Orzech Laskowy jest symbolem wiedzy i mądrości. Przez cały rok trzeba się uczyć, napełniać się nowymi informacjami i obserwować, jak te informacje rozprzestrzeniają się w praktyce. Jak nabiera rozpędu i zmienia Twoje życie. Jeśli człowiek zje Orzech Laskowy, napełnia się Mądrością, która pomaga mu zrozumieć ukryte motywy innych ludzi, a nawet język zwierząt. Orzech od zawsze obdarzał człowieka magicznymi właściwościami.
Czym jest magia? To zdolność do zmieniania świata, przekształcania go i podkreślania tego, co w świecie jest naprawdę ważne.
Orzech był wykorzystywany w różnych rytuałach, np. uważano, że jeśli dotkniesz gałązki orzecha, to otrzymasz ochronę przed ciemnymi siłami, przed dziwną magią. Orzech był uważany za ochronę przed atakami żywiołów, m.in. przed burzą. Jeśli miałeś orzech w kieszeni, to bezpiecznie wracałeś do domu.

Gałęzie były znakiem sprawiedliwości Jeśli w klanie Druidów dochodziło do sporów, energia Orzecha na pewno była obecna.
Orzech uważany był za znak pomocy w przypadku bezpłodności, wieszano go w domu na szczęście.
W tym roku wszyscy powinniśmy nauczyć się łapać swoje Szczęście, szanse na sukces, kształcić swoje Szczęście, nasycać kanały Szczęścia.  Jeśli rozszerzycie swoją świadomość, zobaczycie wiele możliwości pod swoimi stopami.  To dobry rok na rozwijanie swojej kreatywności naukowej, wyboru hobby, które pomoże awansować wśród profesjonalistów.
Pamiętaj też, aby w czasie każdego Nowiu Księżyca wypowiedzieć życzenie, a na pewno się spełni.
Orzech pomoże spełnić wszystkie dobre życzenia. Ludzie wierzyli, że jeśli nosi się przy sobie orzech, to będzie się bogatym, praca będzie owocna, ludzie będą nas lepiej traktować, a nasz dom będzie pełen dzieci. Ci, którzy wierzą w magię Orzecha, są chronieni przez Orzechową Wróżkę, przed wypadkami.W tym roku możesz spotkać kogoś, kto zwiąże się z Tobą silną więzią. Możliwe jest małżeństwo. Jednak ta miłość będzie mogła trwać, jeśli będziecie razem realizować wspólne plany i cele. Jeśli wasze pragnienia będą się pokrywać, to małżeństwo może trwać bardzo długo.

21 marca należy położyć Orzechy Laskowe na parapecie, aby przyciągnąć bogactwo i szczęście.

 

19 marca będziemy tworzyć rytuał na szczęście, który może przynieść szczęście i powodzenie w sferze, którą chcesz odkryć. Wiosna to czas dawania, a tegoroczna Magia Orzecha pomoże nam zdobyć mądrość i oczyścić nasze wewnętrzne cele.

Orzech sprowadza nas do świata, z którego pochodzą dzieci. Legenda głosi, że Orzechowa Wróżka sprowadza świat dzieci, aby przynieść światu mądrość. A czego Orzechowa Wróżka nie lubi? Nie lubi agresji!, Jeśli będziesz tolerancyjny i wyrozumiały, okażesz empatię innym ludziom, to szczęście będzie Ci sprzyjało nawet po zakończeniu roku, a władza przejdzie na inne drzewo.

Co będzie działo się 19 marca na spotkaniu NARODZINY ARCHETYPU?

– Najpierw narodzi się Nowy Archetyp, nowa energia, nowa rola, abyśmy mogli dostosować się do nowych warunków życia. Jest to temat dla tych, którzy chcą pracować ze swoją Duszą i zmieniać zadania Duszy. To jest nadanie nowej formy swojej Duszy.

– Będziemy pracować z energią Orzecha, aby wszystkie życzenia się spełniły. Założymy fundament – podstawę naszych pragnień.

– Trzecia część wykładu, to gra transformacyjna Trzy Orzechy dla Kopciuszka, która pomoże zrozumieć, w jaki sposób Twój cel jest zgodny z planami Wszechświata.

To także magia, bo TERAPIA, to rozpakowywanie swoich wewnętrznych rezerw, które pomagają wzmocnić energię i realizować swoje pragnienia.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *