Baba Jaga wzięła kubek herbaty i usiadła na swoim tarasie. Jej chatka kolebała się z boku na bok, a wieczór wypełniał przyjemny zapach chłodu. Kot wtulony w swój kocyk, delektował się spodkiem gorącego mleka. Baba Jaga patrzyła w niebo na gwiazdy. Kot zapytał ją:
– Jak długo Lilith będzie w znaku Bliźniąt?
– Jeszcze trochę to potrwa – odpowiedziała Baba Jaga, drżąc z zimna.
– Ja już chcę zmian – dodał Kot.
– Wiesz, Lilith to taki punkt na Niebie, który tworzy tło, scenografię – popijała herbatę i kontynuowała. – Bardzo trudno w tym czasie porozumieć się z Wszechświatem, dlatego wszelkie rytuały powinny być wykonywane tylko przez największego Maga, który wie, co Los chce nam powiedzieć. W czasie, gdy Lilith jest w Bliźniętach, kanały informacyjne wydają się zablokowane. Pojawiają się problemy z pamięcią nawet u tych, u których jest ona bardzo dobra. Ludzie stają się trochę roztargnieni, informacja wydaje się potrzebna, ale nie wchodzi do głowy. To, co nie do końca jest ważne, zostaje na długo zapamiętane i jest zbyt długo powtarzane, jak zdarta płyta…
– Wydaje mi się, że ludzie są mniej świadomi swoich możliwości…Zauważyłem nawet, że ci, którzy mają Lilith w Bliźniętach w horoskopie natalnym, są mniej świadomi swoich możliwości życiowych – powiedział Kot i jeszcze bardziej wtulił się w swój koc.
– Prawdą jest, że jeśli ktoś nie jest przyzwyczajony do właściwej pracy z informacją, to w tym okresie trudno będzie mu znaleźć to, czego potrzebuje, na przykład właściwą decyzję. Trzeba dać ludziom więcej czasu, żeby mogli wypracować strategię, która będzie właściwa, – westchnęła Baba-Jaga, – ludzie często będą odciągać się od swoich celów, coś będzie im ciągle przeszkadzać, będą martwić się, stwarzać przeszkody.
– Jaką lekcję będą musieli odebrać ludzie? Przecież Lilith to lekcja! Ktoś musi uczyć ludzi, żeby mogli stawać się lepsi – uśmiechnął się Kot.
– Bycie człowiekiem! To jest lekcja! Zrozumieć drugiego człowieka, wejść w jego sytuację, uruchomić w sobie akceptację. I oczywiście, Lilith zmieni nasze cele; niby pójdziemy w tym samym kierunku, ale po drodze będzie wiele różnych przeszkód.  Ważne jest, aby zrozumieć, po co to wszystko jest potrzebne? Trzeba ujrzeć w tym sens, a nie myśleć, że wszystko ot, po prostu dzieje się.
– A przy okazji, świat internetu, który ludzie uważają za tak atrakcyjny, może okazać się wrogi – powiedziała Baba-Jaga.
– A my mamy swój internet, swój spodeczek i jabłko, które po nim się toczy… jeszcze nigdy nikomu to nie zaszkodziło – uśmiechnął się Kot i pogładził wąsy.
– Ważne jest, jakim celem wypełniasz swoje działania. Lilith zakłóci całą Niebiańską Informację i ludziom będzie się wydawało, że wszystkie Anioły o nich zapomniały. Każdy będzie musiał się wysilić i w ciemności ujrzeć swój cel. Każde działanie musi mieć swój cel, wewnętrzne nastawienie. Przykład: sądzisz, że musisz wziąć ślub, ale wewnętrznie tego nie czujesz, a robisz to tylko dlatego, że inni tak robią lub że tak należy zrobić. Zatem należy określić swoje działanie poprzez cel. Musi być określony Duchowy cel – powiedziała Baba Jaga, trzymając w dłoniach przyjemnie ciepły kubek z herbatą.
Wieczór był mroźny, ale bardzo ciekawy. Kot zamyślił się, spojrzał na Niebo i pomyślał o matematycznym punkcie tam na górze, który określa ludzką energię, zmienia i koryguje informacje, przesłania jedno a odsłania drugie – ważniejsze.
Lilith w Bliźniętach zmusza nas do okazywania człowieczeństwa.
Czym jest człowieczeństwo? Jest to Dusza, Ciało i Umysł – wespół. Jest to restrukturyzacja informacji. Przychodzi czas, który wydaje się zamykać przed nami wszystko, wszystkie możliwości. Wydaje się, że biegniemy w ciemnym tunelu i nie ma dla nas nadziei. Ale nadzieja jest, w naszych sercach, w naszej zdolności do zachowania w sercu tego wszystkiego, co najważniejsze, co czyni nas ludźmi! Kiedy dotrzemy do końca tunelu, otrzymamy ogromną premię – prezent od Losu. Każdy dostanie co innego! Nowe informacje, nowe emocje, nowe możliwości.

Już jutro możesz przekonać się, jaka dla Ciebie będzie to informacja. Przyjdź na webinar 20 grudnia o godzinie 18 –ej. Webinar – 170 zł/90 minut.

A jeśli nie możesz przyjść tego dnia, to skorzystaj z Gry Transformacyjnej Baba Jaga i Zaczarowany Las! Czym są Gry Transformacyjne, przeczytasz TUTAJ.Niedzielne Spotkania z Babą Jagą/cz.2

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *