejętność stawiania przed sobą celów.
Terapia to interesujący dialog, w którym bierze udział świadomość i podświadomość. Moja podświadomość od dawna jest przeze mnie badana i przekształcana, dlatego mogę bezboleśnie dla siebie przyjąć prośbę każdego klienta.
Od razu rozpoznaję osobę, która jest autorem swojego życia, po tym:>> jakie zadania przed sobą stawia,

>> jak nawiązuje kontakty i buduje dialogi,

>> w jaki sposób zaczyna kontrolować swoje życie.

Autor  Życia może rozwijać własne cechy  i umiejętności zawodowe. W rezultacie ma poczucie bycia potrzebnym i pożądanym.

Zapraszam nie tylko do poddania się Analizie Podświadomości, ale  też do uczestnictwa w moich terapiach.
Czasami jednak dochodzi do sytuacji, jak w kawale:

Kobieta przychodzi do ginekologa:
– „Chcę urodzić dziecko, ale jeszcze nie jestem w ciąży. Doradź mi, jakie oddechy mam stosować, jaką dietę, aby od razu urodzić?”
– „A jesteś już w ciąży?” – pyta lekarz.  „Najpierw trzeba zajść w ciążę, nosić dziecko przez 9 miesięcy, pracować nad sobą, dopiero potem rodzić„.
– „Jesteś złym lekarzem, poszukam innego„.  – odpowiada kobieta. „Nie mam czasu na takie bzdury, chcę mieć dziecko bez chodzenia w ciąży„.

Tak samo wygląda pracą nad sobą, diagnozowanie problemów, a następnie ich leczenie – potrzebna jest praca i czas. Chciałam też dodać, że rok 2021, to rok książek – pojawi się ich kilka. Pojawi się książka, w której opisuję Analizę Podświadomości. Być może książka ta pomoże ci wniknąć w głąb tego, co skrywa twoja Dusza.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata